Lokal Roentgena 44

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudlex Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 113 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Lifetown(2.7 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Ursynów, Osiedle Wyczółki, ul. Kłobucka 6 (8.1 km od centrum Warszawy)
  Lifetown
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 131 - 138 m2
  Nexity Polska Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Spółka Budlex posiada w sprzedaży lokal handlowy o powierzchni 233 m w nowocześnie zaprojektowanym budynku niedaleko Galerii Handlowej Ursynów. Główne wejście do lokalu znajduje się przy ul. Roentgena 44, tuż przy nim widoczna jest duża, dwuszybowa witryna, pozostałe 4 okna znajdują się od szczytu budynku. Usytuowanie okien daje nie tylko dużo światła ale też swobodę aranżacji - wyodrębnienia np. kilku niezależnych pomieszczeń, holu, części recepcyjnej i gospodarczej.Lokal w stanie deweloperskim, posiada instalację wodną i kanalizacyjną, teleinformatyczną, elektryczną, centralne ogrzewanie. Istnieje możliwość zakupu miejsc parkingowych w podziemnym garażu, do którego prowadzi drugie wyjście znajdujące się na klatce schodowej budynku.

Inwestycja Lokal Roentgena 44 znajduje się na Starym Imielinie, ul. Roentgena (9.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Budlex Sp. z o.o..

Inwestycja Lokal Roentgena 44 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Lokal Roentgena 44 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 234 metrów kwadratowych.

Deweloper Budlex Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Lokal Roentgena 44

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lokal Roentgena 44 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Lokal Roentgena 44 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ursynów Zach. 03.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lokal Roentgena 44 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Centrum Promyk" w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lokal Roentgena 44 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Leczenia Niepłodności nOvum w odległości 500 m, Centrum Onkologii w odległości 670 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lokal Roentgena 44 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 240 m znajduje się Auchan, w odległości 290 m znajduje się Centrum Handlowe Ursynów.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lokal Roentgena 44 w odległości 270 m znajduje się Budojo, w odległości 370 m znajduje się Calypso Fitness Warszawa Ursynów.

Data publikacji: 25.02.2016

Data aktualizacji: 21.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie