Centro Domini

3 zdjęcia

Centro Domini
Centro Domini
Centro Domini

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Centro Domini dostępna jest 1 oferta

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (1)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena

U1

128,59 m²

-

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja
  • inteligentny dom

Przyroda w okolicy

  • 7 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (12 miejsc) w cenie 77 000 zł: garaże w bryle budynku.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne lokale:

aktualnie dostępny jest 1 lokal użytkowy.

Powierzchnie lokali użytkowych:

129 m².

Ceny lokali użytkowych:

  • koszt metra kwadratowego wynosi 20 000 zł/m².

Opis płatności:

zgodnie z harmonogramem budowy.

Warunki rezerwacji:

30 dni.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

CENTRO DOMINI – Twoje miejsce w centrum Wrocławia

W samym sercu starego miasta we Wrocławiu powstają luksusowe Apartamenty Dominikańskie – CENTRO DOMINI. Prestiżowy adres i wysoki standard spełnią wymagania najbardziej wymagających klientów.

Komfort i prywatność

Projekt CENTRO DOMINI wyróżnia się nie tylko prestiżową lokalizacją, ale także wysokim standardem i kameralnym charakterem. W ramach budynku powstaną zaledwie 24 lokale mieszkalne. Są to apartamenty 1- i 2-pokojowe o powierzchni od 26 do 43 m². Z myślą o komforcie mieszkańców we wszystkich apartamentach przewidziano klimatyzację i system smart home, a w podziemiu budynku nowoczesny, dwupoziomowy garaż.

Inwestycja CENTRO DOMINI to doskonały wybór dla osób, które chcą w pełni czerpać z możliwości, jakie oferuje Wrocław i cieszyć się z komfortowego lokum w jego ścisłym centrum.

Inwestycja Centro Domini znajduje się na Starym Mieście, ul. Klemensa Janickiego (0.3 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez ARKOP Deweloper.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego.

Aktualnie w inwestycji Centro Domini w sprzedaży jest 1 nowy lokal użytkowy o powierzchni 129 metrów kwadratowych, w cenie od 20 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych właścicieli ARKOP Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Ogromnym atutem jest lokalizacja w ścisłym centrum Wrocławia, w sąsiedztwie jego najbardziej malowniczych zakątków. Rynek, Ostrów Tumski, Bulwary Nadodrzańskie czy Park Słowackiego i Zatoka Gondoli znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru. Mieszkanie w centrum to łatwy dostęp do bogatej oferty kulturalno-rozrywkowej na co dzień, do licznych restauracji i kawiarni, sklepów oraz usług. Wieczór w kinie lub w teatrze, wernisaż w galerii sztuki, koncert w Starym Klasztorze, wystawa w Muzeum Architektury, zakupy w Galerii Dominikańskiej lub w legendarnej już Hali Targowej – wybór należy do Ciebie. Dużym udogodnieniem jest także bliskość ważnego węzła komunikacyjnego, jakim jest Plac Dominikański.

Wrocławskie Stare Miasto to najstarsza część lewobrzeżnej części miasta. Zajmuje prawie 7 km2 i zamieszkuje ją nieco ponad 52 tysiące osób. Do dzielnicy należą osiedla takie jak: Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie oraz Szczepin. Przeważa tu architektura zabytkowa, jednak najmłodsze z osiedli, Szczepin to głównie wysokie, nowoczesne bloki mieszkalne. Na Starym Mieście znajduje się gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego oraz blisko 20 innych szkół wyższych. Swoją siedzibę mają tu wszystkie ważniejsze teatry oraz Opera Dolnośląska. Stare Miasto to główny punkt wycieczek turystycznych we Wrocławiu, dlatego posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową oraz kulturalną. To tu występuje największe skupisko zabytków we Wrocławiu – z Panoramą Racławicką i Ratuszem na czele. Na Stare Miasto można dostać się zarówno tramwajem wodnym jak i tramwajami czy autobusami. W dzielnicy znajduję się także znany park Juliusza Słowackiego.

Komunikacja

Na Stare Miasto można dostać się z każdej dzielnicy Wrocławia za pomocą 20 połączeń tramwajowych i autobusowych. Po Starym Mieście najlepiej poruszać się pieszo, rikszą lub tramwajem wodnym.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Centro Domini?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Centro Domini mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Centro Domini znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Galeria Dominikańska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Centro Domini znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Centro Domini znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 29 w odległości 130 m, Liceum Ogólnokształcące Sukces dla Dorosłych we Wrocławiu w odległości 280 m, Medyczna Szkoła Policealna Sukces dla Dorosłych we Wrocławiu w odległości 280 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Centro Domini jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 170 m, Luxmed w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Centro Domini składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Carrefour Market, w odległości 170 m znajduje się Galeria Dominikańska, w odległości 250 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Centro Domini w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.07.2022
Data aktualizacji: 03.11.2022

Ten deweloper znacznie szybciej odpowiada na zapytania telefoniczne

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Starym Mieście

Oferty na Starym Mieście

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: