Dom na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 180,8 m² - numer 108A
Oferta archiwalna
Inwestycja:
WalendiaDeweloper:
Aurum Development Sp. z o.o.
Inwestycja:
WalendiaDeweloper:
Aurum Development Sp. z o.o.pruszkowski, Walendów, ul. Brzozowa
pruszkowski, Walendów, ul. Brzozowa
Nieruchomość została sprzedana
Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Walendia lub inne propozycje w Walendowie
:format(jpg)/properties/property/plan_image/4720/184f09.png)
:format(jpg)/offers/offer/4720/main_image/walendia_752c85.jpg)
1 zdjęcie
:format(jpg)/properties/property/plan_image/4720/184f09.png)
Najbliższe inwestycje
- Kameralne osiedle z nowoczesnym charakterem Łazy Urocze II to drugi etap świetnie ocenianego projektu, łączącego dogodną lokalizację z wysokim komfortem mieszkania. W pierwszym etapie powstały 4 budynki dwulokalowe – w sumie 8 lokali. Wszystkie znalazły już szczęśliwych nabywców. Drugi etap to 6 domów w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej, wyróżniających się nowoczesną bryłą i estetyczną
4 kwartał 2025
piaseczyński, Łazy, ul. Koralowa
5 pokoi, Metraż 128 m2
- Sosnowe Łazy to wyjątkowa inwestycja, która łączy komfort nowoczesnego osiedla z urokami natury. Położone wśród setek majestatycznych drzew, to miejsce, gdzie każdy dzień zaczyna się w otoczeniu świeżego powietrza, ciszy i spokoju. Idealne warunki do życia, które pozwalają na pełne oderwanie się od zgiełku miasta i cieszenie się harmonią z naturą. Nowoczesna inwestycja łącząca architekturę z
4 kwartał 2026
piaseczyński, Łazy, ul. Cicha
4-6 pokoi, Metraż 79-118 m2
- Twój Dom na Kwiatowej Kwiatowa 11h to kameralna, nowoczesna inwestycja, obejmująca 8 domów w zabudowie bliźniaczej. Każdy dom ma powierzchnię ok. 96 m² i wyróżnia się bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń. Na dwóch kondygnacjach mieszczą się m.in. przestronny salon z aneksem kuchennym, dwie łazienki, oraz trzy pokoje. Nigdy nie zabraknie Ci przestrzeni do przechowywania, odpoczynku, pracy i
3 kwartał 2025
piaseczyński, Łazy, ul. Kwiatowa 11H
4 pokoje, Metraż 96 m2
Termin oddania
Gotowe
Ilość pokoi
4 pokoje
Metraż
180,8 m²
Powierzchnie dodatkowe
Taras
Wysokość pomieszczeń
od 270 do 300 cm wysokości
Ilość kondygnacji
2 poziomy
Oznaczenie oferty
108A
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
- miejsca postojowe naziemne
Garaże
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
Udogodnienia
Przyroda
Charakterystyka energetyczna nieruchomości
- Jednostkowa wielkość emisji CO2 (E CO2): ECO2= 0 t CO2/(m2 * rok)
- Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową (EK): EK= 0 kWh/(m2 * rok)
- Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną (EP): EP= 0 kWh/(m2 * rok)
- Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową (EU): EU= 0 kWh/(m2 * rok)
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
Wysokość czynszu
Warunki rezerwacji
Zabezpieczenie środków
Lokalizacja inwestycji
Przeczytaj więcej o lokalizacji
Powiat pruszkowski to rejon usytuowany w środkowo-zachodniej części województwa mazowieckiego. Obszar powiatu o powierzchni ok. 246 km2 zajmują miasta: Pruszków, Piastów i Brwinów oraz gminy wiejskie: Michałowice, Nadarzyn i Raszyn. Zabudowa jest dość zróżnicowana: Brwinów to miasto-ogród z zabytkowymi willami i pałacami, w Pruszkowie występują domy jednorodzinne i niskie bloki, zaś w Piastowie – niskie bloki robotnicze i wielokondygnacyjne budynki. Tereny wiejskie to grunty orne i zabudowa jednorodzinna. Lasy, 3 rezerwaty przyrody oraz 11 parków tworzą zielony pejzaż okolicy. W gminach: Nadarzyn i Pruszków działa wiele zakładów produkcyjnych, w Piastowie rozwija się przemysł chemiczny, zaś w Jankach znajduje się, jedno z największych w Europie, centrów handlowych. Dojazd do Warszawy umożliwia komunikacja miejska kolejowa: SKM, Koleje Mazowieckie oraz WKD, a w przypadku Piastowa - strefowe linie autobusowe. Przez powiat przebiegają trasy: E67 i E77, autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie.
Opis oferty
Nowy 4-pokojowy dom bliźniak na sprzedaż o powierzchni 180,8 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Walendia w Walendowie, ul. Brzozowa (9 km od Warszawy).
Inwestycja jest realizowana przez Aurum Development Sp. z o.o.
Cała inwestycja składa się z 8 nowych domów.
Inwestycja Walendia została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Nowy dom bliźniak o oznaczeniu 108A , składa się z 2 kondygnacji bez poddasza, nie posiada podpiwniczenia. Wysokość pomieszczeń wynosi od 270 do 300 cm. Dom ma garaż 1 stanowiskowy.
W domu bliźniaku numer 108A znajdują się się 4 pokoje.
Do domu przynależy taras o powierzchni 22,8 m².
Dla przyszłych mieszkańców Walendia deweloper przewidział miejsca postojowe naziemne
Opis Inwestycji
Pow. dodatkowe
Osiedle przestronnych i eleganckich domów w Walendowie, na granicy Lasów Sękocińskich – to idealne miejsce dla ludzi, którzy chcą uciec od zgiełku miasta, ale nie chcą rezygnować z jego udogodnień. Zróżnicowane powierzchnie i rozwiązania architektoniczne oraz ten sam najwyższy standard wszystkich budynków dają pewność, że każdy z naszych Klientów znajdzie dla siebie wymarzony dom: kameralny segment z ogródkiem, wygodny dom z widokiem na las czy luksusową rezydencję z czterema łazienkami i dużym garażem. Za bramą osiedla mieszkańcy mają do dyspozycji również obiekty rekreacyjne: boisko sportowe, bezpieczny plac zabaw dla dzieci, a w planach dalszych etapów są kolejne udogodnienia. Połączenie wysokiej jakości, funkcjonalnych rozkładów oraz rozbudowanej infrastruktury daje mieszkańcom Walendii komfort, bezpieczeństwo i pewność wygodnego życia. A do tego przepiękny widok za oknem.
Dom znajduje się w inwestycji Walendia.