Lokal Roentgena 44

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudlex Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Lokal Roentgena 44 dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
1
233,71 m²
Parter

Opis Inwestycji

Spółka Budlex posiada w sprzedaży lokal handlowy o powierzchni 233 m w nowocześnie zaprojektowanym budynku niedaleko Galerii Handlowej Ursynów. Główne wejście do lokalu znajduje się przy ul. Roentgena 44, tuż przy nim widoczna jest duża, dwuszybowa witryna, pozostałe 4 okna znajdują się od szczytu budynku. Usytuowanie okien daje nie tylko dużo światła ale też swobodę aranżacji - wyodrębnienia np. kilku niezależnych pomieszczeń, holu, części recepcyjnej i gospodarczej.Lokal w stanie deweloperskim, posiada instalację wodną i kanalizacyjną, teleinformatyczną, elektryczną, centralne ogrzewanie. Istnieje możliwość zakupu miejsc parkingowych w podziemnym garażu, do którego prowadzi drugie wyjście znajdujące się na klatce schodowej budynku.

Inwestycja Lokal Roentgena 44 znajduje się na Starym Imielinie, ul. Roentgena (9.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Budlex Sp. z o.o..

Inwestycja Lokal Roentgena 44 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Lokal Roentgena 44 pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 234 metrów kwadratowych.

Deweloper Budlex Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 234 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Lokal Roentgena 44

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

W odległości 50 metrów od inwestycji Lokal Roentgena 44 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny URSYNÓW ZACH. 03.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Lokal Roentgena 44 znajduje się 47 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Ośrodek Sportów Japońskich BUDOJO w odległości 250m, Przedszkole Artystyczny Kącik Montessori Ursynów w odległości 400m, Alternatywa Żłobka "Troskliwe Misie" w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Klinika Stomatologiczna, Artedentyka, Anita Ruczko, w odległości 200 m znajduje się Centrum pomocy psychologiczno - pedagogicznej "PROMYK", w odległości 350 m znajduje się Pracownia Badań Bakteriologicznych NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się Vera Pelle Italian Shoes, w odległości 200 m znajduje się Paczkomat WAW422, w odległości 200 m znajduje się Lodziarnia Palermo.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się Body Clinique, w odległości 350 m znajduje się Imieliński Park Krajobrazowy Jeziorko Imielińskie), w odległości 500 m znajduje się Calypso Warszawa Ursynów.

Data publikacji: 25.02.2016

Data aktualizacji: 28.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie