Osiedle Dobra Forma

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Cracovia Property

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 520 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Dobra Forma etap III(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Bochenka (6.4 km od centrum Krakowa)
  Osiedle Dobra Forma etap III
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 86
  Powierzchnia: 36 - 87 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Cracovia Property
 • Własne Miejsce(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Adama Bochenka (6.3 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 5 900 brutto/m2
  Własne Miejsce
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 142
  Powierzchnia: 30 - 88 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Gama-M Sp. z o.o.
 • Turniejowa B2(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Turniejowa (6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 6 599/m2
  Turniejowa B2
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 40
  Powierzchnia: 34 - 71 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  KRAKOIN

Opis Inwestycji

Osiedle Dobra Forma

PRZESTRZEŃ DLA RODZINYOto Dobra Forma: nowoczesne osiedle położone w zielonej okolicy przy ulicy Bochenka w Podgórzu Duchackim na południu Krakowa. Dobra Forma to najlepsza propozycja dla tych, którzy poszukują spokojnego, komfortowego miejsca do życia dla siebie i rodziny, dzięki optymalnym rozwiązaniom architektonicznym, rozbudowanej infrastrukturze i dogodnym połączeniom komunikacyjnym z pozostałymi częściami miasta.Osiedle Dobra Forma zlokalizowane jest w oddaleniu od głośnego centrum miasta, w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie terenów zielonych. Znajdujące się na terenie osiedla boisko do siatkówki, plac zabaw i zewnętrzna siłownia zachęcają do aktywnego wypoczynku i wspólnej rodzinnej zabawy na świeżym powietrzu.W pobliżu zdecydowanie dominuje infrastruktura przyjazna rodzinom z dziećmi - szkoły i przedszkola, szpitale, sklepy i lokale usługowe oraz dobrze rozwinięty węzeł komunikacyjny, dzięki któremu dojazd tramwajem lub autobusem do ścisłego centrum zajmuje zaledwie około 15 minut. Lokalizacja osiedla zapewnia również dogodny dojazd do różnych części Krakowa, a dla tych, którzy wybierają się poza miasto - szybki wjazd na obwodnicę.W pierwszym etapie inwestycji powstają dwa 11-piętrowe budynki z przestronnym podziemnym garażem. Oferujemy naszym klientom szeroki wybór zarówno wielkości, jak i układów mieszkań. W ramach pierwszego etapu inwestycji powstają w dwóch budynkach łącznie 231 mieszkania o różnorodnym metrażu dostępnych powierzchni - od mieszkań 1-pokojowych (31m2), przez 2-pokojowe (od 35 m2 do 44m2), 3-pokojowe (od 48m2 do 72m2), aż po mieszkania 4-pokojowe (81m2).Aby ułatwić realizację marzeń o własnym mieszkaniu w Osiedlu Dobra Forma, oferujemy możliwość bezpłatnej konsultacji z naszym doradcą kredytowym. Dodatkowym udogodnieniem, jakie proponujemy naszym klientom, jest możliwość wybrania jednego z gotowych pakietów wykończeń “pod klucz”.

Inwestycja Osiedle Dobra Forma znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Bochenka (6.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Cracovia Property.

Inwestycja Osiedle Dobra Forma została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 231 nowych mieszkań. Budynki posiadają 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Dobra Forma pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 73 do 81 metrów kwadratowych w cenie od 5 247 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Cracovia Property przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (156 miejsc)

W inwestycji znajdują się 53 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 231 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 256 do 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (53).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (156 miejsc): Cena: 29000 zł.
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Dobra Forma

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

W odległości 200 metrów od inwestycji Osiedle Dobra Forma znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Bochenka.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dobra Forma znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 27 w odległości 300m, Niepubliczne Przedszkole"Smerfy" w odległości 500m, Samorządowe Przedszkole nr 163 w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się ASPIRYNKA SP.J., w odległości 650 m znajduje się APTEKA LEKÓW GOTOWYCH, w odległości 750 m znajduje się PRZYCHODNIA WOLA DUCHACKA. NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 550 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ, w odległości 800 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA NMP, w odległości 1300 m znajduje się KARMA KAGYU. BUDDYJSKI OŚRODEK PRZEKAZU.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 900 m znajduje się Studio 5, w odległości 950 m znajduje się LaLoba Fitness, w odległości 1000 m znajduje się Strefa Fit.

Data publikacji: 27.08.2015

Data aktualizacji: 11.04.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie