Nowy Brynów

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezATAL S.A.

Ceny od: 5 300 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Nowy Brynów dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
A.U4
109,94 m²
Parter
582 682 zł5 300 zł/m²

Opis Inwestycji

Inwestycja Nowy Brynów to zupełnie nowa jakość na mapie Katowic. Nowoczesne osiedle zaplanowano w południowo-zachodniej części miasta, nieopodal Katowickiego Parku Leśnego. Minimalistyczna architektura, proste bryły i stonowana kolorystyka sprawią, że inwestycja Nowy Brynów idealnie wkomponuje się w otoczenie i wtopi w istniejącą tkankę miejską, tworząc jednocześnie komfortowe i doskonale usytuowane miejsce do życia dla przyszłych mieszkańców.Brynów to pełna zieleni, spokojna i dobrze skomunikowana dzielnica – fantastyczne miejsce do zamieszkania dla osób w każdym wieku. To właśnie tutaj, przy ulicy Rzepakowej 4, w pobliżu parków i nowoczesnej infrastruktury, w ramach I etapu inwestycji powstanie jeden ośmiokondygnacyjny budynek, w którym zaplanowano zarówno mniejsze, jak i bardzo przestronne lokale mieszkalne.W inwestycji zaprojektowano 350 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanych rozkładach i powierzchniach od 32 do 115 mkw. Przestrzeń mieszkaniową powiększą przestronne balkony, tarasy oraz prywatne ogródki przylegające do mieszkań parterowych. W parterze budynku przewidziano lokale usługowe, na poziomie -1 zaplanowano garaż wielostanowiskowy oraz komórki lokatorskie, a na zewnątrz budynku powstaną naziemne miejsce postojowe.Wewnątrz budynku sprawną komunikację pomiędzy piętrami zapewnią cichobieżne windy. Osiedle zostanie również dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a każdy mieszkaniec w ramach inwestycji będzie miał dostęp do części rekreacyjnej z ławeczkami, ścieżką spacerową.

Inwestycja Nowy Brynów znajduje się w Zespole Dzielnic Południowych, ul. Rzepakowa (4.9 km od centrum Katowic), jest realizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Nowy Brynów jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 10 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 8 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowy Brynów pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 110 metrów kwadratowych w cenie od 5 300 zł za metr kwadratowy.

Deweloper ATAL S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 10 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 273 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 110 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się na poziomie 582 682 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 300 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowy Brynów

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

W odległości 250 metrów od inwestycji Nowy Brynów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Brynów Baza PKS n/ż.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Brynów znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Twórczy Maluch w odległości 600m, Szkoła Podstawowa nr 65 im. Gustawa Morcinka w odległości 900m, Miejskie Przedszkole Nr 75 w odległości 1200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 750 m znajduje się Selexim Sp. z o.o., w odległości 1350 m znajduje się Apteka im. S.F. Składkowskiego, w odległości 1600 m znajduje się Apteka św. Tomasza.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 550 m znajduje się Restauracja Pod Motylami, w odległości 950 m znajduje się Pizzeria Pizza Driver, w odległości 950 m znajduje się Restauracja Chopin.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 450 m znajduje się Sport-Studio. Ochman A., w odległości 1050 m znajduje się Swimmer, w odległości 1100 m znajduje się KLUB SPORTOWY YOSHIKNKAN AIKIDO-BUMEIKAN DOJO .

Data publikacji: 29.03.2018

Data aktualizacji: 17.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie