Vilda Park

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBPI Real Estate Poland sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Vilda Park dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
A1/0/U7
93,09 m²
Parter
A2/0/U5
68,19 m²
Parter
A3/0/U1
70,46 m²
Parter
A3/0/U2
121,4 m²
Parter
A3/0/U3
97,36 m²
-
A2/0/U6
105,67 m²
-

Opis Inwestycji

Vilda Park to nowoczesne osiedle, które powstaje w malowniczym otoczeniu Warty przy ul. Droga Dębińska w samym centrum Poznania. Lokalizacja w jednej z najpopularniejszych dzielnic Poznania otwiera morze biznesowych możliwości.Vilda Park to nie tylko wyjątkowe mieszkania, ale również 7 lokali usługowych. Chcesz otworzyć osiedlowy sklep, salon urody, gabinet lekarski, kwiaciarnię lub masz pomysł na jeszcze inny biznes? To powierzchnia idealna dla Ciebie! Niech Twój biznes zakwitnie przy Drodze Dębińskiej.Lokale posiadają witryny, mają bezpośredni dostęp od ulicy.Dedykowane dla:- osiedlowy sklep- salon urody- klinika estetyczna- gabinet lekarski- rehabilitacja- gabinet stomatologiczny- kwiaciarnia- kawiarnia- działalność programistyczna- biuro księgowe- przedszkole- szkoła języków obcych- sala dla seniora- agencja reklamowa- księgarnia- butik odzieżowy- studio fotograficzne pod sesje i reklamy

Inwestycja Vilda Park znajduje się na Wildzie, ul. Droga Dębińska (1.3 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera BPI Real Estate Poland sp. z o.o..

Inwestycja Vilda Park jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 7 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Vilda Park pozostało na sprzedaż 6 lokali użytkowych o powierzchniach od 68 do 121 metrów kwadratowych.

Deweloper BPI Real Estate Poland sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 7 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 6 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 68 do 121 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Vilda Park

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne.

W odległości 250 metrów od inwestycji Vilda Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny AWF (1:AWF23).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Vilda Park znajduje się 40 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu w odległości 400m, Szkoła Podstawowa nr 82 w odległości 550m, VI Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m znajduje się STENCEL-HARASIMOWICZ PAULINA, MGR FARM. APTEKA, w odległości 600 m znajduje się MM-PHARMA SP. Z O.O. WRÓBLEWSKA-SZELC M., SMOLAREK M., w odległości 650 m znajduje się WASZA APTEKA. APTEKA, LEKI.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 400 m znajduje się PKO BP, w odległości 500 m znajduje się URZĄD POCZTOWY POZNAŃ 72. FILILA, w odległości 600 m znajduje się Restauracja Italia.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 100 m znajduje się Młodzieżowy Dom Kultury nr 1, w odległości 200 m znajduje się Korty tenisowe AWF - Zespół Obiektów Sportowych Academix, w odległości 650 m znajduje się HALA SPORTOWA AWF.

Data publikacji: 27.05.2019

Data aktualizacji: 10.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie