Centro Domini

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Klemensa Janickiego, oferowane bezpośrednio przez

ARKOP Deweloper

Wrocław, Stare Miasto, ul. Klemensa Janickiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 257 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Centro Domini

3 zdjęcia

Centro Domini
Centro Domini
Centro Domini

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja
  • inteligentny dom

Przyroda w okolicy

  • 8 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (12 miejsc) w cenie 77 000 zł : garaże w bryle budynku

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

CENTRO DOMINI – Twoje miejsce w centrum Wrocławia

W samym sercu starego miasta we Wrocławiu powstają luksusowe Apartamenty Dominikańskie – CENTRO DOMINI. Prestiżowy adres i wysoki standard spełnią wymagania najbardziej wymagających klientów.

Komfort i prywatność

Projekt CENTRO DOMINI wyróżnia się nie tylko prestiżową lokalizacją, ale także wysokim standardem i kameralnym charakterem. W ramach budynku powstaną zaledwie 24 lokale mieszkalne. Są to apartamenty 1- i 2-pokojowe o powierzchni od 26 do 43 m². Z myślą o komforcie mieszkańców we wszystkich apartamentach przewidziano klimatyzację i system smart home, a w podziemiu budynku nowoczesny, dwupoziomowy garaż.

Inwestycja CENTRO DOMINI to doskonały wybór dla osób, które chcą w pełni czerpać z możliwości, jakie oferuje Wrocław i cieszyć się z komfortowego lokum w jego ścisłym centrum.

Inwestycja Centro Domini znajduje się na Starym Mieście, ul. Klemensa Janickiego (0.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez ARKOP Deweloper.

Inwestycja Centro Domini została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego.

Aktualnie w inwestycji Centro Domini nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli ARKOP Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Ogromnym atutem jest lokalizacja w ścisłym centrum Wrocławia, w sąsiedztwie jego najbardziej malowniczych zakątków. Rynek, Ostrów Tumski, Bulwary Nadodrzańskie czy Park Słowackiego i Zatoka Gondoli znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru. Mieszkanie w centrum to łatwy dostęp do bogatej oferty kulturalno-rozrywkowej na co dzień, do licznych restauracji i kawiarni, sklepów oraz usług. Wieczór w kinie lub w teatrze, wernisaż w galerii sztuki, koncert w Starym Klasztorze, wystawa w Muzeum Architektury, zakupy w Galerii Dominikańskiej lub w legendarnej już Hali Targowej – wybór należy do Ciebie. Dużym udogodnieniem jest także bliskość ważnego węzła komunikacyjnego, jakim jest Plac Dominikański.

Wrocławskie Stare Miasto to najstarsza część lewobrzeżnej części miasta. Zajmuje prawie 7 km2 i zamieszkuje ją nieco ponad 52 tysiące osób. Do dzielnicy należą osiedla takie jak: Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie oraz Szczepin. Przeważa tu architektura zabytkowa, jednak najmłodsze z osiedli, Szczepin to głównie wysokie, nowoczesne bloki mieszkalne. Na Starym Mieście znajduje się gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego oraz blisko 20 innych szkół wyższych. Swoją siedzibę mają tu wszystkie ważniejsze teatry oraz Opera Dolnośląska. Stare Miasto to główny punkt wycieczek turystycznych we Wrocławiu, dlatego posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową oraz kulturalną. To tu występuje największe skupisko zabytków we Wrocławiu – z Panoramą Racławicką i Ratuszem na czele. Na Stare Miasto można dostać się zarówno tramwajem wodnym jak i tramwajami czy autobusami. W dzielnicy znajduję się także znany park Juliusza Słowackiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Centro Domini?

Na Stare Miasto można dostać się z każdej dzielnicy Wrocławia za pomocą 20 połączeń tramwajowych i autobusowych. Po Starym Mieście najlepiej poruszać się pieszo, rikszą lub tramwajem wodnym.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Centro Domini mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1307 metrów od inwestycji Centro Domini znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Centro Domini znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Centro Domini znajduje się 101 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 29 w odległości 92 m, szkoła w odległości 99 m, szkoła w odległości 109 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Centro Domini jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Stare Miasto w odległości 45 m, Luxmed w odległości 172 m, Piotr Brzozowski w odległości 218 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Centro Domini składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 158 m znajduje się Carrefour Market, w odległości 172 m znajduje się Classic Fitness, w odległości 181 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Centro Domini w odległości 114 m znajduje się boisko / kort, w odległości 116 m znajduje się boisko / kort, w odległości 157 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 19.07.2022
Data aktualizacji: 12.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: