ATOM deweloper sp. z o.o. logo

ATOM deweloper sp. z o.o.

Wrocław, Fabryczna, ul. Grabiszyńska 208
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

ATOM deweloper sp. z o.o. jest wrocławskim deweloperem, który prowadzi kompleksową działalność w zakresie budownictwa jedno- i wielorodzinnego oraz obiektów usługowych, i tak: wykupuje atrakcyjny teren i uzbraja, projektuje przedsięwzięcia inwestycyjne we współpracy z renomowanymi biurami projektowymi, buduje obiekty od fundamentów po dach, prowadzi prace wykończeniowe wnętrz, zagospodarowuje otoczenie zrealizowanych budynków, uwzględniając estetykę i ekologię, zapewnia administrację na zakończonych inwestycjach.          Zarząd i kadra spółki w branży budowlanej funkcjonuje już od wielu lat posiadając doświadczenie i wiedzę, która jest gwarantem wysokiej jakości realizowanych inwestycji. Dotychczasowe realizacje w Siechnicach: osiedle Apartamenty Centrum, ul. Świerczewskiego – 16 apartamentów z balkonami, tarasami oraz garażami; osiedle Willa Katarzyna ul. Ziemska – cztery 1-klatkowe budynki o charakterze willowym; 56 mieszkań; Nowa Kamienica – centrum Siechnic, ul. Piłsudskiego 2-8 -  wielorodzinny budynek mieszkalno-usługowy, 3-piętrowy, 4-klatkowy, z windami, podziemnym garażem  i miejscami parkingowymi na zewnątrz. 65 mieszkań; Willa Katarzyna 2, ul. Mieszczańska 9-11 -  2 budynki 10-mieszkaniowe, 1-piętrowe z ogrodami na parterze i  balkonami na piętrze oraz  garażami; Kamienica II (1 etap) – ul. Piłsudskiego 16,18,20; naprzeciw  ratusza (Urzędu Miejskiego) – budynek mieszkalny 3-piętrowy;  58 mieszkań, 2- i 3-pokojowych. Winda w każdej klatce łącznie ze zjazdem do garażu podziemnego;  Willa Mieszczańska (1 etap), Siechnice ul. Mieszczańska/Włościańska.  Każdy etap składa się  z 5 budynków 10-mieszkaniowych, 1-piętrowych z ogrodami na parterze i balkonami na piętrze. Do każdego lokalu przynależy komórka na kondygnacji.           Przy wykonawstwie stosowane są nowoczesne technologie, metody i materiały aby sprostać wymaganiom swoich klientów. Deweloper każdą inwestycję wykonuje profesjonalnie zapewniając krótki termin jej realizacji.

Posiadamy w sprzedaży 106 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Willa Róża
  gotowe
  Willa RÓŻA to nazwa naszej najnowszej inwestycji zlokalizowanej przy ul. Świętego Krzyża w Siechnicach. Jest to kontynuacja naszych poprzednich projektów w tym rejonie. Utrzymany zostanie willowy charakter budynków w niskiej 2-piętrowej zabudowie z wydzielonym placem rekreacyjnym dla dzieci i dorosłych oraz kompletnym zagospodarowaniem terenu i małą architekturą.Wybudowanych zostanie 13 budynków 2-piętrowych 12-lokalowych (o numerach od 1 do 13), 8 domów w zabudowie szeregowej (A1-A8) oraz dom w zabudowie bliźniaczej (B1,B2).W każdym budynku wielorodzinnym znajdować się będzie 12 mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych o pow. od 43,47 m2 do 78,08 m2. Dużym udogodnieniem dla przyszłych mieszkańców będzie przynależne do każdego lokalu 1 miejsce parkingowe na terenie posesji oraz ogrodzone ogródki na parterze.

  Willa Róża

  od 7 100 zł/m2
  ul. Różana/ Św. Krzyża , Siechnice(3.1 km od Wrocławia)
  ATOM deweloper sp. z o.o.

Zakończyliśmy sprzedaż 14 inwestycji

Kontakt

ATOM deweloper sp. z o.o. logo
ATOM deweloper sp. z o.o.
Wrocław, Fabryczna, ul. Grabiszyńska 208
Strona internetowa dewelopera
logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: