Concept House Mokotów

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Cybernetyki, oferowane bezpośrednio przez Atlas Estates Limited

Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Cybernetyki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Concept House Mokotów

6 zdjęć

Concept House Mokotów
Concept House Mokotów
Concept House Mokotów
Concept House Mokotów

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Okolica ConceptHouse to dynamicznie rozwijająca się część dzielnicy Mokotów, która przeżywa właśnie swój renesans.

Oferujemy apartamenty 2, 3 i 4-pokojowe (pow. od 43 do 166 m2) o podwyższonym standardzie:

• Wysokość mieszkań na ostatnich piętrach 2,88-3m

• Preinstalacja klimatyzacji w większości z nich

• Mieszkania zlokalizowane na wyższych kondygnacjach z atrakcyjnym widokiem

• 2 wyjątkowe apartamenty dwupoziomowe

• Eleganckie części wspólne stanowiące reprezentacyjną wizytówkę budynku

Mocne strony ConceptHouse:

• Jest to kameralny budynek w dobrej lokalizacji przy ul. Obrzeżnej, róg Cybernetyki. Usytuowanie zapewnia wygodny dojazd do pracy, na lotnisko, do centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajdują się liczne linie tramwajowe i autobusowe. W 10 min. dojedziesz do stacji metra a w 20 min. do centrum lub na lotnisko

• Miejsce dla ludzi aktywnych, żyjących miejskim życiem - Galerię Mokotów, ze sklepami, usługami, restauracjami i centrum rozrywki masz na wyciągnięcie ręki

• Własność gruntu – mieszkańcy nie ponoszą opłat za użytkowanie wieczyste

• Bonus w postaci siłowni wyposażonej w nowoczesny sprzęt i saunę do wyłącznego użytku mieszkańców

Apartamenty wolne od schematów

ConceptHouse to jeden budynek, który tworzy elegancka, ciekawa architektonicznie bryła o zróżnicowanej wysokości od 6 do 12 pięter. Oryginalna, częściowo pokryta kamieniem elewacja, ozdobiona motywem wijącej się linii, podkreśla charakter inwestycji. Przestrzeń, światło i technologia tworzą pełną harmonię.

Lobby i klatki schodowe w budynku zaprojektowane zostały zgodnie z najnowszymi trendami. ConceptHouse to apartamenty łatwe do aranżacji o przemyślanych rozkładach, wyposażone w wygodne balkony lub tarasy, część posiada okna narożne lub okna połaciowe w dachu typu skylight.

Budynek jest monitorowany 24h na dobę. Na kondygnacjach podziemnych zaprojektowano garaż na 190 miejsc.

Na poziomie parteru zlokalizowane jest pomieszczenie rekreacyjne z siłownią, sauną i strefą zabaw dla dzieci

ConceptHouse to miejsce, które odpowiada na Twoje potrzeby – miejska infrastruktura w postaci szkół, banków, sklepów i centrów biznesowych i bliskość terenów zielonych - wyścigów konnych i zielonych terenów rozciągniętych wzdłuż Potoku Służewieckiego tworzą idealną przestrzeń do życia.

Inwestycja Concept House Mokotów znajduje się na Służewcu, ul. Cybernetyki (6.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Atlas Estates Limited.

Inwestycja Concept House Mokotów została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Aktualnie w inwestycji Concept House Mokotów nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Atlas Estates Limited przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowa monolityczna.

Dach

Stropodach.

Elewacja

Część elewacji wykończona okładziną z kamienia. Strukturalne, cienkowarstwowe wykonane na warstwie ocieplenia według systemu lekkich dociepleń elewacyjnych jednej z wiodących firm (Iso-Ispo, Dryvit lub podobnej).

Stolarka okienna

Okna drewniane, jednoramowe, drewno barwione. Nawiewniki umieszczone w oknie lub ścianie w zależności od rozwiązania projektowego.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań Porta, Gerda, Witex, Dierre lub podobne, wykończone okleiną naturalną lub drewnopodobną.

Balkony

Ścianki oddzielające loggie wykonane z półprzepuszczalnego szkła bezpiecznego, w kolorze mlecznym, boczne przesłony z ażurowych elementów. Tarasy wykończone deskami tarasowymi. Balkony oraz loggie wykończone płytkami ceramicznymi, mrozoodpornymi. Balustrady stalowe, z elementami przeszkleń.

Posadzka

Podłogo pływająca: styropian elastyczny (izolacja akustyczna), warstwa wylewki. Do celów projektowych założono standardowe wykończenie posadzki o grubości 2.0cm.

Ściany

Między lokalowe oraz działowe murowane (nie dotyczy ścian konstrukcyjnych). Na ścianach tynk gipsowy, nakładany maszynowo, gruntowany. Ściany w łazienkach oraz WC – nietynkowane.

Sufity

Tynk gipsowy, nakładany maszynowo, gruntowany.

Parapety zewnętrzne

Parapety zewnętrzne z blachy tytanowo-cynkowej.

Parapety wewnętrzne

Parapety wewnętrzne z konglomeratu marmurowego.

Instalacje

Instalacja c.o. Instalacja wodna i kanalizacyjna. Instalacja elektryczna. Instalacja telewizyjna i telefoniczna.

Ogrzewanie

Ogrzewanie wodne zasilane z węzła SPEC.

Wentylacja

Wentylacja mechaniczna wyciągowa systemowa oparta na dwubiegowych indywidualnych wentylatorach na przykład Helios/Maico lub podobnych.

Wyposażenie łazienki

W łazienkach grzejniki drabinkowe, wodne, z grzałką elektryczną. Rozprowadzenie do przyborów sanitarnych indywidualnie przez lokatora.

Wyposażenie kuchni

Instalacja wody zimnej oraz ciepłej w lokalu – pod posadzkowa wykonana z rur PE-X.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne (190 miejsc).
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej, przy ul. Cyberntyki.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Concept House Mokotów?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Concept House Mokotów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Concept House Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Cybernetyki 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Concept House Mokotów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Concept House Mokotów znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 1 "SOS" w odległości 240 m, LXI Liceum Ogólnokształcące im. Janiny Zawadowskiej w odległości 240 m, Zespół Szkół nr 27 w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Concept House Mokotów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Enel-Med Oddział Postępu w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Concept House Mokotów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 10 m znajduje się U Piekarza, w odległości 20 m znajduje się Żabka, w odległości 100 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Concept House Mokotów w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: