Siewierz Jeziorna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Chmielowskie sp. z o.o.

Ceny od: 3 825 zł/m2

Opis Inwestycji

Siewierz Jeziorna to doskonały adres dla ludzi pragnących zamieszkać w dobrze zorganizowanej przestrzeni miejskiej, ceniących sobie bliskość infrastruktury zaspokajającej ich codzienne potrzeby bez konieczności korzystania z samochodu. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, ludzi aktywnych zawodowo oraz seniorów.Doskonały układ komunikacyjny zapewnia łatwy dostęp do międzynarodowych portów lotniczych (Pyrzowice, Balice, Ostrawa). Dojazd do centrum Katowic drogą ekspresową DK1 zajmuje 20 minut, a w zasięgu 5-minutowej jazdy samochodem znajduje się węzeł autostradowy dróg A1 i A4 zapewniający sprawną łączność z Wybrzeżem Bałtyckim i południem Europy. Do inwestycji została także wytyczona nowa linia autobusowa. Duże centra handlowe, ośrodki sportu i rekreacji oraz liczne placówki oświatowe znajdują się w zasięgu 10 minut jazdy samochodem znajdują.Inwestycja sąsiaduje z planowanym parkiem o powierzchni około 2 ha. W odległości 10-minutowego spaceru znajdą się również przystań dla żaglówek, plaża oraz ogólnodostępne tereny rekreacyjne.Termin realizacji I etapu projektu to II kw. 2014 r.– II kw. 2017 r.Domy realizowane są w dwóch technologiach – tradycyjnej i szkieletowej – posiadają zróżnicowaną architekturę zewnętrzną i wewnętrzną – atrakcyjne podziały przestrzeni mieszkalnych. Wszystkie budynki budowane są z przy użyciu wysokiej jakości materiałów przyjaznych środowisku, przy niskiej emisji związków węgla i z uwzględnieniem surowych norm w zakresie oszczędzania energii i wody. Zapewni to mieszkańcom niskie koszty utrzymania i eksploatacji. Roczne zaprojektowane zużycie ciepła/energii dla każdego budynku nie przekracza 60 kWh/m kw. Podwyższone zostały parametry izolacji ścian zewnętrznych, dachu i podłogi. Zastosowano także podwyższony współczynnik przenikania ciepła w przypadku okien.

Inwestycja Siewierz Jeziorna znajduje się w Siewierzu, ul. Chmielowskie (1.1 km od Dąbrowy Górniczej), została zrealizowana przez dewelopera Chmielowskie sp. z o.o..

Inwestycja Siewierz Jeziorna została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 31 nowych domów w tym 2 domów typu bliźniak, 14 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Siewierz Jeziorna pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 98 do 186 metrów kwadratowych w cenie od 403 891 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Chmielowskie sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 31 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 275 do 310 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: własny akwen wodny, plac zabaw, przystań dla łodzi, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, boisko.
Przyroda:informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 0 domów w tym.
Powierzchnie domów:od 98 do 186 m2.
Powierzchnie działek:od 188 do 370 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy -pokojowe.
Ceny domów:
  • kształtują się w zakresie od 403 891 do 614 361 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 3 825 do 5 518 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Siewierz Jeziorna

Powiat będziński to jednostka powstała w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Znajduje się w województwie śląskim, jego stolicą jest miasto Będzin. Na region ten składają się: gminy miejskie: Będzin, Czeladź, Sławków, Wojkowice, gmina miejsko-wiejska: Siewierz, gminy wiejskie: Bobrowniki, Mierzęcice, Psary, miasta: Będzin, Czeladź, Siewierz, Sławków, Wojkowice. W przeszłości gospodarka regionu opierała się wydobywaniu węgla kamiennego. Obecnie, przemysł wydobywczy ustąpił miejsca na rzecz rozwijającej się energetyki. Na terenie powiatu działają: Będzińskie Zakłady Elektroenergetyczne S.A., Elektrownia Łagisza S.A. i Elektrociepłownia Będzin S.A., które są w krajowej czołówce przedsiębiorstw tej branży.

Komunikacja

Transport zbiorowy na terenie powiatu zapewnia Komunikacyjny Związek Komunalny Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego oraz pociągu PKP. Ponadto, na terenie powiatu skorzystać można z usług prywatnych przewoźników.

W odległości 400 metrów od inwestycji Siewierz Jeziorna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Jeziorna.

Data publikacji: 06.03.2017

Data aktualizacji: 10.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie