Sokalska

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAT Inwest Sp. z o.o. Sp. K.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Świątniczki 18(1.3 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Szczepankowo-Spławie-Krzesinki, ul. Świątniczki 18 (9.4 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 4 259 brutto/m2
  Świątniczki 18
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba domów: 8
  Powierzchnia: 106 m2
  Liczba pokoi: 4
  Mosinova Sp. z o.o. Sp. K.

Opis Inwestycji

Sokalska 22 to szybko skomunikowana z miastem lokalizacja będąca blisko natury i ciszy. Szybki dojazd do centrum, bliskość przystanku autobusowego oraz szkoły i sklepów sprawia, że nie będziesz tracił czasu i pieniędzy na dojazdy.

Inwestycja Sokalska znajduje się na Szczepankowie-Spławiu-Krzesinkach, ul. Sokalska 22 (9.1 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera AT Inwest Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Sokalska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów w tym 3 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Sokalska pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 86 metrów kwadratowych w cenie od 448 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper AT Inwest Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: 1 gratis w cenie.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Sokalska

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sokalska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Sokalska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Spławie.

Data publikacji: 06.09.2019

Data aktualizacji: 10.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie