Okrzei 21

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Okrzei, oferowane bezpośrednio przez

ASUA Sp. z o.o. Sp. K.

Grodzisk Mazowiecki, ul. Okrzei 21

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Okrzei 21

5 zdjęć

Okrzei 21
Okrzei 21
Okrzei 21
Okrzei 21

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 16 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Kameralna inwestycja w Grodzisku Mazowieckim, przy ul. Okrzei 21.Osiedle 16 segmentów, teren zamknięty. Duże ogródki, 4 sypialnie, dogodny dojazd do autostrady A2, dworzec PKP oddalony jest jedynie 1500 m od inwestycji.

Inwestycja Okrzei 21 znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, ul. Okrzei 21 (19 km od Warszawy), została zrealizowana przez ASUA Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Okrzei 21 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Okrzei 21 nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ASUA Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Dogodna lokalizacja w cichej zielonej okolicy z niską zabudową, 2 km od Autostrady A2 i 37 km od centrum Warszawy. Dojazd do Warszawy autostradą A2 lub koleją z dworca Grodzisk Mazowiecki (1,5km). W okolicy znajdują się 4 przedszkola i 2 szkoły podstawowe. Niedaleko: apteka, przychodnia oraz Szpital Zachodni.

Grodzisk Mazowiecki to miasto położone na Równinie Łowicko-Błońskiej, w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim. W zachodniej części miasta przepływa rzeka Mrowna. Powierzchnia miasta zajmuje 13,19 km i zamieszkuje ją ok. 31 tysięcy mieszkańców. Na terenie miasta znajduje się Centrum Kultury Gminy Grodzisk, Mediateka oraz Studio Tańca. W Grodzisku oraz jego okolicy funkcjonuje kilka klubów sportowych, m.in: Grodziski Klub Żeglarski „Czysty Wiatr”, Grodziski Klub Sportowy „Sparta”, czy klub piłkarski LKS Chlebnia. Grodzisk Mazowiecki otoczony jest licznymi terenami zielonymi, nieopodal znajduje się kilka stawów, parków oraz jezioro Kniaziówka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Okrzei 21?

Niedaleko miasta znajduje się autostrada A2, przebiegająca od granicy z Niemcami w Świecku przez Poznań, Konin i Warszawę. Występują także dwie drogi wojewódzkie:nr 719 biegnie przez Warszawę, Pruszków i Żyrardów, nr 579 przebiega na trasie Kazuń Polski - Radziejowice. Występuje tu również komunikacja autobusowa. PKP Grodzisk Mazowiecki obsługuje jedenaście miejskich linii oraz połączenia międzymiastowe (także z Warszawą). Z Grodziska kursuje też autobus do Centrum Handlowego Janki.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Okrzei 21 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1135 metrów od inwestycji Okrzei 21 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grodzisk Mazowiecki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Okrzei 21 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Okrzei 21 znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Tosi i Franka w odległości 670 m, przedszkole w odległości 684 m, Klub dziecięcy "Montini Mini" w odległości 867 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Okrzei 21 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Żabka, w odległości 832 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 992 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Okrzei 21 w odległości 926 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 978 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 980 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 29.09.2020
Data aktualizacji: 20.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: