Willa Róża

Mieszkania na sprzedaż ul. Różana/ Św. Krzyża, oferowane bezpośrednio przez

ATOM deweloper sp. z o.o.

Siechnice, ul. Różana/ Św. Krzyża

Ceny od: 7 100 zł/m2
Willa Róża

3 zdjęcia

Willa Róża
Willa Róża
Willa Róża

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

43 - 78/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

3

Budynki

13

Stand. wykończenia

Deweloperski

Przystanek Autobusowy - 100 m

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 13 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 156 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 257 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

1. Ławy fundamentowe: żelbetowe, ściany z bloczków betonowych. 2. Ściany: a. wewnętrzne nośne: bloczki SILKA gr. 24 cm b. zewnętrzne osłonowe: bloczki SILKA gr. 18 cm, c. działowe: : bloczki SILKA gr. 8 cm d. podciągi, belki żelbetowe. 3. Stropy typu Filigran. 4. Biegi klatek schodowych, balkony: żelbetowe prefabrykowane. 5. Tynki: a. lokale mieszkalne, klatki schodowe: tynk gipsowy kat. III, b. korytarze: tynk gipsowy 2x malowany, c. sufit nad 2 piętrem: gładź gipsowa na stropach i 2xpłyta GKF na skosach. 6. Izolacje: a. termiczna ścian: zewnętrzna ze styropianu gr. 15- 20 cm, b. przeciwwilgociowa: zgodnie z dokumentacją techniczną, c. akustyczna: zgodnie z dokumentacją techniczną. 7. Balustrady: a. klatki schodowe: balustrada metalowa, b. balkonowe: balustrada stalowa.

Dach

a. dachówka: cementowa, b. izolacja termiczna: wełna mineralna, c. obróbki dachu i balkonów: blacha ocynkowana, d. rynny i rury spustowe: PVC lub stalowe.

Elewacja

a. ściany: styropian, tynk strukturalny, tynk szablonowy, b. cokół: płytki elewacyjne klinkierowe.

Stolarka okienna

a. lokale mieszkalne, klatki schodowe: PVC, b. rolety w oknach parteru.

Drzwi zewnętrzne

drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe.

Posadzka

a. lokale mieszkalne, łazienki, w.c. : wylewka betonowa, b. podesty i stopnie klatek schodowych: gres, c. tarasy: płyty betonowe 20×20 gr 8cm

Parapety wewnętrzne

parapety wewnętrzne z konglomeratu a zewnętrzne z blachy powlekanej.

Instalacje

Instalacje sanitarne: 1. Instalacje c.o.: rury Alu/Pex w systemie „rura w rurze”, grzejniki płytowe a w łazienkach drabinkowe, zawory termostatyczne. Ogrzewanie z elektrociepłowni z indywidualnym opomiarowaniem każdego mieszkania w szafkach na klatce schodowej. 2. Instalacja ciepłej i zimnej wody: rury Alu/Pex w systemie „rura w rurze”, bez białego montażu, indywidualne liczniki pomiaru zużycia wody w szafkach na klatce schodowej. 3. Kanalizacja: poziomy i piony kanalizacyjne z PP (z wyprowadzeniem do odgałęzień). Instalacje elektryczne: 1. Osprzęt elektryczny w mieszkaniach: kompletny, obejmujący gniazda i wyłączniki. 2. Instalacja teletechniczna i komputerowa : okablowanie strukturalne zakończone 1 gniazdem telefonicznym i 1 gniazdem do podłączenia internetu. 3. Instalacja RTV: okablowanie z 2 przewodami w 1 gnieździe RTV do odbioru telewizji satelitarnej. 4. Instalacja domofonowa kompletna. 5. Pomieszczenia techniczne, klatki schodowe, korytarze: instalacja oświetleniowa z osprzętem i oprawami oświetleniowymi.

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne: 156 miejsc przynależnych w cenie, 40 miejsc z możliwością dokupienia

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 51 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 43 do 78 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

3 transze

Warunki rezerwacji:

bezpłatna

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Willa RÓŻA to nazwa naszej najnowszej inwestycji zlokalizowanej przy ul. Świętego Krzyża w Siechnicach. Jest to kontynuacja naszych poprzednich projektów w tym rejonie. Utrzymany zostanie willowy charakter budynków w niskiej 2-piętrowej zabudowie z wydzielonym placem rekreacyjnym dla dzieci i dorosłych oraz kompletnym zagospodarowaniem terenu i małą architekturą.

Wybudowanych zostanie 13 budynków 2-piętrowych 12-lokalowych (o numerach od 1 do 13), 8 domów w zabudowie szeregowej (A1-A8) oraz dom w zabudowie bliźniaczej (B1,B2).

W każdym budynku wielorodzinnym znajdować się będzie 12 mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych o pow. od 43,47 m2 do 78,08 m2. Dużym udogodnieniem dla przyszłych mieszkańców będzie przynależne do każdego lokalu 1 miejsce parkingowe na terenie posesji oraz ogrodzone ogródki na parterze.

Inwestycja Willa Róża znajduje się w Siechnicach, ul. Różana/ Św. Krzyża (3.1 km od Wrocławia), została zrealizowana przez ATOM deweloper sp. z o.o.

Inwestycja Willa Róża została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 156 nowych mieszkań znajdujących się w 13 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Willa Róża w sprzedaży jest 51 nowych mieszkań o powierzchni od 43 do 78 metrów kwadratowych , w cenie od 7 100 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców ATOM deweloper sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Siechnice to niewielkie miasto nad rzeką Oławą w powiecie wrocławskim. Na obszarze o powierzchni ponad 15,5 km2 zamieszkuje prawie 6 tys. osób, a bazę mieszkaniową stanowią nowe budynki: czteropiętrowe bloki oraz domy jedno- i wielorodzinne. W Siechnicach zlokalizowana jest największa w Europie szklarnia ogrodnicza, a do zakładów produkcyjnych należą: Parker Hannifin oraz Deceuninck NV. Wewnątrz miasta znajdują się 2 parki, zaś na okoliczne walory przyrodnicze i rekreacyjne składają się: lasy siechnicko-kotowickie, doliny rzek oraz jeziora: Panieńskie, Dziewicze i Czarna Łacha z zapleczem biwakowym. W Siechnicach funkcjonują: Centrum Kultury, Biblioteka Miejska oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, który udostępnia hale i boiska sportowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Willa Róża?

Siechnice leżą w odległości zaledwie 13 km od centrum Wrocławia i ok. 10 km od węzłów autostrady A4. Z miasteczka do Wrocławia kursują podmiejskie autobusy oraz pociągi, którymi można dojechać bez przesiadek w zaledwie 15 minut. Duże znaczenie ma również przebiegająca przez Siechnice droga krajowa nr 94 (Zgorzelec – Korczowa przy granicy z Ukrainą).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Róża mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Willa Róża znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Siechnice - Opolska.

Data publikacji: 24.02.2022
Data aktualizacji: 06.04.2023
ATOM deweloper sp. z o.o. logo

ATOM deweloper sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Grabiszyńska 208, 53-235 Wrocław

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

  • Poniedziałek: 07:30 - 15:30
  • Wtorek: 07:30 - 15:30
  • Środa: 07:30 - 15:30
  • Czwartek: 07:30 - 15:30
  • Piątek: 07:30 - 15:30
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: