Ul. Św. Stanisława 12

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudromex Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Najbliższe inwestycje

 • Pomarańczarnia(0.2 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wola, Młynów, ul. Wawrzyszewska 11 (3.9 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 600 netto/m2
  Pomarańczarnia
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 150 - 186 m2
  Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa
 • Królewskie Ogrody(0.4 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wola, Koło, ul. Obozowa (4.2 km od centrum Warszawy)
  Królewskie Ogrody
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 7
  Powierzchnia: 54 - 81 m2
  Murapol S.A.
 • Żoliborz Artystyczny(1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, ul. Powązkowska 7 (4.3 km od centrum Warszawy)
  Żoliborz Artystyczny
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 101 m2
  Dom Development S.A.

Opis Inwestycji

Nasza najnowsza inwestycja położona przy ul. Św. Stanisława na Woli jest idealną propozycją dla osób ceniących swój czas. Bardzo dobry transport publiczny pozwoli Państwu w szybki i wygodny sposób przemieszczać się po Warszawie. Dzięki temu, będziecie Państwo mieli więcej czasu aby w pełni korzystać z okolicznych parków (Lasek na Kole, Park Moczydło) ośrodków sportu czy centrów handlowych.W tym kameralnym budynku znajdzie się zaledwie 30 mieszkań o powierzchni od 26,2 m2 do 66,7 m2. Każde z nich będzie wyposażone w duże przestronne okna zapewniające dobre nasłonecznienie. Prosta i elegancka bryła budynku sprawia, że jego architektura zachowa swoje walory przez wiele lat. Budynek posiada pozwolenie na użytkowanie. Mieszkania są gotowe do przekazania.

Inwestycja Ul. Św. Stanisława 12 znajduje się na Młynowie, Ul. Św. Stanisława 12 (3.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Budromex Sp. z o.o..

Inwestycja Ul. Św. Stanisława 12 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Aktualnie w inwestycji Ul. Św. Stanisława 12 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Budromex Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Żelbetowa.
Dach
Dach płaski żelbetowy gr. 22 cm, ocieplony styropianem gr. 20 cm.
Elewacja
Tynk cienkowarstwowy na siatce z włókna szklanego.
Stolarka okienna
Okna PCV, szklenie jednokomorowe, okna i drzwi balkonowe uchylno otwierane z możliwością rozszczelniania, wyposażone w nawiewniki szczelinowe.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do lokali pełne, antywłamaniowe o odpowiedniej odporności ogniowej.
Balkony
Balkony – płytki ceramiczne na zaprawie klejowej elastycznej mrozoodpornej. Balustrady zewnętrzne – stal ocynkowana malowana proszkowo, wypełniona szkłem bezpiecznym.
Posadzka
Szlichty zatarte na gładko, na warstwie płyt ze styropianu elastycznego dźwiękochłonnego grubości 4cm.
Ściany
W pomieszczeniach mieszkalnych, tynk gipsowy klasy III pomalowany 1-krotnie farbą podkładową białą. W pomieszczeniach sanitarnych (łazienka, WC) tynk gipsowy „zatarty na ostro”.
Sufity
Tynk gipsowy klasy III, pomalowany 1-krotnie farbą podkładową białą.
Parapety zewnętrzne
Z blachy lakierowanej.
Parapety wewnętrzne
Z konglomeratu.
Instalacje
Instalacja elektryczna, instalacja c.o. instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja video domofonowa wraz z osprzętem, instalacja telefoniczna i telewizyjna.
Ogrzewanie
Zasilanie ze wspólnego pieca gazowego umieszczonego na ostatniej kondygnacji.
Wentylacja
Mechaniczna.
Wyposażenie łazienki
Instalacje zimnej i ciepłej wody – rury z tworzywa sztucznego podprowadzone do podłączenia urządzeń przewidzianych w projekcie (umywalka, wanna, pralka itp.). Instalacja kanalizacyjna w lokalach mieszkalnych z podprowadzeniem pod urządzenia (wc, umywalka, wanna/prysznic, pralka, zlew itp.).
Wyposażenie kuchni
Instalacje zimnej i ciepłej wody – rury z tworzywa sztucznego podprowadzone do podłączenia urządzeń przewidzianych w projekcie (zlew itp.). Instalacja kanalizacyjna w lokalach mieszkalnych z podprowadzeniem pod urządzenia (zlew itp.).
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: obowiązkowe miejsce postojowe. Cena: 30000 zł.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ul. Św. Stanisława 12

Inwestycja zlokalizowana jest w warszawskiej dzielnicy Wola, przy ul. Św. Stanisława.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ul. Św. Stanisława 12 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Ul. Św. Stanisława 12 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wawrzyszewska 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ul. Św. Stanisława 12 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "TIK TAK" w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ul. Św. Stanisława 12 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Zawiszy w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ul. Św. Stanisława 12 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Żabka, w odległości 50 m znajduje się Żabka, w odległości 140 m znajduje się FOODS zdrowa żywność.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ul. Św. Stanisława 12 w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Mrs.Sporty.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie