Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 46,88 m² - numer M9
Oferta archiwalna
Inwestycja:
Murarska / SulimówDeweloper:
Budomatex S.A.
Inwestycja:
Murarska / SulimówDeweloper:
Budomatex S.A.Siedlce, ul. Sulimów 31
Siedlce, ul. Sulimów 31
Nieruchomość została sprzedana
Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Murarska / Sulimów lub inne propozycje w Siedlcach
:format(jpg)/offers/offer/main_image/murarska-sulimow.jpg)
:format(jpg)/offers/offer/main_image/murarska-sulimow.jpg)
1 zdjęcie
Najbliższe inwestycje
- Realizujemy kameralny budynek liczący zaledwie 23 lokale o powierzchniach od 25 do 67m2, od jedno- do czteropokojowych. Położenie i ekspozycja względem stron świata zapewnia przestrzeń za oknem oraz dobre doświetlenie pomieszczeń. Dla wygody mieszkańców przewidziano windy i garaż podziemny oraz komórki
Torowa
od 8 000 zł/m²gotowe
Siedlce, ul. Torowa
4 pokoje, Metraż 66-68 m2
Termin oddania
Gotowe
Ilość pokoi
2 pokoje
Metraż
46,88 m²
Piętro
3 piętro
Wysokość pomieszczeń
od 260 do 280 cm wysokości
Ilość poziomów
1 poziom
Oznaczenie oferty
M9
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
Standard wykończenia
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Fundamenty – ławy fundamentowe żelbetowe Ściany konstrukcyjne – murowane/żelbetowe Ściany zewnętrzne – murowane, z zewnątrz ocieplone, wykończone tynkiem cienkowarstwowym Stropy – żelbetowe Schody – żelbetowe prefabrykowane
Dach
stropodach żelbetowy, więźba dachowa drewniana
Stolarka okienna
okna i drzwi balkonowe PCW, dwuszybowe U = 1,3 [W/(m2K)], sześciokomorowe, okna uchylno - rozwierane lub rozwierane
Drzwi zewnętrzne
wejściowe: pełne antywłamaniowe
Parapety wewnętrzne
konglomerat kamienia naturalnego
Instalacje
Instalacja c.o. – grzejniki płytowe z zaworami termostatycznymi, w łazienkach grzejniki drabinkowe, instalacja wewnątrzlokalowa podposadzkowa. Licznik ciepła dla każdego mieszkania z odczytem z klatki schodowej Instalacja wody – instalacja wewnątrzlokalowa podposadzkowa wody ciepłej i zimnej, wodomierze ciepłej i zimnej wody dla każdego mieszkania z odczytem z klatki schodowej Instalacja elektryczna – wypusty oświetleniowe sufitowe i gniazda we wszystkich pokojach. Kuchnie – zasilenie elektryczne 3-fazowe Instalacje teletechniczne – w każdym mieszkaniu gniazda RTV, domofon – włączniki otwierające w przedpokojach, dzwonek z osprzętem. Instalacja usługi telewizji i internetu
Realizacja inwestycji
Udogodnienia
Przyroda
Charakterystyka energetyczna nieruchomości
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
Wysokość czynszu
Warunki rezerwacji
Zabezpieczenie środków
Lokalizacja inwestycji
Przeczytaj więcej o lokalizacji
Osiedle Sulimów znajduje się w odległości 5 minut spaceru od śródmieścia, w pobliżu ulicy Brzeskiej. Jest to główna droga łącząca centrum miasta z dzielnicą handlowo – przemysłową Siedlec. Mieszkańcy mogą stąd sprawnie dotrzeć do największych przedsiębiorstw, będących jednocześnie głównymi pracodawcami w regionie. Dojazd do budynku zapewniony jest od ulicy Floriańskiej, skąd można w krótkim czasie dostać się do instytucji publicznych, wszelkich punktów usługowych, sklepów, szkół, i innych. W wolne dni rozrywkę zapewnią spacery po parku, wyjścia do nowego kina, łyżwy i hala sportowa (MOSiR), jazda konna czy liczne imprezy odbywające się w amfiteatrze. Wszystkie te atrakcje są na wyciągnięcie ręki – czekają na nas oddalone zaledwie o jeden kilometr od miejsca zamieszkania.
Siedlce leżą we wschodniej części województwa mazowieckiego. Miasto stanowi ważny ośrodek przemysłowo-handlowy i odznacza się wysoką gęstością zaludnienia. Dominującym typem zabudowy mieszkaniowej są bloki z wielkiej płyty, wśród których przeważają budynki czterokondygnacyjne, choć na kilku osiedlach występują bloki o 11 piętrach wysokości. Domy jednorodzinne znajdują się na osiedlach Reymonta i Topolowa. Największe zakłady produkcyjne w mieście należą do firm Polimex-Mostostal S.A. oraz Stadler Rail, zaś obiekty handlowe i usługowe skoncentrowane są w Galerii Siedlce i w Centrum Handlowym Arche. Na obszary zieleni składają się Las Sekulski, Błonia Siedleckie oraz liczne parki i skwery, m.in. zabytkowy Park Miejski Aleksandria.
Opis oferty
Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 46,88 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Murarska / Sulimów w Siedlcach, ul. Sulimów 31 (1 km od centrum Siedlec).
Inwestycja jest realizowana przez Budomatex S.A.
Cała inwestycja składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajdują się 22 nowe mieszkania.
Inwestycja jest już wyprzedana.
W budynku jest od 1 do 4 kondygnacji naziemnych. Budynek nie posiada kondygnacji podziemnych.
Inwestycja Murarska / Sulimów została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Nowe mieszkanie o oznaczeniu M9 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.
Dla przyszłych mieszkańców Murarska / Sulimów deweloper nie przewidział miejsc postojowych.
Opis Inwestycji
Przedstawiamy Państwu naszą inwestycję na Sulimowie. To kolejny budynek zlokalizowany w tym cichym osiedlu, otoczonym przyjazną zabudową jednorodzinną. Doskonała lokalizacja zapewnia mieszkańcom wygodę na co dzień: pomaga zarówno w robieniu zakupów, załatwianiu spraw w mieście, jak również w dojazdach do pracy.
Budynek przy Sulimów oferuje szeroki wachlarz mieszkań do wyboru o powierzchniach od 26 do 75 m2, z których każde ma jeden lub dwa balkony. W procesie projektowania szczególną uwagę zwróciliśmy na to, by układy lokali były wygodne i dały się efektywnie zaaranżować. Dodatkowo budynek charakteryzuje orientacja względem stron świata zapewniająca maksymalne naświetlenie wszystkich mieszkań. W bezpośrednim otoczeniu znajdują się domy jednorodzinne, co zapewnia mieszkańcom Murarskiej spokój i intymność.
Budynek zaprojektowaliśmy w technologii tradycyjnej. Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu uważamy, że tylko zastosowanie technologii tradycyjnej z użyciem dobrych materiałów, dobrej klasy stolarki okiennej, przy odpowiednim reżimie wykonawczym, zapewnia efekty w postaci mieszkań odpowiednio wyciszonych i utrzymujących ciepło.
Elewacja budynku jest w jasnych, pastelowych barwach. Wokół budynku zaaranżowano zieleń, poprzez którą biegnie aleja.
Mieszkanie znajduje się w inwestycji Murarska / Sulimów.