Matemblewskie Ogrody

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Matemblewska, oferowane bezpośrednio przez Balton Invest

Gdańsk, Brętowo, ul. Matemblewska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1 ofertę w najbliższej okolicy!

Matemblewskie Ogrody

5 zdjęć

Matemblewskie Ogrody
Matemblewskie Ogrody
Matemblewskie Ogrody
Matemblewskie Ogrody

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Matemblewskie Ogrody to inwestycja dedykowana wymagającym klientom, którzy poszukują równowagi pomiędzy ciszą, spokojem i zielenią, a bliskością centralnych rejonów miasta. Świetnie skomunikowane z centrum Gdańska Matemblewskie Ogrody w sprzyja rekreacji i aktywnemu odpoczynkowi na świeżym powietrzu. Bliskość obiektów użyteczności publicznej, sklepów oraz przystanków sprawia, że jest to idealne miejsce do życia dla rodzin z dziećmi.

Inwestycja Matemblewskie Ogrody znajduje się na Brętowie, ul. Matemblewska (6.3 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez Balton Invest.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Matemblewskie Ogrody nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Balton Invest nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Brętowo to dzielnica Gdańska o charakterze głównie mieszkaniowym. Jego nazwa pochodzi od dawnej miejscowości Brętowo. Aktualnie jest rzadko stosowana. Wypierają ją nazwy osiedli składowych tj. Niedźwiednik i Matemblewo. Dzielnica znajduje się na wzgórzach morenowych, które w większości są zalesione - lasy te stanowią aktualnie część Trójmiejskiego Parku Narodowego. W obrębie Brętowa zlokalizowany jest także Rezerwat przyrody Wąwóz Huzarów. W dzielnicy znajduje się również niewysokie wzniesienie Cieniawa (110 m.n.p.m.).

Komunikacja

W Brętowie znajduje się fragment drogi wojewódzkiej 472. Główne ulice tej części Gdańska to ulica Słowackiego oraz ulica Franciszka Rakoczego. Przemieszczanie się niezmotoryzowanym w tej części miasta zapewniają liczne linie autobusowe. Ponadto, w 2015 roku otwarto stację Gdańsk Brętowo, która obsługiwana jest przez pociągi Pomorskiej Koli Metropolitalnej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Matemblewskie Ogrody?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Matemblewskie Ogrody mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Matemblewskie Ogrody znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Matemblewo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Matemblewskie Ogrody znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Matemblewskie Ogrody znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Mali Przyjaciele" nr 2 w odległości 110 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Matemblewskie Ogrody w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.03.2021
Data aktualizacji: 31.03.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: