Malwy III

Oferta archiwalna

Kraków, Podgórze Duchackie, Ul. Bochenka 14

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 372 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Malwy III

6 zdjęć

Malwy III
Malwy III
Malwy III
Malwy III

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 11 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 119 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Elewacja

tynki zewnętrzne strukturalne z ociepleniem ze styropianu oraz z wełny mineralnej

Stolarka okienna

okna i drzwi balkonowe typowe PCV

Drzwi zewnętrzne

antywłamaniowe klasy C, drewniane z ościeżnicą stalową

Posadzka

wylewka cementowa

Parapety zewnętrzne

blacha stalowa, ocynkowana

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Cena: 27500 zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

ŁADNE I FUNKCJONALNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE NA OSTATNIM PIĘTRZE Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA PANORAMĘ MIASTA. CENA DO NEGOCJACJI! ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE TEL. 728-387-375”

Zamieszkaj w kompleksie mieszkaniowym Malwy.

Malwy III to idealne połączenie nowoczesnej architektury i funkcjonalności. Na przestrzeni jedenastu pięter zaprojektowane zostały przyjemne i bardzo funkcjonalne mieszkania z balkonami lub loggiami. Niewątpliwie wielkim atutem mieszkań położonych na parterze są przestronne, zielone tarasy, natomiast mieszkań na ostatniej kondygnacji tarasy oraz wspaniały widok na Tatry i panoramę miasta. Pod budynkiem znajduje się podziemny garaż z miejscami parkingowymi. Całość kompleksu jest ogrodzona.

Wszędzie blisko ale z domu najbliżej.

Wśród Malw wszystko znajdziesz na wyciągnięcie ręki: autobus i szybki tramwaj do śródmieścia, łatwy dojazd do obwodnicy Krakowa, autostrady i lotniska, drobne sklepy oraz duże centra handlowo - usługowe: Bonarka City Center, Centrum Handlowe Zakopianka, Makro, Carrefour przy ul. Witosa, szkoły, przedszkola, żłobki, przychodnie, apteki, szpital. Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny "Kurdwanów Nowy" przy ul. Wysłouchów, w którym znajduje się basen, sauna, grota solna, sala gimnastyczna, a także okoliczne korty tenisowe, fitness kluby i siłownie to coś w sam raz dla miłośników sportu i rekreacji. W sąsiedztwie kompleksu Malwy planowane jest utworzenie Parku Rzecznego Drwinka. Na obszarze 50 hektarów powstać mają liczne alejki, ścieżki do biegania, ścieżki rowerowe, a wszystko to zatopione w ciszy i zieleni.

Inwestycja Malwy III znajduje się na Podgórzu Duchackim (6.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Bryksy.

Inwestycja Malwy III została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 119 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 11 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Malwy III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Bryksy przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Malwy III?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Malwy III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 420 metrów od inwestycji Malwy III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bochenka N/Ż.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Malwy III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Malwy III znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Konopnickiej w odległości 180 m, Bakcyl Wiedzy - Niepubliczna Pozaszkolna Specjalistyczna Placówka Oświatowa w odległości 330 m, Bakcyl Wiedzy Plus - Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Malwy III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Malwy III w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Podgórzu Duchackim

Oferty na Podgórzu Duchackim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: