Tęczowa 83A

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBlockpol Developer Sp. z o.o.

Ceny od: 8 900 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Tęczowa 83A dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
0.04
96,36 m²
Parter

Opis Inwestycji

Tęczowa 83A to projekt, który zachowuje idealną równowagę pomiędzy życiem w mieście, a odpoczynkiem. Położenie w kameralnej części ulicy Tęczowej sprawia, że po dniu pełnym obowiązków możemy odpocząć w ciszy i spokoju. Jednak lokalizacja na Starym Mieście sprawia, że jesteśmy blisko tętniących życiem części Wrocławia.Dobre życie to...życie z udogodnieniami w mądrze i funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkaniach. Budynek przy ulicy Tęczowej 83a został zaprojektowany i zbudowany z uwzględnieniem najwyższych standardów sztuki architektonicznej. W sposób przemyślany zaplanowane zostały układy mieszkań. Niewątpliwe atuty tej inwestycji to duże przeszklenia, balkony, komórki lokatorskie oraz miejsca garażowe, które zapewniają komfort każdemu mieszkańcowi.Ze względu na lokalizację oraz zaproponowane przez nas metraże mieszkania idealnie nadają się jako inwestycja pod wynajem.Twoje miejsce pracyW dobrym życiu praca jest miejscem, z którego czerpie się nie tylko korzyści, ale i satysfakcję.Warto prowadzić biznes przy ulicy Tęczowej 83a, ponieważ bliska odległość od Centrum oraz doskonała komunikacja miejska pozwolą w sposób komfortowy dotrzeć Klientom do siedziby Państwa firmy.W budynku przy ulicy Tęczowej na przedsiębiorców czeka 6 lokali usługowych.Dostępność miejsc postojowychLokale usługowe o powierzchni od 77 m2 do 117 m2

Inwestycja Tęczowa 83A znajduje się na Starym Mieście, ul. Tęczowa 83A (2.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Blockpol Developer Sp. z o.o..

Inwestycja Tęczowa 83A została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Tęczowa 83A pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 96 metrów kwadratowych w cenie od 8 900 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Blockpol Developer Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 6 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 96 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się na poziomie 857 604 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 8 900 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Tęczowa 83A

Wrocławskie Stare Miasto to najstarsza część lewobrzeżnej części miasta. Zajmuje prawie 7 km2 i zamieszkuje ją nieco ponad 52 tysiące osób. Do dzielnicy należą osiedla takie jak: Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie oraz Szczepin. Przeważa tu architektura zabytkowa, jednak najmłodsze z osiedli, Szczepin to głównie wysokie, nowoczesne bloki mieszkalne. Na Starym Mieście znajduje się gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego oraz blisko 20 innych szkół wyższych. Swoją siedzibę mają tu wszystkie ważniejsze teatry oraz Opera Dolnośląska. Stare Miasto to główny punkt wycieczek turystycznych we Wrocławiu, dlatego posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową oraz kulturalną. To tu występuje największe skupisko zabytków we Wrocławiu – z Panoramą Racławicką i Ratuszem na czele. Na Stare Miasto można dostać się zarówno tramwajem wodnym jak i tramwajami czy autobusami. W dzielnicy znajduję się także znany park Juliusza Słowackiego.

Komunikacja

Na Stare Miasto można dostać się z każdej dzielnicy Wrocławia za pomocą 20 połączeń tramwajowych i autobusowych. Po Starym Mieście najlepiej poruszać się pieszo, rikszą lub tramwajem wodnym.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Tęczowa 83A mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Tęczowa 83A znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pereca.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Tęczowa 83A znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Dialogu Kultur Etz Chaim w odległości 520 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Tęczowa 83A jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Chorób Płuc im. K. Dłuskiego w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Tęczowa 83A składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Żabka, w odległości 370 m znajduje się Hert, w odległości 390 m znajduje się Chleboteka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Tęczowa 83A w odległości 70 m znajduje się Calypso, w odległości 370 m znajduje się Drzewo Życia Studio Jogi, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.08.2020

Data aktualizacji: 13.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie