Osiedle Vivienda Park

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezB.A.W. Archibis

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

VIVIENDA PARK to nowe osiedle mieszkaniowe w zabudowie szeregowej zlokalizowane w dzielnicy Baranówek.VIVIENDA PARK to domy i apartamenty z własnymi garażami 2 stanowiskowym, o uniwersalnym układzie funkcjonalnym z możliwością indywidualnej aranżacji pomieszczeń oraz zastosowania odnawialnych źródeł energii.Połączenie oryginalnej architektury z bliskością terenów zielonych, naturalne materiały elewacyjne oraz dbałość o najmniejsze detale to niepowtarzalne atuty, nadające unikalny charakter osiedlu VIVIENDA PARK.

Inwestycja Osiedle Vivienda Park znajduje się w Kielcach, ul. Szewdzka (2.6 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera B.A.W. Archibis.

Inwestycja Osiedle Vivienda Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 46 nowych domów w tym 1 domu typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Vivienda Park pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 131 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper B.A.W. Archibis przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 46 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 280 do 285 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Vivienda Park

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Vivienda Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Osiedle Vivienda Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ściegiennego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Vivienda Park znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole „Maja” w Kielcach w odległości 380 m, Przedszkole Samorządowe nr 39 w odległości 470 m, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KIELCACH w odległości 470 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Vivienda Park w odległości 410 m znajduje się Pływalnia Foka, w odległości 520 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.04.2019

Data aktualizacji: 12.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie