Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Branickiego

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. E. Orzeszkowej, oferowane bezpośrednio przez

Belveder Podlaski Sp. z o.o.

Białystok, ul. E. Orzeszkowej 17

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty BranickiegoApartamenty Branickiego

4 zdjęcia

Apartamenty Branickiego
Apartamenty Branickiego
Apartamenty Branickiego
Apartamenty Branickiego

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 8 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Apartamenty Branickiego to najnowocześniejszy na Podlasiu budynek mieszkalny zlokalizowany w centrum Białegostoku u zbiegu ulic E. Orzeszkowej i J.K. Branickiego. Ten 14- kondygnacyjny budynek ze względu na swą formę i najwyższej jakości wykończenie materiałowe stanowić będzie charakterystyczny punkt w przestrzeni miasta. Znajdują się w nim lokale mieszkalne od 27m2 do 50m2, apartamenty od 50m2 do 200m2 oraz miejsca parkingowe w przyziemiu i na wyższych kondygnacjach. Budynek wyposażony jest 3 cichobieżne windy oraz luksusowo wykończony hol wejściowy. Apartamentowiec znajduje się zaledwie kilka minut pieszo od ścisłego centrum oraz tuż obok największego białostockiego założenia parkowo - rekreacyjnego - Parku Planty. Dodatkowym atutem jest bliskość Teatru Dramatycznego, galerii handlowych, Pałacu Branickich. Apartamenty położone na najwyższych kondygnacjach z rozległym widokiem na panoramę Białegostoku są alternatywą dla domów jednorodzinnych położonych na obrzeżach miasta.

Inwestycja Apartamenty Branickiego znajduje się w Białymstoku, ul. E. Orzeszkowej 17 (0.8 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Belveder Podlaski Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Branickiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Branickiego nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Belveder Podlaski Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Branickiego?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Branickiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 133 metrów od inwestycji Apartamenty Branickiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Branickiego/Świętojańska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Branickiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Branickiego znajduje się 59 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. kpt. Władysława Wysockiego w odległości 41 m, szkoła w odległości 95 m, Przedszkole niepubliczne Paprotka w odległości 168 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Branickiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: OlaDent w odległości 141 m, Gabinet ginekologiczny w odległości 257 m, Gabinet urologiczny w odległości 295 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Branickiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Żabka, w odległości 203 m znajduje się Sklep mięsny, w odległości 229 m znajduje się Perełka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Branickiego w odległości 67 m znajduje się boisko / kort, w odległości 293 m znajduje się boisko / kort, w odległości 317 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 29.05.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023