Zielona Zatoka

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Bolesława Leśmiana, oferowane bezpośrednio przez

De Belmonte Sp. z o.o.

słupski, Przewłoka, ul. Bolesława Leśmiana 7E/7

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 337 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Zielona Zatoka

9 zdjęć

Zielona Zatoka
Zielona Zatoka
Zielona Zatoka
Zielona Zatoka

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom

Przyroda w okolicy

  • las
  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 60 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

„Zielona Zatoka” to nowoczesne, kameralne, zaprojektowane ze smakiem osiedle usytuowane w cichej otulinie Parku Przewłockiego- Uzdrowisku Ustka – najczystszym kurorcie w Polsce. W kilka minut można dotrzeć na szerokie plaże Morza Bałtyckiego oraz na nadmorską ustecką promenadę. Ustronne położenie „Zielonej Zatoki” gwarantuje spokój i możliwość doskonałego wypoczynku, a bliskość znanego kurortu zapewnia całoroczne atrakcje.

Inwestycja składa się z pięciu przytulnych, trzykondygnacyjnych budynków oraz urządzonego dziedzińca z miejscami parkingowymi – dostępnego tylko dla mieszkańców i gości „Zielonej Zatoki”. Nowoczesna, lekka architektura z przemyślanymi detalami i materiałami oraz odpowiednio dobrana powierzchnia 60 lokali (od 39 do 52 m2) z balkonami albo dużymi tarasami, przynosi doskonałą funkcjonalność rozwiązań mieszkaniowych i możliwość wyboru najdogodniejszego mieszkania już od 291.000,00 zł brutto. Z apartamentem zapewniamy związane z nim indywidualne miejsce parkingowe do wyłącznego korzystania.

Zakup mieszkania w „Zielonej Zatoce” jest przystępną inwestycją na rynku nieruchomości nadmorskich, zarówno dla osób poszukujących swojego miejsca zamieszkania nad polskim morzem, jak i dla inwestorów zainteresowanych przemyślaną i bezpieczną lokatą kapitału. Prognoza przychodu z najmu to 30.000 zł na rok – dla apartamentu 2 pokojowego.

Inwestycja Zielona Zatoka znajduje się w Przewłoce, ul. Bolesława Leśmiana 7E/7 (11 km od Słupska), została zrealizowana przez De Belmonte Sp. z o.o.

Inwestycja Zielona Zatoka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych apartamentów znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zielona Zatoka nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców De Belmonte Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat słupski zajmuje 2304 kilometry kwadratowe. Mieszka w nim ponad 97 tysięcy osób. W skład powiatu wchodzą gmina miejska Ustka, gmina miejsko-wiejska Kępice oraz następujące gminy wiejskie: Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka. Słupsk jest siedzibą władz powiatu słupskiego, ale stanowi odrębną jednostkę administracyjną.

Najpopularniejszą miejscowością turystyczną powiatu jest Ustka, która ma status uzdrowiska. Gości z całej Polski przyciągają także lasy Słowińskiego Parku Narodowego, częściowo leżącego na ziemi słupskiej. Znajduje się tu również kilka rezerwatów przyrody, w których występują rzadkie rośliny, ptaki wodne, chronione ssaki. Piękne krajobrazy przyciągają nie tylko turystów, lecz także nowych mieszkańców – z roku na rok wzrasta liczba ludności. Ponad trzy czwarte osób zameldowanych w powiecie mieszka na wsi. Ważnymi dziedzinami gospodarki są rolnictwo oraz przemysł drzewny, spożywczy, stoczniowy, metalowy, obuwniczy, tworzyw sztucznych.

Od XIV do XVII wieku ziemią słupską władali książęta pomorscy. W 1653 roku, po bezpotomnej śmierci księcia Bogusława XIV, obszar ten znalazł się w granicach Brandenburgii. Do Polski przyłączono go dopiero po drugiej wojnie światowej. Większość rdzennej ludności wysiedlono wtedy do Niemiec, a na Pomorze przybyły osoby z różnych części Polski. Największa miejscowość powiatu – Ustka – istniała już w XIV stuleciu. Wieś bardzo długo podlegała miastu Słupsk. Przejściowo – w latach 1329–1342 – rządzili nią Krzyżacy, gdyż książę pomorski zastawił Słupsk i okoliczne wsie. Przez stulecia coraz większego znaczenia nabierał port w Ustce. Niestety, podupadł w wyniku wojny trzydziestoletniej i wielkiego pożaru. Dopiero na początku XX wieku, kiedy do Ustki doprowadzono tory kolejowe, wieś zaczęła się rozwijać jako miejscowość wypoczynkowa. Od 1935 roku jest miastem.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielona Zatoka?

Po powiecie słupskim jeżdżą autobusy PKS i różnych prywatnych przewoźników. Dojazd z Ustki do Gdyni Głównej zajmuje około 2 godziny (w przypadku dojazdu autobusem do Słupska i przesiadki do pociągu TLK). Pociągiem z Ustki można dojechać do Piły Głównej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielona Zatoka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1745 metrów od inwestycji Zielona Zatoka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ustka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zielona Zatoka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielona Zatoka znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce w odległości 888 m, szkoła w odległości 895 m, szkoła w odległości 916 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielona Zatoka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 868 m znajduje się Lewiatan, w odległości 993 m znajduje się Piekarnia-Cukiernia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielona Zatoka w odległości 255 m znajduje się Orlik, w odległości 880 m znajduje się Stadion Miejski OSiR Ustka, w odległości 921 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 18.08.2020
Data aktualizacji: 15.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: