Villa Royale

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCity Living Polska Development Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Villa Royale dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
5B
5
230,11 m²
-
2B
6
233,6 m²
-
3A
6
263,2 m²
-
4A
6
193,4 m²
-
4B
6
193,4 m²
-

Opis Inwestycji

Villa Royale

Villa Royale to gotowa inwestycja domów wielorodzinnych w zabudowie bliźniaczej zlokalizowana w sercu podwarszawskiego Józefosławia. Willowy styl budynków mieszkalnych, kameralne, chronione osiedle oraz lokalizacja inwestycji blisko stolicy i jednocześnie z dala od wielkiego, miejskiego zgiełku czyni ją niezwykle interesującą.Inwestycja podzielona została na 2 etapy – Villa Royale Etap I to 5 budynków zlokalizowanych przy ul. Wilanowskiej/Sasanki. II etap Villi Roayle to 3 nieruchomości położone przy ul. Cyprysowej/Sasanki w głębi kameralnego, zamkniętego osiedla.Zaprojektowane domy dwukondygnacyjne mają powierzchnię od 186 – 224 mkw. Dodatkową powierzchnię stanowią poddasza użytkowe, tarasy i balkony. W każdym budynku dostępny jest garaż, a przy niektórych dodatkowe miejsce postojowe na terenie działki.Domy wykończone w standardzie deweloperskim.Deweloper realizujący inwestycję to City Living Polska Development.W ofercie sprzedażowej znajduje się 16 domów.

Inwestycja Villa Royale znajduje się w Józefosławiu, ul. Wilanowska/Sasanki (1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera City Living Polska Development Sp. z o.o..

Inwestycja Villa Royale została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów w tym 16 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Villa Royale pozostało na sprzedaż 5 nowych domów o powierzchniach od 193 do 263 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 230 m2 (1 dom)
  • 6-pokojowe o powierzchni od 193 do 263 m2 (4 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper City Living Polska Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 16 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: dodatkowe miejsca postojowe na terenie działki przy niektórych domach.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 5 domów w tym 5 domów typu bliźniak.
Powierzchnie domów:od 193 do 263 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5, 6-pokojowe.
Ceny domów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Villa Royale

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Royale mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Villa Royale znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Magnolii 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Royale znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Słoneczko w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Royale składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 200 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Royale w odległości 210 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.04.2017

Data aktualizacji: 06.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie