Prądnik Nowy - etap II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez CP RE sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1 383 mieszkania w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Prądnik Nowy - etap II

Prądnik Nowy - etap I

Inwestycja Prądnik Nowy - etap I znajduje się na Prądniku Białym, ul. Pachońskiego (3,8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera CP RE sp. z o.o.. Inwestycja Prądnik Nowy - etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 96 lokali mieszkalnych . Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kraków, Prądnik Biały, ul. Pachońskiego (3,8 km od centrum Krakowa)

Inwestycja polecana

Prądnik Nowy - etap I
 • Gotowe do zamieszkania
CP RE sp. z o.o.
Inwestycja sprzedana

Najbliższe inwestycje

Parki Krakowa (471 m dalej)

Inwestycja Parki Krakowa znajduje się na Prądniku Białym, ul. Pachońskiego (3,6 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Murapol S.A.. Inwestycja Parki Krakowa jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 376 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 23 do 66 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kraków, Prądnik Biały, ul. Pachońskiego (3,6 km od centrum Krakowa)

Inwestycja polecana

Parki Krakowa
 • Termin oddania: 1 kw. 2021
 • Liczba mieszkań: 246
 • Powierzchnia: 23 - 66 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Murapol S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Piaszczysta (730 m dalej)

Inwestycja Piaszczysta znajduje się na Prądniku Białym, ul. Mączna (3,8 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera PIASZCZYSTA. Inwestycja Piaszczysta jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 16 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 50 do 105 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Kraków, Prądnik Biały, ul. Mączna (3,8 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 6 883 zł brutto/m2

Inwestycja polecana

Piaszczysta
 • Termin oddania: 3 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 16
 • Powierzchnia: 50 - 105 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 5
PIASZCZYSTA
Mieszkania spełniające kryteria

Stelmachów Park (921 m dalej)

Inwestycja Stelmachów Park znajduje się na Prądniku Białym, ul. Stelmachów (4,3 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Mak Dom. Inwestycja Stelmachów Park jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 81 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 33 do 75 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Kraków, Prądnik Biały, ul. Stelmachów (4,3 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 6 950 zł/m2

Inwestycja polecana

Stelmachów Park
 • Termin oddania: 3 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 16
 • Powierzchnia: 33 - 75 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
Mak Dom
Mieszkania spełniające kryteria
Prądnik Nowy - etap II

Wiemy, że dom to miejsce, gdzie czujesz się u siebie – tu rodzą się emocje, tu czujemy się bezpiecznie i komfortowo. Tworząc osiedle Prądnik Nowy, zadbaliśmy o idealny balans między bliskością do tętniącego życiem centrum i możliwością wyciszenia się. Tu stworzysz wymarzony dom dla siebie i swojej rodziny.

Inwestycja Prądnik Nowy - etap II znajduje się na Prądniku Białym, ul. Pachońskiego 5d (3,6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera CP RE sp. z o.o..

Inwestycja Prądnik Nowy - etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 113 nowych mieszkań . Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Prądnik Nowy - etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 67 metrów kwadratowych w cenie od 6 490 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper CP RE sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (23 miejsca),
 • miejsca postojowe podziemne (95 miejsc).

W inwestycji znajdują się 73 komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 113 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada (73).
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (23 miejsca),
 • miejsca postojowe podziemne (95 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, winda, rowerownia, videodomofon, wózkarnia.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Prądnik Nowy - etap II

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. W odległości 150 metrów od inwestycji Prądnik Nowy - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Wyki.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Prądnik Nowy - etap II znajduje się 31 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 21 w odległości 450 m, Samorządowe Przedszkole Nr 165 w odległości 500 m, Samorządowe Przedszkole nr 118 w odległości 600 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m APTEKA POLSKA SP. Z O.O., w odległości 800 m MANDECKA JOLANTA, MGR FARM. APTEKA, w odległości 1 000 m ROSA STANISŁAWA. APTEKA PRYWATNA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: URZĄD STATYSTYCZNY w odległości 200 m, EURONET. BANKOMAT w odległości 250 m, Studio Zdrowia i Urody NEFRETETE w odległości 250 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Hala Kartingowa Daytona w odległości 50 m, Korty tenisowe TENIS-NET w odległości 1 200 m, Minigolf Club w odległości 1 500 m.

Data publikacji: 08 sierpnia 2017 15:01

Data aktualizacji: 07 czerwca 2019 15:57

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z CP RE sp. z o.o.

II etap inwestycji Prądnik Nowy – tu stworzysz swój dom

II etap inwestycji Prądnik Nowy – tu stworzysz swój dom