Inwestycja przy ulicy Powstańców

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCSI Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 137 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją mieszkaniową w Centrum Pruszkowa.Nowoczesny budynek z 80 mieszkaniami w metrażach 25 – 75m2 i 3 lokalami użytkowymi.Architektura budynku poprzez zastosowanie kaskadowej nietuzinkowej bryły od 4 do 7 kondygnacji, oraz zielonych tarasów i funkcjonalnych balkonów sprawia, ze budynek dobrze komponuje się z otoczeniem.Inwestycja posiada wielopoziomowy parking dla mieszkańców oraz doskonała lokalizację.

Inwestycja Inwestycja przy ulicy Powstańców znajduje się w Pruszkowie, ul. Powstańców (5.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera CSI Development.

Inwestycja Inwestycja przy ulicy Powstańców została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ulicy Powstańców pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper CSI Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Inwestycja przy ulicy Powstańców

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że na obszarze ok. 19 km2 mieszka 59 tys. osób, a miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to: obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz 5 parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje kryty Tor Kolarski BGŻ Arena.

Komunikacja

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji (5 linii), zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej (2 linie) bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ulicy Powstańców mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Inwestycja przy ulicy Powstańców znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ołówkowa 03.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ulicy Powstańców znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 8 w odległości 210 m, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w odległości 330 m, Przedszkole Miejskie nr 14 w odległości 340 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inwestycja przy ulicy Powstańców jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dom-Med w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ulicy Powstańców składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Lewiatan, w odległości 220 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 290 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ulicy Powstańców w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie