Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

AWZ Deweloper logo

AWZ Deweloper

Bydgoszcz, ul. Kijowska 6/3
O nas
Nagrody i wyróżnienia
Kontakt

Informacje o nas

AWZ Deweloper to solidny deweloper z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. W ciągu 23 lat zrealizowaliśmy 19 inwestycji, wybudowaliśmy ponad 1000 mieszkań i obsłużyliśmy wielu zadowolonych Klientów.

Każdą inwestycję rozpoczynamy od wyboru lokalizacji, dokładnie analizując jej najbliższe otoczenie i dostępną infrastrukturę. Od lat cieszymy się opinią firmy, która inwestuje w najlepsze lokalizacje w Bydgoszczy. Proponujemy przemyślane rozkłady mieszkań, z możliwością ich łączenia i indywidualnej aranżacji. Od początku naszej działalności, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, stawiamy na wysoki standard wykonywanych inwestycji. Nie idziemy na kompromisy w kwestiach jakości.

Szczególną uwagę przykładamy do wyboru wykorzystywanych materiałów. Wszystkie nasze budynki wznoszone są z materiałów ekologicznych o najlepszych parametrach, gwarantujących zdrowe środowisko życia, i przy użyciu nowoczesnych technologii. Stosujemy rozwiązania techniczne wpływające na obniżenie kosztów eksploatacji.

Przyjmujemy realne harmonogramy realizacji naszych inwestycji, dzięki czemu mieszkania są zawsze terminowo przekazywane przyszłym mieszkańcom. Sprawujemy opiekę nad każdym naszym Klientem. Na etapie budowy uwzględniamy Państwa sugestie, jesteśmy z Państwem w stałym kontakcie i poświęcamy Państwu wystarczającą ilość czasu, by zrealizować nawet najbardziej nietypowe aranżacje i rozwiązania techniczne. Dzięki współpracy z wieloma bankami, oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytu oraz indywidualnie dopasowujemy harmonogram wpłat zgodnie z możliwościami Klienta.

Nagrody i wyróżnienia

Ranking najlepszych inwestycji - użytkownicy docenili nasze inwestycje

Zakończyliśmy sprzedaż 8 inwestycji

Kontakt

AWZ Deweloper logo
AWZ Deweloper
Bydgoszcz, ul. Kijowska 6/3
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023