Rosoła Park

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDecoma Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 129 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Wilania(1.5 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Herbu Janina (9.5 km od centrum Warszawy)
  Wilania
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 5
  Powierzchnia: 69 - 436 m2
  Polnord S.A.
 • Zora 2(1.6 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, al. Rzeczypospolitej (9 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 500 netto/m2
  Zora 2
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 107 - 162 m2
  White Stone Development sp. z o.o.
 • Lokal Roentgena 44(2.3 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Ursynów, Stary Imielin, ul. Roentgena (9.6 km od centrum Warszawy)
  Lokal Roentgena 44
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 234 m2
  Budlex Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Nowa Inwestycja Deweloperska na Warszawskim UrsynowieBudynek mieszkalno – usługowy z garażem podziemnym przy ulicy Jana Rosoła, w odległości 10 minut od stacji Metra Imielin i bezpośrednim widokiem na park bez możliwości dalszej zabudowy.Rozpoczęcie budowy IV kwartał 2019- zakończenie I kwartał 2022Nieruchomość położona jest przy ul. Rosoła w Warszawie, z dzielnicy Ursynów, w obrębie, gdzie większą część stanowią budynki mieszkaniowe wielorodzinne oraz jednorodzinne i tereny rekreacyjne. Nieruchomość zlokalizowana jest 11 km od centrum miasta, w szybko rozwijającej się części Ursynowa, w bliskiej odległości od głównych arterii komunikacyjnych miasta – około 4 km od trasy S2 i drogi krajowej 79. Projektowany dalszy odcinek trasy S2 będzie przebiegał w odległości 1 km od nieruchomości.Położenie nieruchomości zapewnia dostępność pełnej infrastruktury centrum Warszawy – przystanki komunikacji miejskiej położone w sąsiedztwie nieruchomości obsługują linie autobusowe nr 136, 148, 166, 179, 185, 503 i N3 oraz stacja metra Imielin, która znajduje się w odległości ok. 1 km od nieruchomości. W bliskiej odległości znajdują się tereny zielone: Park Polskich Wynalazców oraz Las Kabacki. Dodatkowo z możliwością dokupienia miejsca parkingowego w garażu podziemnym,W ofercie deweloper posiada apartamenty pod inwestycje o powierzchni od 29 m2 do 97 m2. jak również mieszkania od 60m2 do 220m2, niektóre dwupoziomowe z tarasami dochodzącymi do 222 m2 .Apartamenty pod inwestycje są przewidziane do własnej aranżacji .Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Inwestycja Rosoła Park znajduje się na Ursynowie Centrum, ul. Jana Rosoła (9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Decoma Sp. z o.o..

Inwestycja Rosoła Park jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 27 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rosoła Park pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 29 do 96 metrów kwadratowych w cenie od 12 528 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Decoma Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 27 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Rosoła Park

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rosoła Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Rosoła Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grzegorzewskiej 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rosoła Park znajduje się się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Chrześcijańskie Przedszkole Daniel w odległości 200 m, Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Daniel" w odległości 200 m, Niepubliczna Językowa Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rosoła Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medycyna estetyczna w odległości 270 m, Centrum Stomatologii Dzieci i Młodzieży ELEFANT w odległości 310 m, Centrum Medycyny Zapobiegawczej i Rehabilitacji w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rosoła Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Spożywczo - warzywny "Spiżarnia Smaku", w odległości 220 m znajduje się Żabka, w odległości 290 m znajduje się Warzywny.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rosoła Park w odległości 200 m znajduje się Calypso Nowoursynowska, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.07.2019

Data aktualizacji: 10.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie