Rezydencja Woronicza

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Woronicza, oferowane bezpośrednio przez Budner Inwestycje Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Woronicza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1 ofertę w najbliższej okolicy!

Rezydencja Woronicza

2 zdjęcia

Rezydencja Woronicza

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Rezydencja to określenie miejsca reprezentacyjnego. To elegancki apartamentowiec, który powstaje w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic w Warszawie. Idealne położenie w sąsiedztwie willowej zabudowy, wpływa na kameralność inwestycji, a świetne skomunikowanie nadaje wielkomiejskiego charakteru.

Doskonała infrastruktura okolicy – centrum handlowe Galeria Mokotów, szkoły, przedszkola i bogata oferta handlowa okolicznych sklepów, a także bliskość metra – to kluczowe atrybuty samej lokalizacji.

Liczne parki (m.in.Park Dreszera, Królikarnia, Pole Mokotowskie) i ośrodki sportowe (Warszawianka), pozwolą mieszkańcom Rezydencji Woronicza na aktywne spędzanie wolnego czasu.

Niezwykle nowoczesna architektura czyni tę inwestycję niepowtarzalną, a praktyczny wyszukany design gwarantuje najwyższy komfort mieszkania.

Przestronne apartamenty charakteryzuje dbałość o szczegóły. Duże okna pozwalają na podziwianie zielonej okolicy, a system inteligentnego domu gwarantuje najwyższą wygodę jego przyszłym mieszkańcom.

Rezydencja Woronicza spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Inwestycja Rezydencja Woronicza znajduje się na Wierzbnie, ul. Woronicza (4.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Budner Inwestycje Sp. z o.o.

Inwestycja Rezydencja Woronicza została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Woronicza nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Budner Inwestycje Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: Cena: 44000 zł.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Woronicza?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Woronicza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Rezydencja Woronicza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Samochodowa 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja Woronicza znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Woronicza znajduje się się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 119 w odległości 170 m, Przedszkole Nr 228 w odległości 200 m, Niepubliczne Przedszkole "Teddy & Me" w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Woronicza jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Woronicza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 160 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 180 m znajduje się Market Ernest.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Woronicza w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: