Villa Contenta

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Cyraneczki, oferowane bezpośrednio przez Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

piaseczyński, Józefosław, ul. Cyraneczki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 53 oferty w najbliższej okolicy!

Villa Contenta

3 zdjęcia

Villa Contenta
Villa Contenta
Villa Contenta

Najbliższe inwestycje

 • Willa Wrzos II
  od: 6 977 zł/m2

  Willa Wrzos II

  Comfort Life Development

  Dom Julianów, piaseczyński
  ul. Lidii Wysockiej
  1.4 km od Warszawy
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 143-163 m2
  • Domów: 20
  • Pokoje: 5
 • Rezydencje Ogrodowa

  Rezydencje Ogrodowa

  Dream Houses Development Sp. z o.o.

  Dom Józefosław, piaseczyński
  ul. Ogrodowa 16
  0.6 km od Warszawy
  • Oddanie: 4 kw. 2024
  • Metraż: 178-225 m2
  • Domów: 24
  • Pokoje: 5-6
 • Kabacka Przystań Gardens 2
  od: 7 958 zł/m2

  Kabacka Przystań Gardens 2

  JDM Deweloper Sp. z o.o.

  Dom Józefosław, piaseczyński
  ul. Działkowa 93
  0.3 km od Warszawy
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 94 m2
  • Domów: 9
  • Pokoje: 4-5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • ochrona całodobowa
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Opis Inwestycji

Villa Contenta to osiedle położone blisko centrum miasta i jednocześnie dalekie od jego zgiełku i pośpiechu. To miejsce absolutnego odpoczynku i wytchnienia w zgodzie z naturą. Tu każdą chwilę dnia smakuje się intensywniej, barwniej.

Villa Contenta to specjalna oferta domów typu Normandia wybudowanych w ramach kameralnego osiedla Le Village. Na miasteczko składają się 233 domy inspirowane czterema regionami Francji – Bretanią, Normandią, Prowansją oraz Alzacją. Odzwierciedlają one cztery różne style architektoniczne nadające osiedlu niepowtarzalny charakter. Zajmujące ok. 10-hektarową działkę osiedle Le Village jest oddalone tylko kilkaset metrów od granic Warszawy i dzieli je tylko kilka minut spaceru od Lasu Kabackiego.

Projektując domy typu Normandia, postanowiliśmy uzyskać harmonię tradycji z nowoczesnością. Wydobyliśmy z przeszłości rustykalny styl i połączyliśmy z teraźniejszą, praktyczną formą. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego budownictwa Villa Contenta to znacznie więcej niż wiejski klimat, to również doskonała funkcjonalność i komfort życia.

Inwestycja Villa Contenta znajduje się w Józefosławiu, ul. Cyraneczki (1 km od Warszawy), została zrealizowana przez Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Villa Contenta została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 233 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Villa Contenta nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 233 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Le Village znajduje się przy ul. Cyraneczki w sąsiedztwie ul. Sybiraków i Julianowskiej w podwarszawskim Józefosławiu, a także wiele innych punktów usługowych.

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Contenta?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Contenta mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Villa Contenta znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Cyraneczki 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Contenta znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Contenta znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu w odległości 280 m, Szkoła Muzyczna I stopnia "Maestro" w Józefosławiu w odległości 280 m, Szkoła Tańca i Baletu "Maestro" w Józefosławiu w odległości 280 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Contenta w odległości 160 m znajduje się Body Design, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: