Zajezdnia Wrocław

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kręta, oferowane bezpośrednio przez

Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Kręta

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 590 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zajezdnia Wrocław

8 zdjęć

Zajezdnia Wrocław
Zajezdnia Wrocław
Zajezdnia Wrocław
Zajezdnia Wrocław

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 198 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Zajezdnia Wrocław to kameralny budynek mieszkalny położony na osiedlu Nadodrze, w pobliżu zabytkowej zajezdni tramwajowej, od której wzięła się nazwa inwestycji. Oryginalna architektura nawiązująca do okolicznej, XIX-wiecznej zabudowy, podwyższony standard wykończenia części wspólnych oraz doskonała lokalizacja sprawiają, że powstaje tu wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia.

W 6-piętrowym budynku inspirowanym zabudową okolicznych kamienic znajdą się mieszkania o powierzchni od 25 do 56 m², głównie typu studio, o praktycznych i funkcjonalnych rozkładach wnętrz. Do większości przynależeć będą balkony, a do kilku na pierwszym piętrze ogródki. Na parterze znajdzie się przestrzeń usługowa odwołująca się do handlowych tradycji dzielnicy, a pod budynkiem hala garażowa. Wszystko to z myślą o Twojej wygodzie.

Projektując Zajezdnię, dołożyliśmy starań, aby standard wykończenia części wspólnych spełniał oczekiwania także bardziej wymagających mieszkańców. Wykorzystane zostaną materiały wysokiej jakości oraz ciekawe rozwiązania estetyczne – m.in. imitacje ceglanego muru i fototapeta z motywem tramwaju. Klimat zabytkowego Nadodrza będzie Cię odprowadzać aż po same drzwi Twojego przyszłego mieszkania!

Inwestycja Zajezdnia Wrocław znajduje się na Nadodrzu, ul. Kręta (1.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Zajezdnia Wrocław została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 198 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zajezdnia Wrocław nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W planach jest również uruchomienie Wrocławskiego Tramwaju Wodnego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zajezdnia Wrocław?

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zajezdnia Wrocław mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 514 metrów od inwestycji Zajezdnia Wrocław znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Nadodrze.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zajezdnia Wrocław znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zajezdnia Wrocław znajduje się 76 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 25 w odległości 140 m, uczelnia w odległości 191 m, szkoła w odległości 213 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zajezdnia Wrocław jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lek-Trans w odległości 73 m, Szpital MSW w odległości 166 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 273 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zajezdnia Wrocław składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 24 m znajduje się Biedronka, w odległości 75 m znajduje się Żabka, w odległości 95 m znajduje się Jul-Ka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zajezdnia Wrocław w odległości 201 m znajduje się boisko / kort, w odległości 213 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 230 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 17.04.2019
Data aktualizacji: 01.09.2021

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: