Osiedle Dobra Forma etap II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCracovia Property

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 499 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Dobra Forma etap III

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Bochenka (6.4 km od centrum Krakowa)
  Osiedle Dobra Forma etap III
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 27
  Powierzchnia: 54 - 87 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Cracovia Property
 • Własne Miejsce(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Adama Bochenka (6.3 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 6 500 brutto/m2
  Własne Miejsce
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 90
  Powierzchnia: 41 - 88 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 23 oferty
  Gama-M Sp. z o.o.
 • Cechowa 100(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Cechowa (6.8 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 505/m2
  Cechowa 100
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 25 - 67 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 4 oferty
  Cechowa 100

Opis Inwestycji

Znajdź swoje miejsceMarzysz o posiadaniu mieszkania? Mamy dla Ciebie miejsce, w którym możesz stworzyć swoje własne M. Takie, jakie zawsze chciałeś mieć - bezpieczne, przytulne, w otoczeniu zieleni i z dala od zgiełku. Przedstawiamy Dobrą Formę, nowoczesne osiedle ulokowane na Podgórzu Duchackim, przy ulicy Bochenka.Sam zadecydujPoznaj dwa jedenastopiętrowe budynki, zaprojektowane tak, byś czuł się komfortowo. Nowoczesna architektura, różnorodność wariantów pokojowych, funkcjonalne układy mieszkań, ogródki, balkony, tarasy - stworzyliśmy to z myślą o Tobie i Twoich bliskich.Wybierz to, co jest dla Ciebie ważneDopasuj mieszkanie do Twoich potrzeb. Wybierz, które z nich będzie skrojone idealnie na Twoją miarę. Dobra Forma to 239 mieszkań o szerokim spektrum powierzchni od 32m2 do 82m2. Do Twojej dyspozycji jest też duży podziemny garaż wielostanowiskowy i komórki lokatorskie.Bądź spokojnyZadbaliśmy o to, byś poczuł się wygodnie. Nie troszcz się o codzienne dojazdy do szkół, przedszkoli czy żłobków - wszystko znajdziesz w okolicy. Chcesz rodzinnie spędzić wolny czas? Wybierzcie się na plac zabaw, urządźcie piknik lub jedźcie na wspólną wycieczkę rowerową. Wszystko jest o krok od Twojego nowego domu.Nie spiesz sięTutaj czas działa na Twoją korzyść. Dobra Forma ucieleśnia ideę work-life balance, dzięki czemu stanowi swoistą oazę po intensywnym dniu pracy. Wszystko znajdziesz na wyciągnięcie ręki. Świeże bułki kupisz po sąsiedzku w piekarni, a większe zakupy zrobisz w pobliskich supermarketach. Chcesz zadbać o swoją formę? W okolicy znajdziesz siłownię i korty tenisowe!Zdaj się na nasJeśli nie chcesz lub nie masz czasu troszczyć się o wykończenie mieszkania, zostaw to nam. Przygotowaliśmy ofertę trzech pakietów wykończenia pod klucz, wśród których znajdziesz rozwiązanie idealne dla siebie. Zadbaliśmy o pełną kompleksowość oferty oraz profesjonalizm zespołu odpowiedzialnego za realizację, a wszystko z dbałością o detale, w terminie i w granicach ustalonego budżetu.

Inwestycja Osiedle Dobra Forma etap II znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Bochenka (6.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Cracovia Property.

Inwestycja Osiedle Dobra Forma etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 239 nowych mieszkań. Budynki posiadają 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Dobra Forma etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 59 do 67 metrów kwadratowych w cenie od 5 340 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Cracovia Property przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (167 miejsc)

W inwestycji znajduje się 98 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 239 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 256 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (98).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (167 miejsc): cena 29 000 zł.
Udogodnienia: plac zabaw, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Dobra Forma etap II

Bądź blisko Osiedle Dobra Forma znajduje się zaledwie kilka minut od przystanku autobusowego i tramwajowego, z którego dojazd do centrum zajmuje jedynie 15 minut. Lokalizacja osiedla sprzyja również zmotoryzowanym mieszkańcom, zapewniając dogodny dojazd do różnych części Krakowa, a dla tych, którzy wybierają się poza miasto - szybki wjazd na obwodnicę.

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Dobra Forma etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Osiedle Dobra Forma etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łużycka N/Ż.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dobra Forma etap II znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Konopnickiej w odległości 290 m, Bakcyl Wiedzy - Niepubliczna Pozaszkolna Specjalistyczna Placówka Oświatowa w odległości 420 m, Bakcyl Wiedzy Plus - Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Dobra Forma etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Świętego Rafała w Krakowie w odległości 80 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Dobra Forma etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Żabka, w odległości 140 m znajduje się Piekarnia-Cukiernia Bochenek, w odległości 460 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dobra Forma etap II w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 08.03.2017

Data aktualizacji: 11.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie