Olimpia Port

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezArchicom S.A.

Ceny od: 7 000 zł/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Olimpia Port dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
M4 M4 1/0/1U
54,2 m²
Parter
376 110 zł7 000 zł/m²
M15 1U
105,6 m²
Parter
792 000 zł7 500 zł/m²
M21 U3
168,5 m²
Parter
1 213 200 zł7 200 zł/m²

Opis Inwestycji

Lokale usługowe na Olimpii Port zostały wykonane w wysokim standardzie. Lokale zostaną oddane do użytku w standardzie deweloperskim, z aluminiowymi witrynami o zwiększonej odporności na włamanie. Wszystkie pomieszczenia mają wstawione drzwi do pomieszczeń sanitarnych. Rozprowadzona jest instalacja grzewcza wraz z grzejnikami, toaleta wykończona wraz z białym montażem oraz wylewka na całej powierzchni usługi.Do każdego z lokali usługowych doprowadzone zostaną instalacje:telewizyjna (doprowadzony sygnał TV naziemnej analogowej i cyfrowej oraz TVSAT, naziemnej cyfrowej DVB -T),telefoniczna (możliwość podłączenia do dowolnego zewnętrznego operatora telekomunikacyjnego),niezależna sieć LAN, która umożliwi korzystanie z usług operatora dostępu do internetu (po podpisaniu stosownej umowy).O bezpieczeństwo biznesu zadba wielopoziomowy system bezpieczeństwa: oświetlenie terenu, częściowe ogrodzenie osiedla, system monitoringu z kamerami i ochroną fizyczną.

Inwestycja Olimpia Port znajduje się na Swojczycach, ul. Kolumba/Marca Polo (5.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Archicom S.A..

Inwestycja Olimpia Port została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Aktualnie w inwestycji Olimpia Port pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 54 do 169 metrów kwadratowych w cenie od 7 000 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Archicom S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 13 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 54 do 169 m2.
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się w zakresie od 376 110 do 1 213 200 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 000 do 7 500 zł.
Opis płatności:- możliwość negocjacji cen! - elastyczne formy płatności! - elastyczne możliwości zapłaty dopasowane do potrzeb klienta! więcej: http://www.archicom.pl/dla-klienta/sprawdz-przed-zakupem/formy-platnosci.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Olimpia Port

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Olimpia Port mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Olimpia Port znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kolumba.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Olimpia Port znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Magellan w odległości 10 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Olimpia Port składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Siodma rano, w odległości 260 m znajduje się Żabka, w odległości 280 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Olimpia Port w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.12.2018

Data aktualizacji: 30.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie