BRS Invest Sp. z o.o Sp. k. logo

BRS Invest Sp. z o.o Sp. k.

Gdańsk, ul. Radarowa 155
O nas
Kontakt

Informacje o nas

BRS Invest Sp. z o.o S. K. działa na terenie Trójmiasta i okolic a jednym z jej głównych celów jest budowa nowoczesnych i energooszczędnych domów w zabudowie szeregowej.

W chwili obecnej prowadzimy inwestycję w Borkowie na styku Gdańskich dzielnic Kowale i Łostowice, gdzie powstaje osiedle 10 domów „Srebrny Agat”.

W trosce o Państwa zadowolenie z późniejszego użytkowania domu, jak również o renomę firmy, do budowy naszych domów wykorzystujemy materiały energooszczędne o najwyższej jakości. Zwracamy szczególną uwagę na wybór doświadczonych i rzetelnych podwykonawców.

Wiemy, iż kupno gotowego domu to wygoda, oszczędność czasu i nerwów. Z nami nie przekreśla to jednak możliwości dopasowania projektu do Państwa indywidualnych potrzeb pod warunkiem, iż współpraca rozpocznie się na odpowiednio wczesnym etapie budowy, do czego gorąco zachęcamy.

Spółka BRS powstała na skutek połączenia sił wysokiej klasy specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem. Dzięki temu możemy w sposób profesjonalny zarządzać wszelkimi aspektami związanymi zarówno z budową jak też kwestiami formalnymi, finansowymi oraz sprzedażowymi.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

BRS Invest Sp. z o.o Sp. k. logo
BRS Invest Sp. z o.o Sp. k.
Gdańsk, ul. Radarowa 155
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: