Domosfera

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBryksy

Ceny od: 8 250 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Domosfera dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
1
3
63,03 m²
1
519 998 zł8 250 zł/m²
49
3
51,76 m²
6
455 488 zł8 800 zł/m²
56
3
52,44 m²
6
466 716 zł8 900 zł/m²
59
3
51,73 m²
6
455 224 zł8 800 zł/m²

Opis Inwestycji

Domosfera

DOMOSFERA otwiera przed Tobą nowe możliwości. Znajdziesz tutaj wszystko czego potrzebujesz na dobry start każdego dnia.LOKALIZACJAStąd wszędzie masz blisko – w zasadzie tylko jeden krok. Nie martwisz się korkami na przedmieściach, gdyż mieszkasz w doskonale skomunikowanej i zorganizowanej części miasta, u zbiegu ulic Kniaźnina i Bohomolca.ORGANIZACJABrak czasu i ciągłe zabieganie. Znasz to? A kto nie zna. Oszczędź czas i wybierz DOMOSFERĘ. Zrób codzienne zakupy tuż obok domu, bez tracenia czasu i nerwów na dojazd. W zaledwie kilka minut piechotą znajdziesz się w Centrum Handlowym Serenada i Krokus, a w parę chwil odprowadzisz dzieci do szkoły i przedszkola.ATRAKCJATu wszystko jest. Kino – proszę bardzo, w kilka minut pieszo znajdziesz się w Multikinie. Wyjście na basen z rodziną lub trening na siłowni – nic trudnego, z DOMOSFERY do Aqua Parku masz tylko trzy kroki. Wycieczka rowerowa lub wypad do parku – też masz blisko. W najbliższym otoczeniu znajduje się Park Tysiąclecia, powstaje atrakcyjny Park Reduta oraz istnieje nowoczesny plac zabaw „Zielony Smok”.TARASNiewiele jest miejsc w Krakowie, które oferują zielony taras na wyłączność. DOMOSFERA to nie tylko wygodne i przestronne mieszkania, ale także kameralny taras, dostępny tylko dla mieszkańców. Wyjście na taras jest bezpośrednio z klatki, dlatego jest niedostępny dla osób z zewnątrz.DOMOSFERA to także wyróżniająca się na tle pobliskiej zabudowy architektura. Tworzymy budynek niebanalny, który wpasowując się w istniejącą już zabudowę stwarza klimat spokojnego, rodzinnego miejsca. Zaplanowane mieszkania (2, 3 i 4 pokojowe) zostały tak pomyślane, aby maksymalnie ułatwić codzienne życie swoim mieszkańcom. A wszystko z dbałością o najmniejszy nawet detal. Ciesz się swoją DOMOSFERĄ i miej wszędzie po drodze.Lokalizacja: róg ulicy Kniaźnina i Bohomolca. Wybieraj spośród 102 mieszkań w dwóch budynkach. Dostępne mieszkania:• 2 pokojowe o pow. od 33 m2 do 46 m2• 3 pokojowe o pow. od 50 m2 do 62 m2• 4 pokojowe o pow. od 63 m2 do 73 m2.Inwestycję realizuje firma Bryksy, której marka jest od lat gwarancją ciekawej architektury, wysokiego standardu wykonania i wykończenia budynków. To firma rodzinna z blisko 40-letnia tradycją, ekspert w udanych nietuzinkowych inwestycjach deweloperskich, które niezmiennie wyznaczają najlepszy standard na rynku. Działania firmy cechuje niezmiennie ambicja, by wznoszone obiekty uczynić synonimem najwyższej jakości i jak najlepiej skomponować ich architekturę z otoczeniem. Dzięki takiej polityce Bryksy to symbol solidnego budownictwa osadzonego na mocnym fundamencie. Ich wyjątkowe inwestycje realizowane są w prestiżowych lokalizacjach – choćby Sobieski Residence przy ul. Łobzowskiej 22, Graffit House przy ul. Rogozińskiego 6, Małe Błonia przy ul. Przybyszewskiego 68 – zwycięzca konkursu „Kraków – Mój Dom 2015”, czy Steam Park przy ul. Rakowickiej.

Inwestycja Domosfera znajduje się na Mistrzejowicach, Róg Bohomolca i Kniaźnina 1 (4.3 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Bryksy.

Inwestycja Domosfera jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 102 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Domosfera pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 52 do 63 metrów kwadratowych w cenie od 8 250 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 52 do 63 m2 w cenie od 455 224 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Bryksy przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 102 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 52 do 63 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 455 224 do 519 998 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 250 do 8 900 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Domosfera

Mistrzejowice to XV dzielnica Krakowa leżąca w północnej części miasta. Powstała z 3 włączonych do Krakowa wsi: Mistrzejowic, Dziekanowic i części Batowic. Przed 1990 r. należała do dzielnicy Nowa Huta. Jej powierzchnia wynosi 559,00 ha, a mieszka w niej 53 015 osób. W skład Mistrzejowic obecnie wchodzą: Osiedle Tysiąclecia, Osiedle Złotego Wieku, Osiedle Oświecenia, Osiedle Kombatantów, Osiedle Bohaterów Września, Osiedle Piastów, Osiedle Srebrnych Orłów, Osiedle Mistrzejowice oraz część Batowic i Dziekanowic. Początki powstawania osiedli mieszkalnych w dzielnicy datują się na lata 60. i 80. ubiegłego stulecia. Zostały one zrealizowane w technologii wielkopłytowej i liczą sobie po 11 kondygnacji. W tym samym okresie na północy dzielnicy wybudowano osiedle domów jednorodzinnych. Obecnie w Mistrzejowicach koncentruje się duży potencjał deweloperski – powstaje dużo nowych inwestycji, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Stopień zagęszczenia nieruchomości mieszkalnych jest tu bardzo duży. Jedną z największych zalet Mistrzejowic jest natomiast rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Zarówno w północnej, centralnej, jak i południowej części występują także tereny zielone, a najciekawszymi z nich są Park Tysiąclecia oraz Fort „Mistrzejowice”. Przez fragment wschodniej granicy płynie rzeka Dłubnia.

Komunikacja

Mistrzejowice mają dobre połączenia komunikacyjne z resztą Krakowa. Kursują tu dzienne i nocne linie autobusów miejskich oraz tramwajów. Południowa granica dzielnicy w całości przebiega drogą krajową nr 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domosfera mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Domosfera znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Marchołta.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domosfera znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w odległości 160 m, Samorządowe Przedszkole nr 64 w odległości 160 m, Szkoła Podstawowa nr 130 w odległości 160 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domosfera składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Buczek, w odległości 160 m znajduje się Awiteks, w odległości 230 m znajduje się Oaza.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domosfera w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.05.2019

Data aktualizacji: 10.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie