Osiedle Bursztynowe-Domy

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Lagunowa, oferowane bezpośrednio przez

AWZ Deweloper

bydgoski, Osielsko, ul. Lagunowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Bursztynowe-DomyOsiedle Bursztynowe-Domy

5 zdjęć

Osiedle Bursztynowe-Domy
Osiedle Bursztynowe-Domy
Osiedle Bursztynowe-Domy
Osiedle Bursztynowe-Domy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Wykończenie pod klucz

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 2 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Osiedle Bursztynowe to kameralne osiedle, urokliwie położone na granicy Niemcza i Osielska. Inwestycja składa się z czterech budynków 10-mieszkaniowych oraz czterech domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, idealnie wkomponowanych w zieleń podmiejskich terenów otoczonych zachowanym drzewostanem.

To inwestycja dla tych, którzy pragną połączyć ciszę i spokój wynikające z mieszkania za miastem z możliwością szybkiego dotarcia do centrum Bydgoszczy. To inwestycja dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, jako że niezliczone tereny zielone wokół, wraz z Leśnym Parkiem Kultury i Wypoczynku Myślęcinek, zapewniają duży wybór ścieżek pieszych, rowerowych, a także innych atrakcji, jak stok narciarski, pole golfowe czy stadnina koni.

Osiedle zostało zaprojektowane zgodnie z nowoczesnymi trendami. Budynki są zostały zrealizowane przy użyciu najwyższej jakości naturalnych materiałów i nowoczesnych technologii, a pełne zagospodarowanie terenu wraz z aranżacją zieleni, ogrodzeniem, oświetleniem i monitoringiem dopełnia całości inwestycji.

Inwestycja zrealizowana, oddana do użytkowania pod koniec 2012 roku.

Inwestycja Osiedle Bursztynowe-Domy znajduje się w Osielsku, ul. Lagunowa (0.8 km od Bydgoszczy), została zrealizowana przez AWZ Deweloper.

Inwestycja Osiedle Bursztynowe-Domy została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bursztynowe-Domy nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców AWZ Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat bydgoski leży w środkowo-zachodniej części woj. kujawsko-pomorskiego i składa się z 8 gmin, w tym dwóch miast i 215 wsi. Jego obszar to 1398 km2, a mieszka tu ponad 105 000 osób. W regionie przeważa zabudowa małomiasteczkowa oraz wiejska. Sporą część stanowią zabytki utrzymane w różnych stylach, m.in. gotyckim, barokowym i klasycystycznym. Najstarsze z nich powstały w późnym średniowieczu. Znaczne tereny powiatu zajęte są przez lasy, co sprawia, że jest to jeden z bardziej zielonych regionów województwa. Jest tu niemal 10 rezerwatów przyrody, a największym kompleksem leśnym jest Puszcza Bydgoska. Powiat ma pełną bazę placówek oświatowych. Na jego terenie funkcjonuje ponad 60 szkół różnego szczebla. Działa tu 11 placówek medycznych oraz pogotowie ratunkowe. Jest tu muzeum, 6 ośrodków kultury, JuraPark, a sportowcy mają dostęp m.in. do paru wodnego i stadionu. Przez region biegnie trasa europejska E261, droga ekspresowa, 5 dróg krajowych i 8 dróg wojewódzkich. Działa tu kolej i port lotniczy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Bursztynowe-Domy?

Najważniejszą arterią drogową przebiegającą przez powiat jest trasa europejska E261, której fragmentami są drogi krajowe nr 5 i 25. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 10, 56 i 80, droga ekspresowa S10 oraz drogi wojewódzkie nr 223, 243, 244, 249, 551, 254, 256 i 397. Funkcjonuje tu linia kolejowa nr 18. W powiecie znajduje się port lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bursztynowe-Domy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 379 metrów od inwestycji Osiedle Bursztynowe-Domy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osielsko / Dzikiej Gęsi.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Bursztynowe-Domy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bursztynowe-Domy znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 288 m, przedszkole w odległości 342 m, przedszkole w odległości 371 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Bursztynowe-Domy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: VeryVital w odległości 540 m, Szpital ESKULAP w odległości 638 m, Szpital ESKULAP w odległości 662 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Bursztynowe-Domy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 553 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bursztynowe-Domy w odległości 309 m znajduje się boisko / kort, w odległości 693 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: