Willa Legionów

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Legionów, oferowane bezpośrednio przez

BDC Development Sp. z o.o.

Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Legionów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Willa Legionów

3 zdjęcia

Willa Legionów
Willa Legionów
Willa Legionów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 4 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

BUDYNEK wielorodzinny mieszkalno-usługowy w Centrum Nowego Dworu Mazowieckiego „WILLA LEGIONÓW” już w sprzedaży

Projektowany budynek posiada bogatą formę architektoniczną i stonowaną kolorystykę, zaprojektowano go jako obiekt wolnostojący, posadowiony na ławach fundamentowych żelbetowych. Pięć kondygnacji użytkowych, winda, przestronne korytarze, widna klatka schodowa, balkony gratis do każdego mieszkania. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku występuje zabudowa o zbliżonej funkcji.

Inwestycja Willa Legionów znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Legionów (16 km od Warszawy), została zrealizowana przez BDC Development Sp. z o.o.

Inwestycja Willa Legionów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Willa Legionów nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli BDC Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Nowy Dwór Mazowiecki to miasto położone w odległości 34 km od Warszawy, stanowiące przemysłowo-usługowy ośrodek powiatu nowodworskiego. Obszar o powierzchni ok. 28 km2 podzielony jest na 8 osiedli, a zabudowę mieszkaniową tworzą niskie bloki oraz domy jednorodzinne. Do zabytkowej architektury należą m.in.: Kasyno Oficerskie, Spichlerz i Bloki carskie, a najbardziej charakterystyczny obiekt to Twierdza Modlin. Na terenie miasta zlokalizowanych jest wiele zakładów przemysłowych, np. Reckitt Benckiser, Pollena Aroma, Alpla czy EcoWipes EWS. Zieleń miejska to Las Dębinka oraz parki i skwery, jak: Park Miejski im. Józefa Wybickiego, Skwer im. abp. Dobrogosta, Skwer im. Stanisława Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Willa Legionów?

W Nowym Dworze Mazowieckim znajduje się drugi dla aglomeracji warszawskiej międzynarodowy port lotniczy Modlin. Przez obszar miasta przebiegają drogi krajowe: nr 7 (Gdańsk –Warszawa – granica ze Słowacją) i nr 62 (Strzelno – Siemiatycze), a także arteria nr 85, która łączy Nowy Dwór Mazowiecki z Kazuniem. Połączenie z Warszawą umożliwia m.in. linia kolejowa nr 9 (Warszawa Wschodnia – Gdańsk Główny) i linie Kolei Mazowieckich oraz drogi wojewódzkie: nr 630 i nr 631. W obrębie miasta kursuje komunikacja miejska kolejowa i autobusowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Legionów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 943 metrów od inwestycji Willa Legionów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nowy Dwór Mazowiecki tor 1.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Willa Legionów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Legionów znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Nr 1 w odległości 131 m, szkoła w odległości 146 m, Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Jana Pawła II w odległości 256 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Willa Legionów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Vital Medica w odległości 298 m, Życie w odległości 405 m, Gramed w odległości 408 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa Legionów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 47 m znajduje się EKOSklepik, w odległości 215 m znajduje się Kołacz, w odległości 219 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Legionów w odległości 163 m znajduje się boisko / kort, w odległości 334 m znajduje się boisko / kort, w odległości 352 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 28.08.2019

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: