Srebrny kadr - Etap II

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBRS Invest Sp. z o.o Sp. k.

Ceny od: 4 698 zł/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Srebrny kadr - Etap II dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
Dom 12
5
149 m²
411 m2
770 000 zł5 168 zł/m²
Dom 13
5
149 m²
383 m2
750 000 zł5 034 zł/m²
Dom 14A
5
149 m²
480 m2
750 000 zł5 034 zł/m²
Dom 14B
5
149 m²
350 m2
700 000 zł4 698 zł/m²

Opis Inwestycji

Zapraszamy do zapoznania się z kolejną inwestycją SREBRNY KADR, zlokalizowaną w Gdańsku przy ul. Filmowej na styku dzielnicy Matarnia i Osowa.W skład inwestycji wchodzi 15 domów jednorodzinnych wolnostojących i 6 budynków jednorodzinnych dwulokalowych.Działki na których usytuowane są budynki mają powierzchnie od ok. 330 m2 do ok. 540 m2. Działki bardzo dobrze nasłonecznione, tarasy i ogrody od strony południowej lub południowo/wschodniej.Osiedle „Srebrny Kadr” to nowoczesne i przestronne domy z garażem. Duży nacisk został położony aby były energooszczędne, wykonane z najlepszych materiałów, a ich rozkład cechował się dużą funkcjonalnością. Na parterze znajdziecie Państwo piękną część reprezentacyjną domu, a mianowicie salon z kuchnią, łazienką i przedpokojem. Na piętrze znajdują się aż 4 pokoje, garderoba i duża łazienka.Nasze domy to duża przestrzeń (149,5m2 powierzchni użytkowej) i tym samym ogromne możliwości aranżacji wnętrz, gdyż nasze pokoje są pełnowymiarowe i nie posiadają skosów. Każdy dom posiada swój własny ogród i idealne usytuowanie względem stron świata. Niewątpliwym atutem jest fakt, iż każdy dom stoi na ogrodzonej działce od ok. 330 m2 do ok. 540 m2, z własnym ogrodem.Osiedle położone jest w bliskiej odległości od Centrum Handlowego Matarnia i Trójmiejskiej Obwodnicy – dając świetne możliwości połączenia marzenia o domu w zacisznej okolicy z dostępnością walorów i możliwościami dużej aglomeracji.Już w 10 min możemy dojechać do centrum Gdańska czy Wrzeszcza. Dzielnica bardzo dobrze rozwinięta pod względem infrastruktury, znajdują się tu między innymi szkoły, przedszkola, sklepy, centra handlowe, Kościół, przystanek autobusowy, kolej metropolitalna, lotnisko, restauracje, kluby fitness.

Inwestycja Srebrny kadr - Etap II znajduje się w Matarni, ul. Filmowa (12 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera BRS Invest Sp. z o.o Sp. k..

Inwestycja Srebrny kadr - Etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 17 nowych domów w tym 3 domów typu dom wolnostojący, 5 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Srebrny kadr - Etap II pozostały na sprzedaż 4 nowe domy o powierzchni 149 metrów kwadratowych w cenie od 700 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 149 m2 w cenie od 700 000 zł (4 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BRS Invest Sp. z o.o Sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 17 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Wyposażenie dodatkowe: wyłaz na dach firmy FAKRO przeszklony pakietem szybowy odpornym na gradobicie. płotki śniegowe Orynnowanie Rynny stalowe - System rynnowy Plannja Siba Stal, RAIKO Izolacja dachu Uni-mata gr. 2x15cm, folia paroszczelna Izolacja dachu wykonana z 2 warstw Izo-maty dzięki czemu osiągnięto współczynnik oporu cieplnego przegrody na poziomie U=0,13 W/(m2*K). Komin do kominka Systemowy komin o średnicy 20cm z kanałem wentylacyjnym Brama garażowa Segmentowa brama garażowa produkcji WIŚNIOWSKI - UniPro Wyposażenie: napęd elektryczny z pilotem Tynki Tynki gipsowe wykonane maszynowo Wykończenie ścian i sufitów Ściany szpachlowane i malowane 2-krotnie białą farbą. Posadzki Cementowe na izolacji akustycznej gr. 3cm
Konstrukcja budynku
Fundament Budynek posadowiony na żelbetowej płycie fundamentowej o grubości 25cm na izolacji termicznej grubości 20cm Strop Żelbetowy monolityczny grubości 16cm Schody Schody żelbetowe o wysokości stopnia 17,5cm (bardzo wygodne w użytkowaniu zarówno dla dzieci jak i osób starszych)
Dach
Dach Konstrukcja z wiązarów kratownicowych wykonanych z drewna impregnowanego Pokrycie dachu Wstępne krycie w postaci papy SBS ICOPAL na deskowaniu, pokrycie zasadnicze: Dachówka cementowe EURONIT Standard EXTRA
Stolarka okienna
System TROCAL 76 mm MD wyróżnia się najwyższymi parterami izolacyjności cieplnej. Współczynnik izolacyjności termicznej dla okna referencyjnego 1230 x 1480 mm osiąga wartość Uw = 0,73 W/(m2K). Innowację stanowi technologia wypełnień termoizolacyjnych proEnergyTec, która jeszcze bardziej poprawia termikę okna.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi stalowe wypełnione pianka poliuretanową o grubości 54mm. Producent WiKęd.
Ściany
Ściany zewnętrzne Ściana dwuwarstwowa: bloczek gazobetonowy H+H/SILKA E24 gr. 24cm murowany na cienką spoinę izolowany styropianem EPS grubości 20cm, tynk silikatowy. Opór cieplny U=0,14 W/(m2*K) Ściany budynku zostały wykonane tak, aby spełniały wymagania stawiane przegrodom budowlanym dla budynków niskoenergetycznych tj. o współczynniku Umax = 0,15 W/(m2*K). Budynek posadowiony jest na płycie żelbetowej gr. 25cm z izolacją termiczną gr. 20cm wykonaną ze styropianu EPS200 0036, która idealnie izoluje budynek od gruntu i zapewnia opór cieplny U=0,18 W/(m2*K). Ściany wewnętrzne Płytki gazobetonowe gr. 8cm/12cm
Parapety wewnętrzne
Marmur syntetyczny/Konglomerat
Ogrzewanie
Ogrzewanie Kocioł gazowy kondensacyjny z zasobnikiem ciepłej wody użytkowej. Ogrzewanie oparte na grzejnikach płytowych, w strefie kuchennej i łazienkach ogrzewanie podłogowe. Opcjonalnie ogrzewanie podłogowe w całym budynku.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 4 domy w tym 2 domy typu dom wolnostojący, 2 domy typu bliźniak.
Powierzchnie domów: 149 m2.
Powierzchnie działek:od 350 do 480 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów:
  • kształtują się w zakresie od 700 000 do 770 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 698 do 5 168 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Srebrny kadr - Etap II

Matarnia to część Gdańska, która przyłączona została do miasta w latach siedemdziesiątych XX wieku. Nazwa dzielnicy pochodzi od historycznej kilkusetletniej osady o nazwie Sant Matherna, której nazwa pochodzi od biskupa Materna z Kolonii. W tej części miasta znajdują się dwa zabytki: Kościół św. Walentego oraz Zespół Dworski, który powstał w 2 poł. XVIII wieku. W Matarni znajduje się również pomnik przyrody. Stanowią go cztery drobnolistne lipy, których obwody wynoszą od 292 do 385 centymetrów.

Komunikacja

Przez dzielnice przebiega obwodnica Trójmiasta, która jest częścią drogi ekspresowej S6. Drogę tą przecina prostopadle Trasa Słowackiego. W 2015 roku oddane zostaną również trzy stacje kolejowe Pomorskiej Kolei Metropolitalnej: Gdańsk Port Lotniczy oraz Gdańsk Rębiechowo. W tej części miasta znajduje się także Port lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Data publikacji: 21.05.2020

Data aktualizacji: 05.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie