Zacisze Krzemienieckie

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezARKOP Deweloper

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Orion(0.7 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki, ul. Rakietowa (7 km od centrum Wrocławia)
  Osiedle Orion
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 68 m2
  ARKOP Deweloper

Opis Inwestycji

Inwestycja „Zacisze Krzemienieckie” powstaje przy zbiegu ulic Krzemienieckiej i Trawowej, na pograniczu Muchoboru i Oporowa. Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni niemal 8 tys.m2, w cichej części osiedla, w sąsiedztwie domków jednorodzinnych, otoczony zielenią – z przestronnym dziedzińcem i pełną infrastrukturą osiedlową. Ogrodzony teren posesji będzie gwarancją bezpieczeństwa dla Państwa rodziny, a plac zabaw zapewni rozrywkę najmłodszym. Sprawdzona lokalizacja zapewnia pełen komfort mieszkania z uwagi na bliskość centrów handlowych, placówek oświatowych i rekreacyjnych. Ostatnie lata przyniosły rozwój tej części miasta i intensywną rozbudowę infrastruktury drogowej – powstająca w odległości kilku km obwodnica śródmiejska zapewni łatwy dojazd do wszystkich części miasta jak również wyjazd poza miasto.Czterokondygnacyjny budynek został zaprojektowany w stylu klasycznym, charakteryzującym prostą i elegancką formę. Użyte do budowy materiały zapewniają wysoką izolacyjność termiczną i akustyczną, co sprawia, że mieszkania są bardzo dobrze dogrzane i doskonale wyciszone. Pod budynkiem usytuowany będzie dwupoziomowy garaż oraz komórki lokatorskie, a sam budynek oraz otoczenie w pełni przystosowane dla osób niepełnosprawnych – wysokiej klasy windy będą dostępne z poziomu garażu. Doświetlone dużymi oknami mieszkania w powierzchniach od 30 do 71 m2 charakteryzują się funkcjonalnym i ergonomicznym rozkładem. Wielkim atutem mieszkań położonych na parterze są zielone tarasy o powierzchni od 15m2 do 56m2. Wszystkie mieszkania posiadają balkony a część lokali położonych na ostatniej kondygnacji przestronne tarasy. Termin realizacji inwestycji przewidziany jest na I kwartał 2012r.

Inwestycja Zacisze Krzemienieckie znajduje się na Muchoborze Wielkim, Ul. Krzemienicka 129 (6.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera ARKOP Deweloper.

Inwestycja Zacisze Krzemienieckie została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Aktualnie w inwestycji Zacisze Krzemienieckie pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper ARKOP Deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 25000 zł.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Zacisze Krzemienieckie

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

W odległości 650 metrów od inwestycji Zacisze Krzemienieckie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Muchobór Wielki.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Zacisze Krzemienieckie znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 22 w odległości 550m, Żłobek PSZCZÓŁKI w odległości 650m, Żłobek Serafinek w odległości 700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Pharma Apteki Sp. z o.o., w odległości 500 m znajduje się Reh-Med Sp. z o.o., w odległości 550 m znajduje się Muchoborska. Apteka. Leki gotowe i recepturowe. Świątek U., mgr farm..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 200 m znajduje się Pizzeria Mniammniam, w odległości 300 m znajduje się Bank Zachodni WBK, w odległości 300 m znajduje się Pizzeria Emostro.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1700 m znajduje się Redeco. Centrum squasha, w odległości 1700 m znajduje się Fit Curves, w odległości 1700 m znajduje się Top Fit 2000. Szerszeń-Majka B..

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie