Gorlicka

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Gorlicka, oferowane bezpośrednio przez

COMEX Deweloperstwo Sp. zo.o. Sp. K.

Wrocław, Psie Pole, Osiedle Psie Pole, ul. Gorlicka 61

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 29 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Gorlicka

5 zdjęć

Gorlicka
Gorlicka
Gorlicka
Gorlicka

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 4 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 360 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Przedstawiam ofertę zakupu lokalu położonego we Wrocławiu przy ulicy Gorlickiej 61.

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy usytuowany na parterze budynku, z dużą witryną wyeksponowaną na ulicę Gorlicką,

Informacje szczegółowe:

- forma własności: własność

- typ nieruchomości: budynek wielorodzinny

- typ ogłoszenia: sprzedaż

- dojazd do centrum: 12 minut

- termin realizacji: IV kwartał 2020

- budynek dostosowany dla osób niepełnosprawnych

Budynek usytuowany jest przy największym osiedlu Psiego Pola o bardzo dużym współczynniku zaludnienia. W okolicy brak jest lokali usługowych co sprawia, że lokalizacja ma bardzo duży potencjał handlowo – usługowy. Przy ulicy Gorlickiej w najbliższym sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe a na terenie przed budynkiem parking ogólnodostępny dla mieszkańców i klientów lokali usługowych.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z deweloperem.

Inwestycja Gorlicka znajduje się na Psim Polu, ul. Gorlicka 61 (6.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez COMEX Deweloperstwo Sp. zo.o. Sp. K.

Inwestycja Gorlicka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Gorlicka nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli COMEX Deweloperstwo Sp. zo.o. Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Atutem inwestycji jest jej doskonałe położenie. Bliskość terenów zielonych, na które składają się między innymi lasy: Zakrzowski, Sołtysowicki, Strachociński i Wojnowski, jak również licznych ścieżek rowerowych, docenią zarówno aktywni mieszkańcy jak i Ci szukający wyciszenia i spokoju. Godnym polecenia jest spacer wzdłuż wałów nad Widawą czy Odrą. Dzięki przebudowie istniejących i budowie nowych wałów, mieszkańcy zyskali niemal 16 km tras rowerowo – spacerowych. Latem doskonałym miejscem do wypoczynku jest również kąpielisko Kłokoczyce, Sielska Zagroda czy Zielona Oliwka. Szeroko rozwinięta infrastruktura sprawia, że wszystko, co potrzebne jest do życia znajduje się w okolicy.

Inwestycja przy ul. Gorlickiej 61 jest doskonale skomunikowana z pozostałą częścią miasta. Bliskość autostradowej obwodnicy Wrocławia (AOW) łączącej drogę krajową nr 8 na Warszawę z autostradą A4 to dodatkowy atut dla osób zmotoryzowanych. Ponadto przy dworcu PKP na Psim Polu wybudowany został przez miasto węzeł przesiadkowy, który składa się z parkingu dla aut (park&ride), pętli autobusowej oraz wiat dla rowerzystów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępnych mieszkań. Gwarantujemy wsparcie i pomoc przy wyborze mieszkania na naszej inwestycji, tak aby spełniało ono wszelkie i niezbędne założone kryterium.

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Gorlicka?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gorlicka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 880 metrów od inwestycji Gorlicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Psie Pole.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Gorlicka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Gorlicka znajduje się 46 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 200 m, Lotnicze Zakłady Naukowe w odległości 250 m, Szkoła Podstawowa nr 6 w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Gorlicka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Barbara i Adam Maliccy w odległości 200 m, Elżbieta Miazga w odległości 260 m, Akson w odległości 610 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Gorlicka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Żabka, w odległości 160 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 230 m znajduje się Biskupin.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Gorlicka w odległości 130 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 280 m znajduje się boisko / kort, w odległości 300 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 22.05.2020
Data aktualizacji: 04.01.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: