Rezydencja pod Lasem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBestini

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Rezydencja pod Lasem

REZYDENCJA POD LASEM to nowoczesne, bezczynszowe i energooszczędne przedsięwzięcie deweloperskie zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami w budownictwie mieszkaniowym, z myślą o wymagających klientach ceniących wygodę życia w dobrze zaaranżowanej, funkcjonalnej przestrzeni.REZYDENCJA POD LASEM jest kompleksem czterech nowoczesnych, bezczynszowych, trzypiętrowych apartamentowców oferujących łącznie 56 lokali mieszkalnych. W dwóch niewielkich, kameralnych budynkach zaprojektowano po dwanaście mieszkań, a w dwóch kolejnych będzie znajdować się po szesnaście lokali. REZYDENCJA POD LASEM oferuje ergonomiczne lokale mieszkalne dwu, trzy i czteropokojowe o metrażu od 33 mkw. do 62 mkw. Każde mieszkanie posiada taras lub balkon, dodatkowo niektóre mieszkania na parterze będą posiadać ogródek do wyłącznego korzystania. Na terenie ogólnodostępnym przewidziano także plac zabaw dla dzieci.

Inwestycja Rezydencja pod Lasem znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Mazańcowicka (3.1 km od Bielska-Białej), sprzedaż prowadzi Bestini

Inwestycja Rezydencja pod Lasem jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 56 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja pod Lasem pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 34 do 62 metrów kwadratowych w cenie od 4 551 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 56 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, góry.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja pod Lasem

Inwestycja przy ul. Mazańcowickiej położona jest w zacisznym, pełnym zieleni miejscu, a jednocześnie niemalże w centrum Czechowic-Dziedzic. Otoczenie luźnej zabudowy domów jednorodzinnych a z jednej strony niewielkiego lasu daje poczucie komfortu, ciszy i spokoju. Odległość zaledwie 1 km od centrum miasta zapewnia łatwy dostęp do sklepów, urzędów, banków oraz służby zdrowia. W bardzo bliskim sąsiedztwie znajduje się przedszkole oraz szkoła podstawowa, a ośrodek MOSiR i CH ''Stara Kablownia'' dzieli od ''Rezydencji pod Lasem'' jedynie kilkuminutowy spacer. Przystanek autobusowy, z którego odjeżdżają linie miejskie i podmiejskie znajduje się w odległości 700m. Dodatkowo bez korkowy dostęp do DK1 zapewnia szybki dojazd do Bielska-Białej, Pszczyny oraz innych miast aglomeracji śląskiej.

Województwo śląskie zajmuje powierzchnię 12 333,09 kilometrów kwadratowych. Jest to region posiadający najwyższy stopień urbanizacji oraz największą gęstość zaludnienia. Stolicą województwa jest miasto Katowice. Ciekawostką jest, iż na śląsku znajduje się więcej miast na prawach powiatu niżeli powiatów. Przeważają tu tereny wyżynne i górskie (średnia wysokość 318,9 m.n.p.mm), a najwyższym punktem jest wierzchołek Góry Pięciu Kopców posiadający 1534 m.n.p.m. W regionie tym znajduje się Górnośląski Okręg Przemysłowy, który jest najsilniej uprzemysłowionym obszarem Polski.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja pod Lasem znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w odległości 300 m, Szkoła Podstawowa nr 1 w odległości 300 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja pod Lasem w odległości 450 m znajduje się Fitness Park.

Data publikacji: 11.09.2020

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie