Ville Murano

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Nastrojowa, oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

wrocławski, Wysoka, ul. Nastrojowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 73 oferty w najbliższej okolicy!

Ville Murano

15 zdjęć

Ville Murano
Ville Murano
Ville Murano
Ville Murano

Opis Inwestycji

Spokojna wyspa na mapie Wrocławia

Malownicze osiedle domków Ville Murano to spokojna i bezpieczna oaza stworzona z myślą o komforcie jej przyszłych mieszkańców. Niebanalne zagospodarowanie terenu, oryginalna architektura i niepowtarzalny projekt tworzą wyjątkowy klimat tego miejsca. Zielona okolica roztacza przed mieszkańcami piękne widoki i gwarantuje doskonałe warunki do odpoczynku, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Sąsiedztwo Parku Południowego daje mieszkańcom możliwość aktywnej rekreacji oraz wypoczynku na łonie natury.

CENA DOMU DEWELOPERSKIEGO : 3350 zł./mkw.

CENA DZIAŁKI: 380 zł./mkw.

Inwestycja Ville Murano znajduje się w Wysokiej, ul. Nastrojowa (0.1 km od Wrocławia), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja Ville Murano została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 88 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Ville Murano nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 88 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
wykończenie pod klucz, standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wysoka to podmiejska miejscowość, która od strony południowej sąsiaduje z Wrocławiem oddalonym od niej o zaledwie 8 km. Miejscowość Wysoka należy do gminy Kobierzyce w powiecie wrocławskim, a na jej obszarze zamieszkuje 2367 osób. Wysoka graniczy bezpośrednio z Wrocławskim Torem Wyścigów Konnych, zaś przez jej zachodnie krańce przepływa rzeka Ślęża. Występuje tutaj zarówno wiejska, dawna zabudowa wraz z otaczającymi ją terenami rolnymi, jak i nowe osiedla domów jednorodzinnych i podmiejskie wille. Na rozwój architektury mieszkaniowej w tym rejonie wpływają zaciszne okolice, zielony pejzaż oraz lokalizacja w pobliżu Wrocławia. Niecałe 4 km od centrum handlowo-usługowego w Bielanach Wrocławskich, a w zaledwie 5 minut można dojechać z Wysokiej do Ślęzy, gdzie atrakcją jest Zamek Topacz wraz z Muzeum Motoryzacji i terenami rekreacyjnymi. W pobliżu przebiegają także: autostrada A4 i droga krajowa nr 5. Do Wrocławia kursują autobusy podmiejskie (2 linie) oraz busy PKS Polbus.

Komunikacja

W pobliżu Wysokiej przebiegają ważne arterie: autostrada A4 oraz droga krajowa nr 5 (Nowe Marzy – Wrocław – Lubawka). Do oddalonego o zaledwie 8 km Wrocławia można dojechać autobusem wrocławskiej komunikacji miejskiej (linia nr 612), autobusem podmiejskiej komunikacji gminnej (linia nr 812) bądź busem firmy PKS Polbus. W kilka minut można dojechać z Wysokiej do Bielan Wrocławskich oraz Ślęzy, zaś siedziba gminy – Kobierzyce, znajduje się w odległości 12 km od Wysokiej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ville Murano?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ville Murano mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Ville Murano znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wysoka Osiedle.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ville Murano znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ville Murano znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE DZIECI SWIATA w odległości 90 m, Punkt Przedszkolny Zaczarowana kraina III w odległości 390 m, Punkt Przedszkolny Bright Beginners w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ville Murano składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się City Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ville Murano w odległości 460 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: