Osiedle Nowe Dąbie II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Szenwalda/Dąbska, oferowane bezpośrednio przez art.Locum S.A.

Kraków, Grzegórzki, ul. Szenwalda/Dąbska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 487 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Nowe Dąbie II

10 zdjęć

Osiedle Nowe Dąbie II
Osiedle Nowe Dąbie II
Osiedle Nowe Dąbie II
Osiedle Nowe Dąbie II

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Osiedle Nowe Dąbie II jest kontynuacją nagrodzonego w konkursie "Kraków - mój dom" Osiedla Nowe Dąbie I, określonego przez znanego urbanistę prof. Witolda Cęckiewicza jako "świetny zespół mieszkaniowy, który poza dobrze, funkcjonalnie rozwiązanymi mieszkaniami ma też zrealizowane z dużą pieczołowitością otoczenie".

Osiedle powstaje przy ul. Dąbskiej, pomiędzy aleją Jana Pawła II i aleją Pokoju - dzięki czemu jest dobrze skomunikowane zarówno z centrum jak i innymi częściami Krakowa. Jest to świetne miejsce dla tych, którzy nie lubią tracić czasu na dojazdy - w bliskiej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, Centrum handlowo-rozrywkowe Kraków Plaza, Park Lotników Polskich.

W ramach Osiedla Nowe Dąbie II realizowane są dwa budynki (D i C) sześcio- i trzykondygnacyjne z windami. Powstaną tu 252 lokale mieszkalne i 25 lokali handlowo - usługowych.

Inwestycja Osiedle Nowe Dąbie II znajduje się na Grzegórzkach, ul. Szenwalda/Dąbska (2.8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez art.Locum S.A.

Inwestycja Osiedle Nowe Dąbie II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 252 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 3 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowe Dąbie II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców art.Locum S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 3 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 252 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne: Cena: 25000 zł.
Udogodnienia:
plac zabaw
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Nowe Dąbie II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Nowe Dąbie II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Osiedle Nowe Dąbie II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - TAURON Arena Kraków Wieczysta.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Nowe Dąbie II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowe Dąbie II znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole "Pod Magnolią" nr 1 w odległości 60 m, Ośrodek Doskonalenia Kadr Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich w Krakowie w odległości 340 m, Szkoła Podstawowa nr 114 im. Arkadego Fiedlera w Krakowie w odległości 520 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Nowe Dąbie II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Woś i Piwowarczyk w odległości 30 m, Centrum Mama w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Nowe Dąbie II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Piekarnia - cukiernia "Złoty kłos", w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 360 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowe Dąbie II w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.01.2015
Data aktualizacji: 27.03.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: