Srebrny kadr - Etap II

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Filmowa, oferowane bezpośrednio przez

BRS Invest Sp. z o.o Sp. k.

Gdańsk, Matarnia, ul. Filmowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 26 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Srebrny kadr - Etap II

16 zdjęć

Srebrny kadr - Etap II
Srebrny kadr - Etap II
Srebrny kadr - Etap II
Srebrny kadr - Etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 17 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Wyposażenie dodatkowe: wyłaz na dach firmy FAKRO przeszklony pakietem szybowy odpornym na gradobicie. płotki śniegowe Orynnowanie Rynny stalowe - System rynnowy Plannja Siba Stal, RAIKO Izolacja dachu Uni-mata gr. 2x15cm, folia paroszczelna Izolacja dachu wykonana z 2 warstw Izo-maty dzięki czemu osiągnięto współczynnik oporu cieplnego przegrody na poziomie U=0,13 W/(m2*K). Komin do kominka Systemowy komin o średnicy 20cm z kanałem wentylacyjnym Brama garażowa Segmentowa brama garażowa produkcji WIŚNIOWSKI - UniPro Wyposażenie: napęd elektryczny z pilotem Tynki Tynki gipsowe wykonane maszynowo Wykończenie ścian i sufitów Ściany szpachlowane i malowane 2-krotnie białą farbą. Posadzki Cementowe na izolacji akustycznej gr. 3cm

Konstrukcja budynku

Fundament Budynek posadowiony na żelbetowej płycie fundamentowej o grubości 25cm na izolacji termicznej grubości 20cm Strop Żelbetowy monolityczny grubości 16cm Schody Schody żelbetowe o wysokości stopnia 17,5cm (bardzo wygodne w użytkowaniu zarówno dla dzieci jak i osób starszych)

Dach

Dach Konstrukcja z wiązarów kratownicowych wykonanych z drewna impregnowanego Pokrycie dachu Wstępne krycie w postaci papy SBS ICOPAL na deskowaniu, pokrycie zasadnicze: Dachówka cementowe EURONIT Standard EXTRA

Stolarka okienna

System TROCAL 76 mm MD wyróżnia się najwyższymi parterami izolacyjności cieplnej. Współczynnik izolacyjności termicznej dla okna referencyjnego 1230 x 1480 mm osiąga wartość Uw = 0,73 W/(m2K). Innowację stanowi technologia wypełnień termoizolacyjnych proEnergyTec, która jeszcze bardziej poprawia termikę okna.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi stalowe wypełnione pianka poliuretanową o grubości 54mm. Producent WiKęd.

Ściany

Ściany zewnętrzne Ściana dwuwarstwowa: bloczek gazobetonowy H+H/SILKA E24 gr. 24cm murowany na cienką spoinę izolowany styropianem EPS grubości 20cm, tynk silikatowy. Opór cieplny U=0,14 W/(m2*K) Ściany budynku zostały wykonane tak, aby spełniały wymagania stawiane przegrodom budowlanym dla budynków niskoenergetycznych tj. o współczynniku Umax = 0,15 W/(m2*K). Budynek posadowiony jest na płycie żelbetowej gr. 25cm z izolacją termiczną gr. 20cm wykonaną ze styropianu EPS200 0036, która idealnie izoluje budynek od gruntu i zapewnia opór cieplny U=0,18 W/(m2*K). Ściany wewnętrzne Płytki gazobetonowe gr. 8cm/12cm

Parapety wewnętrzne

Marmur syntetyczny/Konglomerat

Ogrzewanie

Ogrzewanie Kocioł gazowy kondensacyjny z zasobnikiem ciepłej wody użytkowej. Ogrzewanie oparte na grzejnikach płytowych, w strefie kuchennej i łazienkach ogrzewanie podłogowe. Opcjonalnie ogrzewanie podłogowe w całym budynku.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Zapraszamy do zapoznania się z kolejną inwestycją SREBRNY KADR, zlokalizowaną w Gdańsku przy ul. Filmowej na styku dzielnicy Matarnia i Osowa.

W skład inwestycji wchodzi 15 domów jednorodzinnych wolnostojących i 6 budynków jednorodzinnych dwulokalowych.

Działki na których usytuowane są budynki mają powierzchnie od ok. 330 m2 do ok. 540 m2. Działki bardzo dobrze nasłonecznione, tarasy i ogrody od strony południowej lub południowo/wschodniej.

Osiedle „Srebrny Kadr” to nowoczesne i przestronne domy z garażem. Duży nacisk został położony aby były energooszczędne, wykonane z najlepszych materiałów, a ich rozkład cechował się dużą funkcjonalnością. Na parterze znajdziecie Państwo piękną część reprezentacyjną domu, a mianowicie salon z kuchnią, łazienką i przedpokojem. Na piętrze znajdują się aż 4 pokoje, garderoba i duża łazienka.

Nasze domy to duża przestrzeń (149,5m2 powierzchni użytkowej) i tym samym ogromne możliwości aranżacji wnętrz, gdyż nasze pokoje są pełnowymiarowe i nie posiadają skosów. Każdy dom posiada swój własny ogród i idealne usytuowanie względem stron świata. Niewątpliwym atutem jest fakt, iż każdy dom stoi na ogrodzonej działce od ok. 330 m2 do ok. 540 m2, z własnym ogrodem.

Osiedle położone jest w bliskiej odległości od Centrum Handlowego Matarnia i Trójmiejskiej Obwodnicy – dając świetne możliwości połączenia marzenia o domu w zacisznej okolicy z dostępnością walorów i możliwościami dużej aglomeracji.

Już w 10 min możemy dojechać do centrum Gdańska czy Wrzeszcza. Dzielnica bardzo dobrze rozwinięta pod względem infrastruktury, znajdują się tu między innymi szkoły, przedszkola, sklepy, centra handlowe, Kościół, przystanek autobusowy, kolej metropolitalna, lotnisko, restauracje, kluby fitness.

Inwestycja Srebrny kadr - Etap II znajduje się w Matarni, ul. Filmowa (12 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez BRS Invest Sp. z o.o Sp. k.

Inwestycja Srebrny kadr - Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Srebrny kadr - Etap II nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców BRS Invest Sp. z o.o Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Matarnia to część Gdańska, która przyłączona została do miasta w latach siedemdziesiątych XX wieku. Nazwa dzielnicy pochodzi od historycznej kilkusetletniej osady o nazwie Sant Matherna, której nazwa pochodzi od biskupa Materna z Kolonii. W tej części miasta znajdują się dwa zabytki: Kościół św. Walentego oraz Zespół Dworski, który powstał w 2 poł. XVIII wieku. W Matarni znajduje się również pomnik przyrody. Stanowią go cztery drobnolistne lipy, których obwody wynoszą od 292 do 385 centymetrów.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Srebrny kadr - Etap II?

Przez dzielnice przebiega obwodnica Trójmiasta, która jest częścią drogi ekspresowej S6. Drogę tą przecina prostopadle Trasa Słowackiego. W 2015 roku oddane zostaną również trzy stacje kolejowe Pomorskiej Kolei Metropolitalnej: Gdańsk Port Lotniczy oraz Gdańsk Rębiechowo. W tej części miasta znajduje się także Port lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Srebrny kadr - Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1492 metrów od inwestycji Srebrny kadr - Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Port Lotniczy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Srebrny kadr - Etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Srebrny kadr - Etap II znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 82 w odległości 806 m, Szkoła Podstawowa nr 82 w odległości 830 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Srebrny kadr - Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 717 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Srebrny kadr - Etap II w odległości 824 m znajduje się boisko / kort, w odległości 830 m znajduje się boisko / kort, w odległości 872 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 21.05.2020
Data aktualizacji: 04.01.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: