Gorlicka

5 zdjęć

Gorlicka
Gorlicka
Gorlicka
Gorlicka

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Gorlicka dostępna jest 1 oferta

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (1)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena

LU3

190,82 m²

Parter

1 526 560 zł

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 4 lokali użytkowych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 360 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:

aktualnie dostępny jest 1 lokal użytkowy.

Powierzchnie lokali użytkowych:

191 m².

Ceny lokali użytkowych:

  • kształtują się na poziomie 1 526 560 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 8 000 zł/m².

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis Inwestycji

Przedstawiam ofertę zakupu lokalu położonego we Wrocławiu przy ulicy Gorlickiej 61.

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy usytuowany na parterze budynku, z dużą witryną wyeksponowaną na ulicę Gorlicką,

Informacje szczegółowe:

- forma własności: własność

- typ nieruchomości: budynek wielorodzinny

- typ ogłoszenia: sprzedaż

- dojazd do centrum: 12 minut

- termin realizacji: IV kwartał 2020

- budynek dostosowany dla osób niepełnosprawnych

Budynek usytuowany jest przy największym osiedlu Psiego Pola o bardzo dużym współczynniku zaludnienia. W okolicy brak jest lokali usługowych co sprawia, że lokalizacja ma bardzo duży potencjał handlowo – usługowy. Przy ulicy Gorlickiej w najbliższym sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe a na terenie przed budynkiem parking ogólnodostępny dla mieszkańców i klientów lokali usługowych.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z deweloperem.

Inwestycja Gorlicka znajduje się na Psim Polu, ul. Gorlicka 61 (6.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez COMEX Deweloperstwo Sp. zo.o. Sp. K.

Inwestycja Gorlicka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Gorlicka w sprzedaży jest 1 nowy lokal użytkowy o powierzchni 191 metrów kwadratowych, w cenie od 8 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych właścicieli COMEX Deweloperstwo Sp. zo.o. Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Atutem inwestycji jest jej doskonałe położenie. Bliskość terenów zielonych, na które składają się między innymi lasy: Zakrzowski, Sołtysowicki, Strachociński i Wojnowski, jak również licznych ścieżek rowerowych, docenią zarówno aktywni mieszkańcy jak i Ci szukający wyciszenia i spokoju. Godnym polecenia jest spacer wzdłuż wałów nad Widawą czy Odrą. Dzięki przebudowie istniejących i budowie nowych wałów, mieszkańcy zyskali niemal 16 km tras rowerowo – spacerowych. Latem doskonałym miejscem do wypoczynku jest również kąpielisko Kłokoczyce, Sielska Zagroda czy Zielona Oliwka. Szeroko rozwinięta infrastruktura sprawia, że wszystko, co potrzebne jest do życia znajduje się w okolicy. Inwestycja przy ul. Gorlickiej 61 jest doskonale skomunikowana z pozostałą częścią miasta. Bliskość autostradowej obwodnicy Wrocławia (AOW) łączącej drogę krajową nr 8 na Warszawę z autostradą A4 to dodatkowy atut dla osób zmotoryzowanych. Ponadto przy dworcu PKP na Psim Polu wybudowany został przez miasto węzeł przesiadkowy, który składa się z parkingu dla aut (park&ride), pętli autobusowej oraz wiat dla rowerzystów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępnych mieszkań. Gwarantujemy wsparcie i pomoc przy wyborze mieszkania na naszej inwestycji, tak aby spełniało ono wszelkie i niezbędne założone kryterium.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Gorlicka?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gorlicka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Gorlicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gorlicka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Gorlicka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Gorlicka znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Zabawolandia w odległości 230 m, Publiczne Przedszkole Columbus w odległości 300 m, Integracyjna Szkoła podstawowa Alto w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Gorlicka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 520 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Gorlicka w odległości 310 m znajduje się Altra Fitness Club, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.05.2020
Data aktualizacji: 22.09.2021

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Psim Polu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: