Nefrytowe Apartamenty

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezArt-Deweloper Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zaciszny Ołtaszyn(0.4 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn, ul. Grota Roweckiego 211 (6.8 km od centrum Wrocławia)
  Zaciszny Ołtaszyn
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba domów: 5
  Powierzchnia: 145 m2
  Liczba pokoi: 5
  M3 Invest
 • Liryka Park(1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wrocławski, Radomierzyce, ul Lawendowa (0.4 km od Wrocławia)
  Liryka Park
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 9
  Powierzchnia: 123 - 153 m2
  Liczba pokoi: 5 - 7
  JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.
 • Iwaszkiewicza 47(1.2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Iwaszkiewicza 47 (5.8 km od centrum Wrocławia)
  Iwaszkiewicza 47
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba domów: 10
  Powierzchnia: 95 m2
  Liczba pokoi: 4
  Town House Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

NEFRYTOWE APARTAMENTY- opis do portali internetowychOSTATNI APARTAMENT NA SPRZEDAŻ !!!Nefrytowe Apartamenty powstają na  wrocławskim Ołtaszynie, przy ul. Nefrytowej. Jest to zespół 12 funkcjonalnych domów w zabudowie szeregowej o nowoczesnej, eleganckiej  i stylowej architekturze i powierzchni 190 m2. Miejsce wybrane pod inwestycję gwarantuje przyszłym lokatorom ciszę i odpoczynek od zgiełku miasta, zapewniając jednocześnie bardzo dogodną komunikację z centrum Wrocławia.Wszystkie segmenty składają się z przestronnego, słonecznego salonu, który prowadzi do przytulnego ogrodu. Salon połączony jest z  przestronną i funkcjonalną kuchnią. Przyszli mieszkańcy Apartamentów będą mieli do dyspozycji trzy sypialnie i łazienkę znajdujące się na piętrze. Każda z sypialni ma bezpośrednie wyjście na balkon. Dodatkowym atutem Apartamentów jest poddasze, na którym mieści się 45-metrowa sypialnia i łazienka połączone z unikalnym, 40-metrowym tarasem otaczającym cały budynek.Elementami wyróżniającymi Nefrytowe Apartamenty na tle konkurencji są: wysokie na ponad 3 metry pomieszczenia na parterze, okna o wysokości 3 metrów, które doświetlają salon i kuchnię naturalnym światłem, najwyższa klasa materiałów wykończeniowych: kamień naturalny (łupek, sprowadzany na indywidualne zamówienie z Hiszpanii), oraz drewno naturalne (cedr, sprowadzony na indywidualne zamówienie z Kanady).Połączenie tych elementów nadaje osiedlu niepowtarzalny, indywidualny klimat i gwarantuje swoim przyszłym lokatorom najwyższą jakość życia.Każdy apartament jest wyposażony w indywidualną kotłownię gazową, instalację kominkową oraz nowoczesną, 3-szybową stolarkę okienną. Dodatkowo, wszystkie domy przygotowane są pod montaż rekuperacji. Przy budowie Nefrytowych Apartamentów dobierano wyłącznie sprawdzone materiały renomowanych i zaufanych producentów.Powyższe atuty gwarantują prestiż i wysoki standard osiedla. Jesteśmy pewni, że niebagatelne detale, piękna architektura oraz unikalny styl apartamentów zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.Terminy oddania Nefrytowych Apartamentów:Pierwszy budynek (apartamenty 1-4) – zakończono budowęDrugi budynek (apartamenty 5-8) – zakończono budowęTrzeci budynek (apartamenty 9-12) – IV kwartał 2012 rokuInwestycja będzie całkowicie zakończona jeszcze w 2012 roku!

Inwestycja Nefrytowe Apartamenty znajduje się na Ołtaszynie, ul. Nefrytowa (6.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Art-Deweloper Sp. z o.o..

Inwestycja Nefrytowe Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów w tym 1 domu typu bliźniak, 10 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Nefrytowe Apartamenty pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Art-Deweloper Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 12 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia: własna kotłownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nefrytowe Apartamenty

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nefrytowe Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji Nefrytowe Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kutrzeby.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nefrytowe Apartamenty znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Zaczarowana kraina II w odległości 360 m, Punkt Przedszkolny Promitis w odległości 410 m, Punkt Przedszkolny Zaczarowana kraina w odległości 510 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nefrytowe Apartamenty jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Brylantowa Medycyna Estetyczna w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nefrytowe Apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nefrytowe Apartamenty w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie