Krakowskie Skotniki - etap I

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez DDM Invest

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Krakowskie Skotniki - etap I dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
1A
4
123,35 m²
324 m2
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
1B
4
123,35 m²
319 m2
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
3B
4
123,35 m²
423 m2
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży

Opis Inwestycji

Krakowskie Skotniki to oferta skierowana do zainteresowanych zakupem domu w Krakowie. Lokalizacja osiedla na działce przy ul. Trockiego w dzielnicy Skotniki o łącznej powierzchni ok. 20ar, w spokojnej okolicy w otoczeniu terenów zielonych oraz zabudowy jednorodzinnej, zapewniająca wytchnienie od wielkomiejskiego zgiełku.W ofercie posiadamy 6 domów o powierzchni użytkowej 123,35 m2, każdy z garażem i ogrodem. Oferty poszczególnych domów różnią się jedynie wielkością działki oraz systemem okna w salonie (HST i standard)ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:PARTER: garaż, wiatrołap, kotłownia, łazienka, salon z aneksem kuchennymPIĘTRO: sypialnia z łazienką i garderobą (możliwość podziału na dwa osobne pokoje), sypialnia, sypialnia, łazienka.Osiedle zostało zaprojektowane według indywidualnego projektu zgodnie z najnowszymi trendami oraz z dbałością o funkcjonalność i wygląd budynków. Wykorzystaliśmy wiele rozwiązań służących m.in. ekonomii, środowisku, funkcjonalności, nowoczesności. Domy zostały wyposażone w system wentylacji mechanicznej z rekuperacją, co nie tylko pozwoli na optymalne zużycie energii cieplnej, ale także zabezpieczy przed smogiem. Nasze budynki to wygoda użytkowania, a w szczególności niższe koszty utrzymania. Użytkownicy przez cały rok będą mogli cieszyć się doskonałym klimatem panującym w ich domach, gdyż będą one posiadały rozprowadzoną instalację pod klimatyzację, wysokiej jakości izolację termiczną oraz ogrzewanie podłogowe.Każdy segment będzie składał się z dwóch pełnych kondygnacji mieszkalnych (bez tzw. skosów) oraz strychu.Kupując dom w trakcie budowy możemy dostosować jego układ do Twoich potrzeb.

Inwestycja Krakowskie Skotniki - etap I znajduje się na Dębnikach, ul. Trockiego (9.2 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera DDM Invest.

Inwestycja Krakowskie Skotniki - etap I jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów w tym 6 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Krakowskie Skotniki - etap I pozostały na sprzedaż 3 nowe domy o powierzchni 123 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 123 m2 (3 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DDM Invest przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 6 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
- domy niepodpiwniczone z dwiema pełnymi kondygnacjami (bez tzw. skosów) i poddaszem/strychem; - każdy dom posiada wbudowany garaż; - domy budowane w tzw. technologii tradycyjnej udoskonalonej z atestowanych materiałów ceramicznych; - zewnętrzne ściany budynku ocieplone 18 cm styropianem i wykończone tynkiem sylikonowym oraz miejscowo elementami drewnopodobnymi; - pokrycie dachu stanowi blacha panelowa na rąbek stojący; - izolacja poddasza pianą poliuretanową; - okna PCV – duże oraz liczne przeszklenia z pakietem trzy-szybowym w kolorze antracyt od zewnątrz, białym od wewnątrz; - wewnątrz budynku tynki gipsowe; - wylewki cementowe zacierane; - wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła (rekuperacja) dla całego domu bez garażu, oddzielny wentylator z garażu, dodatkowy kanał nad okap, sterownik i programator wentylacji; - rozprowadzona instalacja pod klimatyzację; - instalacja elektryczna wraz z doprowadzoną instalacją siłową (opcjonalnie montaż osprzętu elektrycznego – gniazda i włączniki); - instalacja światłowodowa, instalacja RTV, słaboprądowa, domofonowa; - przygotowana instalacja pod Internet światłowodowy
Konstrukcja budynku
Budynki zostaną wykonane w technologii tradycyjnej udoskonalonej - z typowych atestowanych materiałów. Konstrukcja murowana ze stropami, wieńcami, belkami nadprożowymi żelbetowymi.
Dach
*dwuspadowy o konstrukcji drewnianej, krokwiowo –jętkowy z płatwiami kratownicowymi. Kąt nachylenia połaci dachowej wynosi 25 stopni *pokrycie dachu wraz z obróbkami - blacha panelowa na rąbek *izolacja dachu – piana poliuretanowa między krokwiami gr ok 18cm + wełna w pasie dolnym dachu ok 16cm
Elewacja
Duże i energooszczędne okna, tynk biały sylikonowy barwiony w masie, wstawki z elementów drewnopodobnych, balustrady z tafli szkła
Drzwi zewnętrzne
GERDA TT OPTIMA, wzór milano 8, szyba lustrzana, obustronny kolor antracyt
Posadzka
Posadzka cementowa zacierana
Ściany
Ściany murowane z pustaków ceramicznych. Między budynkami podwójna ściana + dylatacja 3cm
Sufity
Nad parterem tynkowane, nad pietrem płyta GKF podwójnie
Parapety zewnętrzne
W kolorze dachu - antracyt
Instalacje
Elektryczna, wod-kan, c.o., gaz, wentylacja mechaniczna z rekuperacją.
Ogrzewanie
Ogrzewanie gazowe , parter + łazienki na piętrze - ogrzewanie podłogowe, pokoje na piętrze - grzejniki.
Wentylacja
Mechaniczna z rekuperacją (filtry antysmogowe i przeciwpyłkowe)- rekuperator w cenie.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: każdy dom posiada garaż wbudowany oraz przed każdym domem znajduje się wybrukowany podjazd (miejsce postojowe).
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 3 domy w tym 3 domy typu bliźniak.
Powierzchnie domów: 123 m2.
Powierzchnie działek:od 319 do 423 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Krakowskie Skotniki - etap I

Inwestycja położona jest w południowo zachodniej części Krakowa, dzielnica Dębniki. Lokalizacja ta obfituje w dużą ilość zieleni oraz tereny łąkowe. W niedalekiej przyszłości realizowana będzi przez Miasto Kraków sieć ścieżek rowerowych co jeszcze bardziej uatrakcyjni lokalizację oraz formę wypoczynku. Dużym atutem lokalizacji jest ujednolicona forma architektoniczna okolicy dzięki wprowadzonemu Miejskiemu Planowi Zagospodarowania Przestrzennego i nowo powstających budynków. Zdrowie i rekreacja: Bliskość bardzo dobrze ocenianego szpitala świętej Róży oraz ośrodka zdrowia Skotniki, Najbliższa apteka około 1km. Dla lubiących aktywny wypoczynek w obrębie dzielnicy znajdziemy centrum sportowe J&J sport, nieco dalej znany ośrodek sportowy Kolna lub Cascada na ulicy Kobierzyńskiej W pobliżu inwestycji znaleźć można liczne przedszkola i żłobki np. Przedszkole Ziarenko, Junior College, żłobek Gabi. Dla młodzieży bliskość wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Komunikacja: Swobodny dojazd do domów możliwy zarówno poprzez obwodnicę Krakowa (autostrada a4, zjazd Skawina) a także od centrum miasta ulicą Skotnicką lub Spacerową (przecznicą do ulicy Zawiłej, skomunikowanej z ulicą zakopiańską) Łatwość skorzystania z komunikacji miejskiej: W odległości około 600 m znajduje się najbliższy przystanek autobusowy. Pętla tramwajowa i autobusowa czerwone Maki wraz z parkingiem P+R w odległości 5 minut samochodem.

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

W odległości 750 metrów od inwestycji Krakowskie Skotniki - etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Baczyńskiego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Krakowskie Skotniki - etap I znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Prywatna Szkoła Podstawowa "Edukacja XXI wieku" w odległości 550m, Szkoła Podstawowa nr 133 w odległości 1000m, Przedszkole Niepubliczne Ziarenko w odległości 1100m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 950 m znajduje się NZOZ. PRAKTYKA LEKARZA RODZINNEGO, w odległości 1100 m znajduje się MANDECKA JOLANTA. APTEKA, w odległości 1750 m znajduje się BIAŁAS S., IDZIK A. APTEKA SP.J..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 950 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO, w odległości 1250 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1550 m znajduje się FIT-MED.

Data publikacji: 17.07.2019

Data aktualizacji: 10.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie