Art-Deweloper Sp. z o.o. logo

Art-Deweloper Sp. z o.o.

Wrocław, ul. Strachowskiego 7a
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Art-Deweloper jest zespołem młodych ambitnych doświadczonych ludzi tworzących zgrany zespół, promujących nowoczesną architekturę.

Wszystkie inwestycje planujemy z dużą starannością, przygotowując nasze projekty we współpracy z najlepszymi architektami we Wrocławiu, a samą realizację powierzając doświadczonym wykonawcom. Nasze inwestycje staramy się lokować w możliwie najbardziej atrakcyjnych dzielnicach Wrocławia a ofertę kierujemy do Klienta wymagającego.

Nasze apartamenty nie są tylko apartamentami z nazwy: wszystkie posiadają niezależne duże ogrody, garaże, miejsca postojowe, a ich powierzchnie oscylują w okolicach 150 m2; Do budowy wykorzystujemy tylko najlepsze materiały (cegła ceramiczna, dachówka ceramiczna).

Nasze doświadczenie to zakończona sukcesem inwestycja: zespół domów w zabudowie szeregowej na Wrocławskich Wojszycach, przy ulicy Marmurowej, jak również zrealizowana w 100 % inwestycja przy ulicy Jaspisowej na Ołtaszynie.

Zakończyliśmy sprzedaż 5 inwestycji

Kontakt

Art-Deweloper Sp. z o.o. logo
Art-Deweloper Sp. z o.o.
Wrocław, ul. Strachowskiego 7a
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: