Apartamenty Bałtyk

Condohotel
Apartament wakacyjny
Gotowy do zamieszkania nad morzem

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBałtyk Joanna Widy

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 75 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

NOWA INWESTYCJA DO SPRZEDAŻY - OSTATNIE WOLNE APARTAMENTYApartamenty Bałtyk w Poddąbiu to wyjątkowy zespół dwóch ekskluzywnych budynków zlokalizowanych zaledwie 350 metrów od plaży.Obiekt powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach i jest jedyną taką inwestycją w całym Poddąbiu i okolicy.W naszej ofercie znajdują się wykończone i umeblowane dwupoziomowe apartamenty z aneksem kuchennym, kominkiem.Wszystkie apartamenty posiadają duże, ustawne balkony po słonecznej stronie budynku.Położenie w Obszarze Chronionego Krajobrazu, na terenie Obszaru NATURA 2000, w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego i w zasięgu Uzdrowiska Ustka sprawia, że każdy pobyt w naszych apartamentach jest niezapomnianym przeżyciem.

Inwestycja Apartamenty Bałtyk znajduje się w Poddąbiu, ul. Promenada Słońca 1 (14 km od Słupska), została zrealizowana przez dewelopera Bałtyk Joanna Widy.

Inwestycja Apartamenty Bałtyk została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych apartamentów w tym 4 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Bałtyk pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchni 81 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Bałtyk Joanna Widy przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 3 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz
Najwyzsza jakość, zgodne ze zdjęciami
Dach
Dachówka ceramiczna
Elewacja
Klinkier Przysucha
Stolarka okienna
Drutex
Drzwi zewnętrzne
Gerda
Balkony
modrzew
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Do kazdego mieszkania w cenie 1 miejsce parkingowe.
Udogodnienia: basen, korty tenisowe.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się morze, rezerwat przyrody.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjnyCondohotel

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Bałtyk

Powiat słupski zajmuje 2304 kilometry kwadratowe. Mieszka w nim ponad 97 tysięcy osób. W skład powiatu wchodzą gmina miejska Ustka, gmina miejsko-wiejska Kępice oraz następujące gminy wiejskie: Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka. Słupsk jest siedzibą władz powiatu słupskiego, ale stanowi odrębną jednostkę administracyjną. Najpopularniejszą miejscowością turystyczną powiatu jest Ustka, która ma status uzdrowiska. Gości z całej Polski przyciągają także lasy Słowińskiego Parku Narodowego, częściowo leżącego na ziemi słupskiej. Znajduje się tu również kilka rezerwatów przyrody, w których występują rzadkie rośliny, ptaki wodne, chronione ssaki. Piękne krajobrazy przyciągają nie tylko turystów, lecz także nowych mieszkańców – z roku na rok wzrasta liczba ludności. Ponad trzy czwarte osób zameldowanych w powiecie mieszka na wsi. Ważnymi dziedzinami gospodarki są rolnictwo oraz przemysł drzewny, spożywczy, stoczniowy, metalowy, obuwniczy, tworzyw sztucznych. Od XIV do XVII wieku ziemią słupską władali książęta pomorscy. W 1653 roku, po bezpotomnej śmierci księcia Bogusława XIV, obszar ten znalazł się w granicach Brandenburgii. Do Polski przyłączono go dopiero po drugiej wojnie światowej. Większość rdzennej ludności wysiedlono wtedy do Niemiec, a na Pomorze przybyły osoby z różnych części Polski. Największa miejscowość powiatu – Ustka – istniała już w XIV stuleciu. Wieś bardzo długo podlegała miastu Słupsk. Przejściowo – w latach 1329–1342 – rządzili nią Krzyżacy, gdyż książę pomorski zastawił Słupsk i okoliczne wsie. Przez stulecia coraz większego znaczenia nabierał port w Ustce. Niestety, podupadł w wyniku wojny trzydziestoletniej i wielkiego pożaru. Dopiero na początku XX wieku, kiedy do Ustki doprowadzono tory kolejowe, wieś zaczęła się rozwijać jako miejscowość wypoczynkowa. Od 1935 roku jest miastem.

Komunikacja

Po powiecie słupskim jeżdżą autobusy PKS i różnych prywatnych przewoźników. Dojazd z Ustki do Gdyni Głównej zajmuje około 2 godziny (w przypadku dojazdu autobusem do Słupska i przesiadki do pociągu TLK). Pociągiem z Ustki można dojechać do Piły Głównej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Bałtyk mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Apartamenty Bałtyk znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poddąbie.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Bałtyk składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Dramex, w odległości 100 m znajduje się Beza, w odległości 110 m znajduje się Siemion.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Bałtyk w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.07.2018

Data aktualizacji: 05.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie