Rezydencja pod Lasem

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Mazańcowicka, oferowane bezpośrednio przez

Bestini

Czechowice-Dziedzice, ul. Mazańcowicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 17 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rezydencja pod Lasem

9 zdjęć

Rezydencja pod Lasem
Rezydencja pod Lasem
Rezydencja pod Lasem
Rezydencja pod Lasem

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 56 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, góry

Opis inwestycji

Rezydencja pod Lasem logo

REZYDENCJA POD LASEM to nowoczesne, bezczynszowe i energooszczędne przedsięwzięcie deweloperskie zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami w budownictwie mieszkaniowym, z myślą o wymagających klientach ceniących wygodę życia w dobrze zaaranżowanej, funkcjonalnej przestrzeni.

REZYDENCJA POD LASEM jest kompleksem czterech nowoczesnych, bezczynszowych, trzypiętrowych apartamentowców oferujących łącznie 56 lokali mieszkalnych. W dwóch niewielkich, kameralnych budynkach zaprojektowano po dwanaście mieszkań, a w dwóch kolejnych będzie znajdować się po szesnaście lokali. REZYDENCJA POD LASEM oferuje ergonomiczne lokale mieszkalne dwu, trzy i czteropokojowe o metrażu od 33 mkw. do 62 mkw. Każde mieszkanie posiada taras lub balkon, dodatkowo niektóre mieszkania na parterze będą posiadać ogródek do wyłącznego korzystania. Na terenie ogólnodostępnym przewidziano także plac zabaw dla dzieci.

Inwestycja Rezydencja pod Lasem znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Mazańcowicka (3.1 km od Bielska-Białej), sprzedaż prowadzi Bestini.

Inwestycja Rezydencja pod Lasem została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 56 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja pod Lasem nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja przy ul. Mazańcowickiej położona jest w zacisznym, pełnym zieleni miejscu, a jednocześnie niemalże w centrum Czechowic-Dziedzic. Otoczenie luźnej zabudowy domów jednorodzinnych a z jednej strony niewielkiego lasu daje poczucie komfortu, ciszy i spokoju. Odległość zaledwie 1 km od centrum miasta zapewnia łatwy dostęp do sklepów, urzędów, banków oraz służby zdrowia. W bardzo bliskim sąsiedztwie znajduje się przedszkole oraz szkoła podstawowa, a ośrodek MOSiR i CH ''Stara Kablownia'' dzieli od ''Rezydencji pod Lasem'' jedynie kilkuminutowy spacer. Przystanek autobusowy, z którego odjeżdżają linie miejskie i podmiejskie znajduje się w odległości 700m. Dodatkowo bez korkowy dostęp do DK1 zapewnia szybki dojazd do Bielska-Białej, Pszczyny oraz innych miast aglomeracji śląskiej.

Województwo śląskie zajmuje powierzchnię 12 333,09 kilometrów kwadratowych. Jest to region posiadający najwyższy stopień urbanizacji oraz największą gęstość zaludnienia. Stolicą województwa jest miasto Katowice. Ciekawostką jest, iż na śląsku znajduje się więcej miast na prawach powiatu niżeli powiatów. Przeważają tu tereny wyżynne i górskie (średnia wysokość 318,9 m.n.p.mm), a najwyższym punktem jest wierzchołek Góry Pięciu Kopców posiadający 1534 m.n.p.m.

W regionie tym znajduje się Górnośląski Okręg Przemysłowy, który jest najsilniej uprzemysłowionym obszarem Polski.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja pod Lasem?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja pod Lasem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1628 metrów od inwestycji Rezydencja pod Lasem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Czechowice-Dziedzice Przystanek.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja pod Lasem znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja pod Lasem znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Prywatne Drugi Domek w odległości 480 m, przedszkole w odległości 494 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w odległości 627 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja pod Lasem jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Kids Smile Studio w odległości 643 m, Sidental w odległości 925 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja pod Lasem składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 510 m znajduje się Biedronka, w odległości 650 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 703 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja pod Lasem w odległości 530 m znajduje się basen, w odległości 540 m znajduje się boisko / kort, w odległości 553 m znajduje się Kąpielisko miejskie.

Data publikacji: 11.09.2020
Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: