AWZ Deweloper

AWZ Deweloper

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz ul. Kijowska 6/3

Posiadamy w sprzedaży 32 nieruchomości w 1 inwestycji

Lista

W Woj. Kujawsko-Pomorskim

 • Awiator

  Inwestycja Awiator znajduje się w Bydgoszczy, ul. Koszalińska (2,9 km od centrum Bydgoszczy), jest realizowana przez dewelopera AWZ Deweloper. Inwestycja Awiator jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 87 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 54 do 109 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Bydgoszcz, ul. Koszalińska (2,9 km od centrum Bydgoszczy)

  Inwestycja polecana

  Awiator
  • Termin oddania: 4 kw. 2019
  • Liczba mieszkań: 32
  • Powierzchnia: 54 - 109 m2
  • Liczba pokoi: 3 - 5
  AWZ Deweloper
  Mieszkania spełniające kryteria

O nas

AWZ Deweloper to solidny deweloper z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. W ciągu 15 lat zrealizowaliśmy 15 inwestycji, wybudowaliśmy 850 mieszkań i obsłużyliśmy wielu zadowolonych Klientów.

Każdą inwestycję rozpoczynamy od wyboru lokalizacji, dokładnie analizując jej najbliższe otoczenie i dostępną infrastrukturę. Od lat cieszymy się opinią firmy, która inwestuje w najlepsze lokalizacje w Bydgoszczy. Proponujemy przemyślane rozkłady mieszkań, z możliwością ich łączenia i indywidualnej aranżacji. Od początku naszej działalności, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stawiamy na wysoki standard wykonywanych inwestycji. Nie idziemy na kompromisy w kwestiach jakości.

Szczególną uwagę przykładamy do wyboru wykorzystywanych materiałów. Wszystkie nasze budynki wznoszone są z materiałów ekologicznych o najlepszych parametrach, gwarantujących zdrowe środowisko życia, i przy użyciu nowoczesnych technologii. Stosujemy rozwiązania techniczne wpływające na obniżenie kosztów eksploatacji.

Przyjmujemy realne harmonogramy realizacji naszych inwestycji, dzięki czemu mieszkania są zawsze terminowo przekazywane przyszłym mieszkańcom. Sprawujemy opiekę nad każdym naszym klientem. Na etapie budowy uwzględniamy Państwa sugestie, jesteśmy z Państwem w stałym kontakcie i poświęcamy Państwu wystarczającą ilość czasu, by zrealizować nawet najbardziej nietypowe aranżacje i rozwiązania techniczne. Dzięki współpracy z wieloma bankami, oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytu oraz indywidualnie dopasowujemy harmonogram wpłat zgodnie z możliwościami klienta.

Zapytaj o ofertę

AWZ Deweloper

AWZ Deweloper

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.

Siedziba firmy

 • Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
 • ul. Kijowska 6/3

+48 52 ...

+48 663...

AWZ Deweloper

AWZ Deweloper

Strona internetowa dewelopera

Działamy od

Wiadomości na temat AWZ Deweloper

Więcej wiadomości
II etap Osiedla Bursztynowego już w sprzedaży

II etap Osiedla Bursztynowego już w sprzedaży

Wiecha zawisła nad Mozaiką

Wiecha zawisła nad Mozaiką

29 września startuje sprzedaż II etapu Osiedla Mozaika

29 września startuje sprzedaż II etapu Osiedla Mozaika