Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Legionów 40

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Legionów, oferowane bezpośrednio przez

Cieślak International Sp. z o.o.

Kalisz, ul. Legionów 40

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 87 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Legionów 40Legionów 40

12 zdjęć

Legionów 40
Legionów 40
Legionów 40
Legionów 40

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda w okolicy

  • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (10): wielkość: 1,6 - 2,2 m2 Komórki lokatorskie w cenie 10 000 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (27 miejsc) w cenie 35 000 zł : możliwość zakupu więcej niż jednego miejsca jeśli, ktoś zrezygnuje z miejsca parkingowego

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Legionów 40 logo

Wymarzona przestrzeń mieszkalna

Inwestycja Cieślak-International Sp. z o.o. zakłada realizację dwóch budynków, przebudowę i zmianę sposobu użytkowania budynku mieszkalnego wielorodzinnego w celu jego przeznaczenia na funkcję handlowo-usługową oraz budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym.

Jakość bez kompromisów

Realizowany budynek mieszkalny wielorodzinny to obiekt zaprojektowany zgodnie z wysokimi standardami i przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Apartamentowiec wyposażony będzie w podziemną halę garażową, dwie windy obsługujące wszystkie kondygnacje budynku oraz przestronne tarasy i balkony.

Inwestycja Legionów 40 znajduje się w Kaliszu, ul. Legionów 40 (0.9 km od centrum Kalisza), została zrealizowana przez Cieślak International Sp. z o.o.

Inwestycja Legionów 40 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Legionów 40 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Cieślak International Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (27 miejsc) w cenie 35 000 zł

W inwestycji znajduje się 10 komórek lokatorskich wielkość: 1,6 - 2,2 m2.

Lokalizacja inwestycji

Miasto położone jest w województwie wielkopolskim nad rzeką Prosną. Kalisz to bardzo ciekawa miejscowość usytuowana zaledwie 25 km od Ostrowa Wielkopolskiego. Występuje tutaj podział na osiedla, m.in.: Majków, Ogrody, Rogatka, Piwonice, Serbinów czy Piskorzewie. Region ten zyskuje coraz większą popularność, a to za sprawą tego, że Kalisz stanowi drugi po Poznaniu ośrodek kulturalny w województwie wielkopolskim. Znajdują się tutaj m.in. Filharmonia Kaliska, Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Centrum Kultury i Sztuki, Muzeum Okręgowe Ziemi Kaliskiej, Miejska Biblioteka Publiczna czy Galeria Sztuki im. Jana Tarasina. Ponadto w mieście co roku odbywa się kilka festiwali, m.in. Kaliskie Spotkania Teatralne, Międzynarodowy Festiwal Pianistów Jazzowych oraz Międzynarodowy Festiwal „Chopin w barwach jesieni”. Dla osób ceniących aktywności fizyczne dedykowane są liczne kluby sportowe, które w swojej ofercie posiadają zajęcia z piłki nożnej, siatkówki, boksu, a także rugby. Na terenie miasta funkcjonują liczne placówki edukacyjne, w tym przedszkola, szkoły podstawowe, licea, szkoły artystyczne oraz uczelnie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Legionów 40?

Jeśli chodzi o transport, to krzyżują się tutaj dwie drogi krajowe: nr 12 na trasie Łęknica-Dorohusk oraz droga krajowa nr 25, która łączy Bobolice z Oleśnicą. Występuje tutaj także droga wojewódzka nr 442, która zapewnia połączenie między Wrześnią a Kaliszem, droga wojewódzka nr 450, która przebiega przez Kalisz i Wieruszów oraz droga wojewódzka nr 470. Funkcjonuje tutaj również komunikacja miejska - Kaliskie Linie Autobusowe obsługują kilkadziesiąt linii, w tym linie podmiejskie do Nowych Skalmierzyc, Ostrowa Wielkopolskiego oraz jedną linię nocną (linia numer 10).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Legionów 40 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1134 metrów od inwestycji Legionów 40 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kalisz.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Legionów 40 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Legionów 40 znajduje się 39 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole nr 30 im. Krasnala Hałabały w odległości 38 m, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Dąbrowskiej w odległości 263 m, szkoła w odległości 276 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Legionów 40 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: ZPOZ Puls w odległości 114 m, NZOZ Medicus w odległości 224 m, Dental Care w odległości 389 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Legionów 40 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 186 m znajduje się Społem, w odległości 317 m znajduje się Pszenica & Żyto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Legionów 40 w odległości 291 m znajduje się Sala gimnastyczna, w odległości 311 m znajduje się boisko / kort, w odległości 316 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 09.09.2021
Data aktualizacji: 22.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023