Osiedle Harmonia bud. C13

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Bartla Development Sp. z o. o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 475 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Atal Kliny Zacisze(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Biskupa Albina Małysiaka (8.2 km od centrum Krakowa)
  Atal Kliny Zacisze
  Pod wynajem
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 14
  Powierzchnia: 42 - 106 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  ATAL S.A.
 • Atal Kliny Zacisze II(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Biskupa Albina Małysiaka (8.2 km od centrum Krakowa)
  Atal Kliny Zacisze II
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 123
  Powierzchnia: 26 - 124 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  ATAL S.A.
 • Atal Kliny Zacisze III(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Biskupa Albina Małysiaka (8.3 km od centrum Krakowa)
  Atal Kliny Zacisze III
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 112
  Powierzchnia: 26 - 106 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  ATAL S.A.

Opis Inwestycji

Serdecznie zapraszamy na południe Krakowa, gdzie na zacisznych Klinach przy ulicy Bartla powstaje Osiedle Harmonia. Oferta mieszkań w tej inwestycji skierowana jest do szerokiego grona odbiorców, obejmującego zarówno osoby realizujące własne potrzeby mieszkaniowe, jak i klientów inwestujących w nieruchomości na wynajem.W ramach tej inwestycji zostanie zrealizowanych szesnaście wielorodzinnych budynków mieszkalnych, naziemne i podziemne miejsca parkingowe, komórki lokatorskie oraz rozbudowana infrastruktura rekreacyjna

Inwestycja Osiedle Harmonia bud. C13 znajduje się w Swoszowicach , ul. Anny Szwed-Śniadowskiej (8.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Bartla Development Sp. z o. o..

Inwestycja Osiedle Harmonia bud. C13 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Harmonia bud. C13 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 44 do 46 metrów kwadratowych w cenie od 4 999 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Bartla Development Sp. z o. o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Fundamenty – płyta denna żelbetowa, Ściany konstrukcyjne – na poziomie parteru żelbetowe, monolityczne, – ściany wyższych kondygnacji murowane z silikatów, Stropy – żelbetowe monolityczne, h=18cm, tynkowane tynkami gipsowymi, Schody – żelbetowe monolityczne, Ścianki działowe w lokalach – murowane z bloczków silikatowych grubości 8cm,
Dach
więźba drewniana, z układem łat i kontłat pokryta blachą powlekaną trapezową lub blachodachówką; ofasowania i obróbki blacharskie z blachy powlekanej, w kolorze popielatym.
Stolarka okienna
Stolarka okienna lokali mieszkalnych PCV.
Drzwi zewnętrzne
Porta
Posadzka
Podłogi w pomieszczeniach mieszkalnych –posadzki do indywidualnego wykończenia. Pod posadzki w mieszkaniach przyjęto 4cm wylewki betonowej układanej na warstwie styropianu akustycznego 4cm. Posadzki w pomieszczeniach nad garażem dodatkowo uszczelnione folią dymoszczelną klejoną na zakład.
Ściany
Ściany oraz sufity w lokalach mieszkalnych – tynk gipsowy Ściany w pomieszczeniach tzw. „mokrych” (łazienki i WC) – wyprawione tynkiem cementowo-wapiennym.
Parapety wewnętrzne
wykonane z konglomeratu
Instalacje
Instalacja zimnej wody, Instalacja ciepłej wody użytkowej oraz instalacja centralnego ogrzewania – woda ciepła dla mieszkań przygotowywana będzie w kotłowniach gazowych, Indywidualne opomiarowanie mediów – liczniki c.o., z.w.u., c.w.u., Wentylacja – wszytskie pomieszczenia mieszkalne wentylowane w systemie wentylacji mechanicznej, Instalacja elektryczna – ilość punktów oświetleniowych, włączników, gniazd wtykowych zależna od typu, wielkości lokalu, Instalacja odgromowa Instalacja domofonowa – 1pkt/ 1 lokal mieszkalny Instalacja telefoniczna – 1pkt/ 1 lokal mieszkalny Instalacja internetowa – 2pkt/ 1 lokal mieszkalny (światłowód) Instalacja TV – 1pkt/lokal mieszkalny
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: boisko, internet, TV kablowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Harmonia bud. C13

Swoszowice, czyli dzielnica X Krakowa, zajmują obszar 2560,40 ha i znajdują się w południowej części miasta. Liczba ich mieszkańców wynosi 25 608 osób. Ta część Krakowa została włączona do miasta dopiero w 1973r., jako 8 wsi stanowiących fragment dzielnicy Podgórze. Swoszowice mogą pochwalić się bardzo przytulnym krajobrazem architektonicznym, w którym przeważają domy jednorodzinne. Okolica należy do bardzo spokojnych, a swoim mieszkańcom zapewnia w pełni rozwiniętą infrastrukturę społeczną. Funkcjonuje tu łącznie 5 szkół i 3 przedszkola. Dla rozwoju kulturalnego mieszkańców znaczenie mają 4 kluby kultury i 3 filie biblioteki, a o zdrowie żyjących tu osób dbają lekarze z pobliskiego centrum medycznego i niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej. Jednym z ważniejszych punktów na mapie dzielnicy jest Uzdrowisko Swoszowice, w którym prowadzi się różnego typu hydroterapię. Choć ten rejon Krakowa jest oddalony od typowego zgiełku miasta, to jednak ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z centrum, a także z okolicznymi miejscowościami. Biegną tędy trasy europejskie E40 i E77 oraz droga krajowa 7. Regularnie kursują tędy także linie autobusów miejskich i tramwajów.

Komunikacja

Przez dzielnicę przebiega trasa europejska E40, której część stanowi wbiegająca od zachodniej strony droga krajowa nr 7. Od południa do Swoszowic wchodzi natomiast trasa europejska E77. Niedaleko wschodniej granicy biegnie też droga krajowa nr 94. Uzupełnieniem rozbudowanej infrastruktury drogowej są regularne kursy linii tramwajów i autobusów miejskich.

W odległości 300 metrów od inwestycji Osiedle Harmonia bud. C13 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Pod Fortem.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Harmonia bud. C13 znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole nr 16 "Domowe Przedszkole" w odległości 250m, Niepubliczne Przedszkole Rekreacyjno-Sportowe Maja i Gucio w odległości 450m, Niepubliczne Przedszkole TUPTUSIOWO w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m znajduje się FANTAZJA. APTEKA. STASZCZAK J., w odległości 850 m znajduje się 4M CENTRUM MEDYCZNE. NZOZ, w odległości 1350 m znajduje się KOBAK BARBARA. APTEKA PRYWATNA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 500 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEGO, w odległości 600 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ, w odległości 1150 m znajduje się Teatr CRACOVIA.

Data publikacji: 22.01.2018

Data aktualizacji: 14.11.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie