Osiedle Łamana

Oferta archiwalna

Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Łamana 7

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 9 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Łamana

6 zdjęć

Osiedle Łamana
Osiedle Łamana
Osiedle Łamana
Osiedle Łamana

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 56 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

DOM, KTÓRY MA WSZYSTKO Chcemy przedstawić Państwu projekt miejskiego domu, który doskonale wpasowuje się w potrzeby obecnych czasów.

Dzięki prostej, nowoczesnej architekturze i optymalnym metrażu otrzymaliśmy dom wyjątkowo funkcjonalny i estetyczny, a przy tym ekonomiczny.Architektura tego domu zaspokaja potrzeby współczesnego odbiorcy, jest czytelna i dynamiczna.Elewacje zdobić będą eleganckie drewno, kamień oraz stal.Osiedle Łamana 7 składa się z 56 domów jednorodzinnych o powierzchni 139,9 i 153 mkw., w zabudowie szeregowej.

Wielkim atutem są dwa miejsca parkingowe dla domu oraz możliwość wykonania kominka.Dzięki temu, że większość domów ustawiona jest w ekspozycji wschód-zachód oraz idealnym proporcjom bryły budynku, domy są doskonale doświetlone.Prostota bryły budynku daje dużą swobodę i łatwość w aranżacji przestrzeni.Trzy kondygnacje tworzą trzy bardzo ważne dla domu strefy: gospodarczą, dzienną i nocną.Osiedle będzie budowane w dwóch etapach, po 28 domów każdy.Pierwszy etap ma być oddany w połowie 2010 r., drugi-rok później.

Inwestycja Osiedle Łamana znajduje się na Starych Włochach, ul. Łamana 7 (7.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Arche S.A.

Inwestycja Osiedle Łamana została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 56 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Łamana nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Arche S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Łamana?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Łamana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Osiedle Łamana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Włochy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Łamana znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Łamana znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Zielony Słonik w odległości 130 m, CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w odległości 480 m, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 5 w odległości 490 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Łamana w odległości 440 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty na Starych Włochach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: