Vilda Park

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBPI Real Estate Poland sp. z o.o.

Ceny od: 6 500 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Vilda Park dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
A2/0/U5
68,19 m²
Parter
443 235 zł6 500 zł/m²
A2/0/U6
105,67 m²
Parter
696 800 zł6 594 zł/m²
A2/0/U3
97,36 m²
Parter
915 000 zł9 398 zł/m²

Oferty specjalne

 • Przecena

  W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Vilda Park to nowoczesne osiedle, które powstaje w malowniczym otoczeniu Warty przy ul. Droga Dębińska w samym centrum Poznania. Lokalizacja w jednej z najpopularniejszych dzielnic Poznania otwiera morze biznesowych możliwości.Vilda Park to nie tylko wyjątkowe mieszkania, ale również 7 lokali usługowych. Chcesz otworzyć osiedlowy sklep, salon urody, gabinet lekarski, kwiaciarnię lub masz pomysł na jeszcze inny biznes? To powierzchnia idealna dla Ciebie! Niech Twój biznes zakwitnie przy Drodze Dębińskiej.Lokale posiadają witryny, mają bezpośredni dostęp od ulicy.Dedykowane dla:- osiedlowy sklep- salon urody- klinika estetyczna- gabinet lekarski- rehabilitacja- gabinet stomatologiczny- kwiaciarnia- kawiarnia- działalność programistyczna- biuro księgowe- przedszkole- szkoła języków obcych- sala dla seniora- agencja reklamowa- księgarnia- butik odzieżowy- studio fotograficzne pod sesje i reklamy

Inwestycja Vilda Park znajduje się na Wildzie, ul. Droga Dębińska (1.3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera BPI Real Estate Poland sp. z o.o..

Inwestycja Vilda Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Vilda Park pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 68 do 106 metrów kwadratowych w cenie od 6 500 zł za metr kwadratowy.

Deweloper BPI Real Estate Poland sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 7 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 68 do 106 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
 • kształtują się w zakresie od 443 235 do 915 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 500 do 9 398 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Vilda Park

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Vilda Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Vilda Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bielniki n/ż.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Vilda Park znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: MDK Nr 1 w odległości 250 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w odległości 490 m, VI Liceum Ogólnokształcące w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Vilda Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 420 m znajduje się Żabka, w odległości 480 m znajduje się Targowisko Bema.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Vilda Park w odległości 150 m znajduje się CITYZEN, w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się AWF Poznań.

Data publikacji: 27.05.2019

Data aktualizacji: 15.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie