Dzikich Plaż Warszewo

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDBD Invest

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 10 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Ogrodnicza(1.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Szczecin, Północ, Bukowo, ul. Ogrodnicza (6.4 km od centrum Szczecina)
  Osiedle Ogrodnicza
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba domów: 10
  Powierzchnia: 118 - 123 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Vastbouw Polska Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Nowe, przestronne domy na kameralnym osiedlu w dzielnicy Warszewo przy ulicy Dzikich Plaż w Szczecinie.Jedna z ostatnich takich lokalizacji. Inwestycja 10 segmentów (Etap I – 6 segmentów) realizowana na bardzo cichym, przestronnym i kameralnym osiedlu w samym sercu Warszewa z jednoczesnym bardzo dogodnym dojazdem do centrum oraz pełną infrastrukturą miejską w bliskiej odległości.Przestronne i duże działki zarówno z tylnej i bocznej części każdego domu, prywatna droga dojazdowa (szerokość ok 10mb) uzbrojona w sieci miejskie, luźna zabudowa jednorodzinna, bezpośrednia bliskość Puszczy Wkrzańskiej oraz znikomy ruch pojazdów to gwarancja ciszy i spokoju.Osiedle położone w jednym z najwyższych punktów Wgórz Warszewskich (ok.116 m n.p.m) na piaszczystych podłożach co niewątpliwie jest wyjątkiem i dużą zaletą.Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Pozwala to na kompleksowe i niezależne podejście do realizowanych inwestycji powierzając tylko niezbędne prace selektywnie dobranym i sprawdzonym partnerom. Korzystamy ze sprawdzonych technologii co gwarantuje najwyższą jakość oraz bardzo niskie kosztyutrzymania(referencje do wglądu).Każdy segment składał się będzie na parterze z garderoby, komunikacji, łazienki, przestronnego salonu z jadalnią i aneksem kuchennym, garażu a na piętrze z 4 dużych pokoi oraz łazienki. Dodatkowo poddasze do własnej aranżacji: ok 25 m2, (około 70m2 pow. po podłodze).

Inwestycja Dzikich Plaż Warszewo znajduje się na Warszewie, ul. Dzikich Plaż (6 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez dewelopera DBD Invest.

Inwestycja Dzikich Plaż Warszewo jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów w tym 6 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Dzikich Plaż Warszewo pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 146 metrów kwadratowych w cenie od 798 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DBD Invest przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 6 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 263 do 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Dzikich Plaż Warszewo

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

Data publikacji: 20.05.2020

Data aktualizacji: 15.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie