Atrium Park KTC Development Sp. z o.o. Sp. k. logo

Atrium Park KTC Development Sp. z o.o. Sp. k.

Świdnica, ul. Kręta 5
O nas
Kontakt

Informacje o nas

W celu realizacji inwestycji powstała spółka Atrium Park KTC Development Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa.

Została ona powołana ze spółki macierzystej, jaką jest spółka KTC Development Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Głównym przedmiotem działalności Atrium Park KTC Development spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa jest budowa budynków mieszkalnych.

Atrium Park KTC Development spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa – jest ona kontynuacją działalności wspólników wraz z doświadczoną kadrą współpracującą z nim w firmach PHU “KUJAT”, Domy Dolnośląskie spółka z o.o. Domy Dolnośląskie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa oraz Domy Dolnośląskie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Domy Sudeckie spółka komandytowa.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Atrium Park KTC Development Sp. z o.o. Sp. k. logo
Atrium Park KTC Development Sp. z o.o. Sp. k.
Świdnica, ul. Kręta 5
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: