Osiedle Dobra Forma etap III

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Cracovia Property

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Bochenka
Ceny od: 6 900 zł brutto/m2
Osiedle Dobra Forma etap III

3 zdjęcia

Osiedle Dobra Forma etap III
Osiedle Dobra Forma etap III
Osiedle Dobra Forma etap III

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Dobra Forma etap III dostępne są 3 oferty

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Z myślą o Tobie, potrzebach Twoich i Twoich bliskich, tworzymy przestrzeń, w której siłą kreacji swojej wyobraźni, możesz powołać do istnienia wymarzone od dawna, doskonałe – bo takie, jak zawsze pragnąłeś mieć, czyli bezpieczne, ciepłe i przytulne, otoczone zielenią i znajdujące się z dala od zgiełku dużego, tętniącego życiem miasta – swoje własne cztery kąty. Wsłuchując się w potrzeby osób podobnych do Ciebie, stworzyliśmy DOBRĄ FORMĘ, czyli nowoczesne i funkcjonalne osiedle położone na malowniczym Podgórzu Duchackim. Nasza propozycja to odzwierciedlenie marzeń o spokojnym, rodzinnym życiu, w przyjaznym i bezpiecznym otoczeniu.

Tam, gdzie zamieszkasz, musisz czuć się jak w domu, czyli dobrze. Tworząc naszą inwestycję, właśnie ta myśl była jednym z kluczowych wyznaczników naszego działania. Rozumiejąc różnorodne potrzeby naszych przyszłych mieszkańców, zadbaliśmy o to, aby zarówno położenie osiedla, jak i jego estetyka wprowadzały w niczym niezakłócony, dobry nastrój. Otaczające osiedle, rozległe tereny zielone, kuszą relaksującą atmosferą, a niepowtarzalna architektura i kolorystyka budynków podkreślają rodzinny charakter i pełny energii klimat tego wyjątkowego miejsca. Na jego terenie, oprócz doskonale zaprojektowanej małej infrastruktury, takiej jak ławeczki, chodniki, alejki oraz oświetlenia, znajdują się także miejsca rekreacyjne, takie jak boiska do siatkówki, place zabaw, zewnętrzna siłownia, które z pewnością zachęcą do aktywnego wypoczynku i wspólnej rodzinnej zabawy na świeżym powietrzu.

Pierwsze dwa etapy naszej inwestycji to cztery, 11-piętrowe budynki, posiadające łącznie 470 mieszkań.

Wiedząc, jak istotnym faktem jest to, aby mieszkanie było jak najbardziej dopasowane do indywidualnych wymagań i potrzeb przyszłych mieszkańców, oferujemy szeroki wybór zarówno wielkości, jak i układów lokali.

W III etapie inwestycji powstanie 11-piętrowy budynek posiadający przestronny, podziemny garaż, jak i funkcjonalne komórki lokatorskie. W Wasze ręce oddajemy 136 mieszkań o powierzchni od 32 m2 do 87m2.

Inwestycja Osiedle Dobra Forma etap III znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Bochenka (6.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Cracovia Property.

Inwestycja Osiedle Dobra Forma etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 136 nowych mieszkań. Budynek posiada 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Dobra Forma etap III pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 75 do 87 metrów kwadratowych w cenie od 6 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 75 m2 (2 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 87 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Cracovia Property przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 136 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 256 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 3 mieszkania .
Powierzchnie mieszkań:
od 75 do 87 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 900 do 7 600 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Dobra Forma etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Osiedle Dobra Forma etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łużycka N/Ż.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dobra Forma etap III znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Konopnickiej w odległości 270 m, Bakcyl Wiedzy - Niepubliczna Pozaszkolna Specjalistyczna Placówka Oświatowa w odległości 400 m, Bakcyl Wiedzy Plus - Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Dobra Forma etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Świętego Rafała w Krakowie w odległości 60 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Dobra Forma etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Żabka, w odległości 130 m znajduje się Piekarnia-Cukiernia Bochenek, w odległości 430 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dobra Forma etap III w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 24.07.2019
Data aktualizacji: 10.04.2021
Cracovia Property logo

Cracovia Property

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Ul. Bochenka 12A/1 30-693 Kraków

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: